Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Общи приказки




 Страница 1 от 1 [ 8 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Прецакана лятна отпуска?
 Мнение Публикувано на: 13 Мар 2020, 12:19 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:29
Мнения: 5
Кара: Все още никаква :(
Взех си отпуска за втората половина на юни, и планирах да съм за 5 дни в Лондон, като най-доброто от почивката щеше да е да ида на мача Антъни Джошуа - Кубрат Пулев, който ще се играе на 20 юни на стадиона Тотнъм.
Братовчед ми, с който щяхме да ходим заедно на мача обаче ми се обади и ми каза че поради Ковид 19 е възможно мача да няма! Чудя се какво да правя да купувам ли билети, да не купувам ли... По принцип сега са по-евтини самолетните билети, а след няколко дни и билети за боксовия мач може да няма, защото свършват супер бързо.
От друга страна като гледам прогнозите и мненията на специалистите ми се струва че май е по-добре да си остана в нас и да не гледам как набиват нашия, вижте тук намерих мнения на боксови експерти събрани в дъното на страницата - https://betcredo.net/joshua-pulev/, общо взето само Боб Аръм казва че Пулев ще бие. Какви са вашите мнения? Ако бяхте на мое място щяхте ли да пътувате? Пулев има ли шанс?

_________________
Прави каквото трябва, да става каквото ще.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Прецакана лятна отпуска?
 Мнение Публикувано на: 13 Мар 2020, 12:53 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 29 Май 2007, 22:31
Мнения: 1009
Местоположение: Кюстендил / NRW
Кара: Lancia
Аз мисля, че до тогава и мача могат да отменят, или ако ще го има то ще е без публика. В много страни вече затвориха заведения, отмениха всички концерти, футболни мачове без публика. а сме още в началото на проблема. Днес например всички знаем как се развиват нещата в Италия. Но нека оставим този случай и разгледаме другите страни. Днес Белгия затвори училищата си. Нялко провинции на Германия също. До края на другата седмица вероятно ще последват още.
Англия ще се изолира на острова, но това само ще забави това което има да става. И понеже си изказваме мнението, а с моето не искам да провокирам или ангажирам никой, но за период от два три месеца надали ще отмине този проблем.
И моята лятна почивка в Тирол е платена, но знае ли човек как ще се развият нещата.
Дано хората по света се справят бързо с това.

_________________
Изображение
EX - Lancia Delta 2 1600 , Kappa 2.0 - 146 PD
от 1991-ва до днес Delta 1.3LX+ Delta 1.6HF turbo - разглобена за части.
от 2020-та до днес с Delta 3 1.8di - Platino


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Прецакана лятна отпуска?
 Мнение Публикувано на: 13 Мар 2020, 17:26 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2006, 21:11
Мнения: 940
Местоположение: София
Втората половина на юни е доста далеч. Днес новите заразени в Китай са едва 22 човека, ако може да се вярва на подаваните от тях данни. Ако пикът в Европа или конкретно в ЮК премине през следващите 2-3 седмици до тогава би трябвало почти всичко да е приключило или поне да е затихващо.
Аз бях в подобна ситуация с пътуването ми до Париж преди няколко седмици, когато всеки ден гледах дали стачкуват, къде ще има протести, чудех се да плащам ли спането, куфарите, музеите и т.н. В крайна сметка рискувах, предплатих всичко и имах късмет, щото бях там едва няколко дни след като приключи стачката.

_________________
we all have wings, but some of us don't know why

fulvia s2 coupe, delta HFturbo, T25 d4d
ex - 145 jr, Y 1.2, r 620 sdi, dedra 1.8, 126 p


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Прецакана лятна отпуска?
 Мнение Публикувано на: 13 Мар 2020, 19:01 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2005, 19:28
Мнения: 2509
Местоположение: София
Batigol написа:
Ако бяхте на мое място щяхте ли да пътувате? Пулев има ли шанс?

Нямаше да планувам нищо и няма да бие. И ще си спестя толкова грижи и притеснения. Една почивка трябва да бъде такава, че да я чакаш с удоволствие, а не с притеснения и нерви.

_________________
OM642 Изображение
1NZ−FXE Изображение;
Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда
Искаш нещо от мен? Няма проблем! - Искам само да знаеш, че върша нещата БЪРЗО, КАЧЕСТВЕНО и ЕВТИНО...но имаш право да си избереш само две от трите опции! Обади ми се когато си готов с избора си!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Прецакана лятна отпуска?
 Мнение Публикувано на: 16 Мар 2020, 14:22 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 04 Мар 2014, 15:29
Мнения: 5
Кара: Все още никаква :(
BO написа:
Batigol написа:
Ако бяхте на мое място щяхте ли да пътувате? Пулев има ли шанс?

Нямаше да планувам нищо и няма да бие. И ще си спестя толкова грижи и притеснения. Една почивка трябва да бъде такава, че да я чакаш с удоволствие, а не с притеснения и нерви.

Точно го каза брат! Отказвам се от тая почивка, ще почивам някъде, ако всичко е отминало. А, мача ще си гледам по ТВ.

_________________
Прави каквото трябва, да става каквото ще.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Прецакана лятна отпуска?
 Мнение Публикувано на: 02 Сеп 2021, 15:41 
Offline

Регистриран на: 12 Юли 2021, 11:03
Мнения: 1
Кара: Lancia
Почти две години по-късно.. Какво мислите за ковид сега ми е интересно, че гледам някой от коментиралите са го приемали като реален проблем преди време. :D :D


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Прецакана лятна отпуска?
 Мнение Публикувано на: 10 Сеп 2021, 12:04 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2004, 20:13
Мнения: 5736
Местоположение: София
Кара: Lybra SW 2.4 JTD Executive
А вие какво мислите??? Реален проблем ли е? Новорегистриран потребител в автомобилен форум, пуска првокативен въпрос с неавтомобилна насоченост! Аз ще ви се вържа и ще ви отговоря: да реален проблен е ситуацията, в която ни погазват елементарните човешки правата! Смятам че и вие сте на това мнение. Проблем е защото животът, който беше преди това никога вече няма да се върне! Проблем е защото ни "пазят", а кой пази хората от всички други болести? Знаете ли че за една година са починали над 150 000 пенсионери!?!?! Данните са от НОИ! Всеки може да го провери. Не коментирам защо и от какво са починали. Но смятате ли това за нормално? Смятате ли все още че някой ви "предпазва" и мисли за вас (или вашите близки)??? Смятате ли че недай си боже ви потрябва медицинска помощ ще получите адеквата такава?

п.с. Бъдете здрави, искрено го пожелавам на всички! И на ваксинираните също!

_________________
Изображение
Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03 Изображение
Lancia Kappa Coupe, 2.0t 16v, 205 hp, 838A4000 '97
Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91
Изображение
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Прецакана лятна отпуска?
 Мнение Публикувано на: 04 Окт 2021, 15:39 
Offline

Регистриран на: 02 Юли 2021, 22:28
Мнения: 2
Местоположение: indonesia , bandung , West Java
Кара: Lancia
mariobg написа:
А вие какво мислите??? Реален проблем ли е? Новорегистриран потребител в автомобилен форум, пуска првокативен въпрос с неавтомобилна насоченост! Аз ще ви се вържа и ще ви отговоря: да реален проблен е ситуацията, в която ни погазват елементарните човешки правата! Смятам че и вие сте на това мнение. Проблем е защото животът, който беше преди това никога вече няма да се върне! Проблем е защото ни "пазят", а кой пази хората от всички други болести? Знаете ли че за една година са починали над 150 000 пенсионери!?!?! Данните са от НОИ! Всеки може да го провери. Не коментирам защо и от какво са починали. Но смятате ли това за нормално? Смятате ли все още че някой ви "предпазва" и мисли за вас (или вашите близки)??? Смятате ли че недай си боже ви потрябва медицинска помощ ще получите адеквата такава?

п.с. Бъдете здрави, искрено го пожелавам на всички! И на ваксинираните също!


тук в Индонезия на остров за туризъм в Бали трябва да бъдете ваксинирани, за да влезете в някой плаж, така че защо да отхвърляте правителствената политика


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 8 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Общи приказки


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов