Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Thesis




 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Парктроник Модул ? Фарове и други Тезис проблеми :)
 Мнение Публикувано на: 25 Ное 2019, 21:08 
Offline

Регистриран на: 25 Ное 2019, 19:58
Мнения: 1
Кара: Thesis 2.4 JTD.
Здравейте,

Отскоро съм с Тезис 2,4жтд, след раздялата ми с 330ци и сега се опитвам да свикна с Италианския нрав на колата, порових се из търсачката, но реших да пусна комплексна тема.
В момента съм в процес на "реставрация", направих тотална ревизия на всички предни носачи, сложих временно втора ръка тампони на задните носачи, докато дойдат полиуретаните от Португалия, понеже в България не ги намирам.
Оправих ръчната спирачка и други дреболии и сега съм стигнал до фаровете и парктроника.

Та, фаровете спряха да се регулират и да се дигат на горе при запалване, машинките спряха да работят изведнъж, регулирането на височината от бутона в интериора спря да функционира, почна да дава досадната, пищяща грешка за headlight inclination.
Сега, да търся нови машинки ? Ако да, от къде? Втора ръка ако някой има да предлага.

Парктроника не работи, оказа се, че модула бил развален, взех друг модул, слагам го, колата издава някакви звуци като давам на задна, но нещо ... няма парктроник, според по-разбиращи от мен, трябвало да има специален софтуер за "обучаване" ?

А, вратите отзад, не стига че машинките не бачкат а и след много трудно отваряне, вратите се затварят от 12ти път, съвети?

И ако знаете някой сервиз в София, където ги разбират тези коли, да ми препоръчате.

Благодаря предварително за всякакви препоръки и предложения и се извинявам предварително ако не съм намерил подходящите отговори в търсачката и темите се повтарят.

Изглежда много по-добре от седана.
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Парктроник Модул ? Фарове и други Тезис проблеми :)
 Мнение Публикувано на: 04 Яну 2020, 00:12 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 22 Дек 2018, 09:26
Мнения: 81
Кара: Lancia Lybra 1.9
Lancia Thesis 2.4
Относно фаровете-има кантарчета от дясно отпред и от дясно отзад, ако те не работят няма да се регулират фаровете, при мен беше така и от качих буксата от самата станция и се премахна от софтуера като функция, след това на реголаж на стенд и всичко е ок. Копчето не е за вдигане и сваляне на фаровете , а за чувствителност на окото на стъклото!


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Thesis


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов