Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 16 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: "Шофьора" на БМВ-то...
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2009, 12:05 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 22 Яну 2009, 16:49
Мнения: 185
Местоположение: София
Да си излея душицата малко....Днеска карам Капохода и съм в лявата лента на платното.Карам си нормално и спокойно с чисти мисли и удоволствие! :D Обаче в средната лента до мене, дясно, има автобус и зад него - БМВ 320д, което управлявано от своя смотан нещастник се чудеше как да се мушне пред мен, за да не е зад автобуса......Е изведнъж с рязко подаване на газ и маневра, от която ми изчезнаха всички чисти мисли и удоволствие, смотания нещастник се намърда пред мен и за една идея не стана кофти ПТП! :-x Аз за секунда-две се оцъклих, после му светнах с дългите - един вид какво правиш бе човек внимавай.....Е този смотаняк реши. че ще се прави на "големата" работа и натисна по-рязко спирачките за да ме "респектира" разбираш ли!!!! :evil: Е очаквах нещо такова, та и колкото беше близо пред мен, успях да реагирам, този път му теглих една хубава и мръсна придружена с клаксон за благозвучие! Това човече обаче не се отказа да ползва рязко спирачките за да ме "сплашва" - аха да се ударя аз в него все едно! Може да предположите, че вече исках до го обработя с една тръбица, която имам за всеки случай като този :tweak: ....уверявам ви, действа при такива събития, освен ако насрещната страна няма по-специални умения и огнестрелно оръжие или и двете.....тогава вече не е ясно какво ще стане! Но такова нещо е много малко вероятно!
Не си мислете, че съм някоя конфликтнa личност, НАПРОТИВ, но такива неща няма как да не те поядосат!!
Та, този нещастник видя, че нещата не са надобре и успя с резки маневри и много газ да изчезне някъде напред....добре ускорява 320д....лекичко е и двг-то му е "пъргаво", НО това ли е начина да го покажеш или там каквито комплекси има да избива този тъпанар, или каквото там има да избива от тъпата си глава и да показва???? Ами ако возя децата си и нещо се случи!!! Или айде аз реагирам, но някой друг невинен човек пострада....а може и повече от един?! ЕМИ АМАН от селяния и тъпотия, малоумие или там каквото може да добавим! Не искам да се засягат хора, под "селяния" имам в предвид съвсем друго нещо - мисля, че ме разбирате много добре - това е състояние на човека, което е много лошо и необратимо!
Както и да е, бъдете добри водачи и мислете с главите на раменете си, и много внимавайте!!! И благодаря за вниманието.....100% не е само моя случай, но....да си споделя.

Нека сме живи и здрави и спорна Нова Година на всички! bbq cheers

_________________
Lancia Kappa, 5.20, 1995, без VIS


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2009, 12:26 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2005, 23:46
Мнения: 3097
Местоположение: Пловдив/София
Кара: Lancia
Бой Бой и много нецензурни рисунки с остър предмет ако мернеш пак колата :D

_________________
Vectra 1.4`90 - Х
Lancia Dedra 2.0ie `91 - Х
Lancia Dedra 1.8ie `93 - Х
Lancia Kappa 2.0 VIS `97 - Х
Lancia Kappa 2.4 TDS`97 -X
Lancia Lybra 2.0 VIS`01


Върнете се в началото 
 Заглавие: Ах..
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2009, 12:45 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Юли 2009, 18:42
Мнения: 2870
Местоположение: Благоевград
Кара: Срам ме е да кажа... някакъв немски варел...
Ах защо в такива случаи няма човек в ръцете си някой ЗиЛ, та да видиш как ще продава келешлъци :evil: И мене ме ядоса едно пишлеме с жълто по устата, с фитилчета ама караше Таурег и отвисоко ме гледа като ме сече... Абе защо тия си мислят, че може така?! Ами отде да знае колко ми е акъла... Така стават простотиите и белите!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2009, 12:49 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 13 Окт 2007, 11:19
Мнения: 1692
Местоположение: София, Младост1
Кара: Lancia Kappa 20 20V VIS '97
Rover 416 GSI - на жената
трябваше малко да му покажеш този иначе така тежък капоход какви ги може и да ходи да се тунингова някуде за следващия път - ама следващия път ще се замисли на кой да прави тези изтъркани номера. Селяка дори не знае как се правят тези номера. А ако чете тук да знае - правят се или внимателно с ръчна (не светят стоповете) или с една или две предавки надолу - с дизела работи много добре и изправя коси !!!!
аз така на един уж много вървежен голф-3 или 4 не ги разпознавам - му скъсах нервичките защото много бързаше и при 90 км в час ми светкаше къси дълги на цариградско!!!

_________________
Lancia Kappa 2.0 20v VIS 97г.+ ГИ AG Zenit - SHIT
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Ах..
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2009, 12:58 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 22 Яну 2009, 16:49
Мнения: 185
Местоположение: София
D. Stanev написа:
Ах защо в такива случаи няма човек в ръцете си някой ЗиЛ, та да видиш как ще продава келешлъци :evil: И мене ме ядоса едно пишлеме с жълто по устата, с фитилчета ама караше Таурег и отвисоко ме гледа като ме сече... Абе защо тия си мислят, че може така?! Ами отде да знае колко ми е акъла... Така стават простотиите и белите!


:wink: ......е вярно така стават белите.....то акъла и той си има някакви граници......а за ЗиЛ и аз съм се замислял, или поне едни яки тръбета да си опаковам колата и здраво на където може.....става Армагедон за такива.....много се въодушевих май! :)


А Jorometala.....ти колега добре даваш съвети, но само да преправя Капохода на танкоход и да се удряме.....абе мани мани думи нямам за всичките такива "тарикати"!


А Dedra_2 - колега, то бой бой бой и накрая ще се изморим, тъпака ще е пребит, ма ще му дойде ли акъл - то да беше мляко да му налееш в главата, ама не е......ма нищо, поне да е бит.....

_________________
Lancia Kappa, 5.20, 1995, без VIS


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Ах..
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2009, 13:06 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2005, 23:46
Мнения: 3097
Местоположение: Пловдив/София
Кара: Lancia
joganov написа:
D. Stanev написа:
Ах защо в такива случаи няма човек в ръцете си някой ЗиЛ, та да видиш как ще продава келешлъци :evil: И мене ме ядоса едно пишлеме с жълто по устата, с фитилчета ама караше Таурег и отвисоко ме гледа като ме сече... Абе защо тия си мислят, че може така?! Ами отде да знае колко ми е акъла... Така стават простотиите и белите!


:wink: ......е вярно така стават белите.....то акъла и той си има някакви граници......а за ЗиЛ и аз съм се замислял, или поне едни яки тръбета да си опаковам колата и здраво на където може.....става Армагедон за такива.....много се въодушевих май! :)


А Jorometala.....ти колега добре даваш съвети, но само да преправя Капохода на танкоход и да се удряме.....абе мани мани думи нямам за всичките такива "тарикати"!


А Dedra_2 - колега, то бой бой бой и накрая ще се изморим, тъпака ще е пребит, ма ще му дойде ли акъл - то да беше мляко да му налееш в главата, ама не е......ма нищо, поне да е бит.....


Ако си забелязал бакшишите в Хамерика имат едни такива малки ролбарчета по броните :D Ще свърши работа а и не е много грозно.А за боя... така като се измори човек с 2-3 келеша после чувства едно вътрешно удовлетворение и спокойствие.Ако има ефект и над тях боя значи 2 в 1 :D

_________________
Vectra 1.4`90 - Х
Lancia Dedra 2.0ie `91 - Х
Lancia Dedra 1.8ie `93 - Х
Lancia Kappa 2.0 VIS `97 - Х
Lancia Kappa 2.4 TDS`97 -X
Lancia Lybra 2.0 VIS`01


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2009, 13:27 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 22 Яну 2009, 16:49
Мнения: 185
Местоположение: София
Ми колега.....аз от много време се самонавивам за подсилване на броните например.....явно не се самонавивам както трябва.... :lol:

_________________
Lancia Kappa, 5.20, 1995, без VIS


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Ах..
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2009, 14:19 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 04 Мар 2009, 22:34
Мнения: 502
Местоположение: Пазарджик
Кара: Toyota auris 2014
D. Stanev написа:
Ах защо в такива случаи няма човек в ръцете си някой ЗиЛ, та да видиш как ще продава келешлъци :evil: И мене ме ядоса едно пишлеме с жълто по устата, с фитилчета ама караше Таурег и отвисоко ме гледа като ме сече... Абе защо тия си мислят, че може така?! Ами отде да знае колко ми е акъла... Така стават простотиите и белите!
аааа мамицата им мръсна на тея които гледат от високо с тея скъпи коли и все едно,че сме низсщи същества ама с едно тръбе под седалката и много помага пък ако ще да ми праща сто мутри да ме бият,аз да го разскрася хубаво и да му ороня зъбите като царевица та маиките им да не ги познаят ranting :tweak: priest


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2009, 15:35 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 13 Окт 2007, 11:19
Мнения: 1692
Местоположение: София, Младост1
Кара: Lancia Kappa 20 20V VIS '97
Rover 416 GSI - на жената
Най-лошото е че некадърните руси кифли се научиха да си вземат големи коли, най-често джипове и да карат в стил аз съм голем и всички требе да се пазят!!!
Ама представете си 20 годишна патка с купена книжка и караща примерно порше кайен което е с 500 коня под капака да обърка педалите - мале мила!!!

_________________
Lancia Kappa 2.0 20v VIS 97г.+ ГИ AG Zenit - SHIT
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2009, 19:18 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007, 20:27
Мнения: 650
Местоположение: София
Те, баварците нали уж за удоволствие от шофирането се правели и разни "големи шофери" се мъчат да се правят на рали пилоти. В квартала редовно си ги гледам разни дрифтаджии и адски се дразня. Ама има господ - преди няколко месеца един такъв гъзар на мокро се завря една кола пред мен съответно камшик обратно та леко забърса и предната лява кола и се нацели в едно дърво в парка. Пичовете и двамата спряха, та май и боя си го отнесе, а аз получих душевен оргазъм.

_________________
Lancia Lybra 2.0 SW R.I.P.
Lancia Lybra 2.4 SW същата, ама на нафта!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Ах..
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2009, 20:07 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 20 Дек 2009, 23:50
Мнения: 83
Местоположение: София
joganov написа:
D. Stanev написа:
Ах защо в такива случаи няма човек в ръцете си някой ЗиЛ, та да видиш как ще продава келешлъци :evil: И мене ме ядоса едно пишлеме с жълто по устата, с фитилчета ама караше Таурег и отвисоко ме гледа като ме сече... Абе защо тия си мислят, че може така?! Ами отде да знае колко ми е акъла... Така стават простотиите и белите!


:wink: ......е вярно така стават белите.....то акъла и той си има някакви граници......а за ЗиЛ и аз съм се замислял, или поне едни яки тръбета да си опаковам колата и здраво на където може.....става Армагедон за такива.....много се въодушевих май! :)


А Jorometala.....ти колега добре даваш съвети, но само да преправя Капохода на танкоход и да се удряме.....абе мани мани думи нямам за всичките такива "тарикати"!


А Dedra_2 - колега, то бой бой бой и накрая ще се изморим, тъпака ще е пребит, ма ще му дойде ли акъл - то да беше мляко да му налееш в главата, ама не е......ма нищо, поне да е бит.....
Преди 4-5мес. един бакшиш прави същата простотия-пред мен и спирачки.Да ама аз съм с рейс-15 тона и газ до метала в бронята на тъпака и го носих като свиня блажен вестник. Той се посра забрави къде е спирачката и с триста зора включи на неква скорост и зорле сви в една уличка!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Ах..
 Мнение Публикувано на: 31 Дек 2009, 18:38 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 22 Яну 2009, 16:49
Мнения: 185
Местоположение: София
venworld написа:
joganov написа:
D. Stanev написа:
Ах защо в такива случаи няма човек в ръцете си някой ЗиЛ, та да видиш как ще продава келешлъци :evil: И мене ме ядоса едно пишлеме с жълто по устата, с фитилчета ама караше Таурег и отвисоко ме гледа като ме сече... Абе защо тия си мислят, че може така?! Ами отде да знае колко ми е акъла... Така стават простотиите и белите!


:wink: ......е вярно така стават белите.....то акъла и той си има някакви граници......а за ЗиЛ и аз съм се замислял, или поне едни яки тръбета да си опаковам колата и здраво на където може.....става Армагедон за такива.....много се въодушевих май! :)


А Jorometala.....ти колега добре даваш съвети, но само да преправя Капохода на танкоход и да се удряме.....абе мани мани думи нямам за всичките такива "тарикати"!


А Dedra_2 - колега, то бой бой бой и накрая ще се изморим, тъпака ще е пребит, ма ще му дойде ли акъл - то да беше мляко да му налееш в главата, ама не е......ма нищо, поне да е бит.....
Преди 4-5мес. един бакшиш прави същата простотия-пред мен и спирачки.Да ама аз съм с рейс-15 тона и газ до метала в бронята на тъпака и го носих като свиня блажен вестник. Той се посра забрави къде е спирачката и с триста зора включи на неква скорост и зорле сви в една уличка!




Хахаха....така хубво се посмях като си представих случката.....еми евала, следващото возило ще ми е по-респектиращо....явно това е начина.

_________________
Lancia Kappa, 5.20, 1995, без VIS


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Яну 2010, 00:53 
Offline

Регистриран на: 08 Мар 2009, 16:07
Мнения: 1
Местоположение: София
Откакто карам ланчата, Y10 fire, имам чувството, че всеки иска да ме изпревари, а като няма откъде - да ме прескочи. Навсякъде ми се лепят на по метър от задницата. На бул. Брюксел, ако не карам с над 90 всеки минава ляво и натиска. Преди с пасата, никой не ме закачаше, сега е направо страшно, ще се изтрепят за едното чудо. Явно габаритите си имат голямо значение!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 03 Мар 2010, 20:52 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 01 Юли 2005, 15:20
Мнения: 233
Местоположение: София
Дайте го на мен тоя с БМВ-то...
И аз страдам от странна болест... Естествено, че не може да е хубаво, но аз пък все си мисля, че съм човекът, който може да им покаже на такива гЪзове, че не е здравословно да се ебаваш така хората дето не познаваш...
И за съжаление това после, което може да се случи не е нищо хубаво... и е толкова грозно... То си е ярост на пътя и в цивилизованите страни не се толерира естествено.

_________________
/Delta HPE 1.6i 16v/
/Delta HPE 2.0 16v/
[img]http://piccolina.727.net/020729NEW/LANCIA,Maserati,Lamborghini/BEST9208_BetaMonte.jpg[/img]


Върнете се в началото 
 Заглавие: Вчера
 Мнение Публикувано на: 03 Мар 2010, 21:26 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Юли 2009, 18:42
Мнения: 2870
Местоположение: Благоевград
Кара: Срам ме е да кажа... някакъв немски варел...
Вчера аз бях в ролята на... бутащия шофьор на БМВ-то. Сигурно съм бил приятна за окото на всеки ланчист гледка :mrgreen:
Някой от форума беше се подписал "Кара ланча, ремонтира БМВ", аз освен да си направя подписа на "Кара Ланча - бута БМВ" :lol: Голем цирк!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 09 Мар 2010, 16:35 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 22 Яну 2009, 16:49
Мнения: 185
Местоположение: София
Е това последното ми хареса - да имаше и видеоклип - хахахаха....Лошото колеги е, че като тоя с Бмв-то много се появиха, без значение на марката, стига да има повечко коне и гааааз - то хубаво ма не на подходящото място и не по подходящия начин....какви са тези хора хич не ми е ясно...засичат те много лошо и опасно, правят се на бабаити, каква е тази държава и хора направо думи нямам! А то, че ми се пали фитила яко в такива ситуации и други подобни - лошо....ама това е положението.
Живи и здрави бъдете колеги!

_________________
Lancia Kappa, 5.20, 1995, без VIS


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 16 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов