Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Вчера счупих кита на един Опел
 Мнение Публикувано на: 29 Дек 2009, 17:31 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Юли 2009, 18:42
Мнения: 2870
Местоположение: Благоевград
Кара: Срам ме е да кажа... някакъв немски варел...
Колеги снощи ми се случи пътен инцидент - един с опел кадет ми отне предимството и го треснах. Ситуацията беше доста странна понеже нито той ме видя нито аз. Та значи пред мене кара бус който е подал ляв мигач, аз съм подал десен да завивам надясно, пред буса в насрещното има опел който като видял, че буса ще завива решава директно да завие на ляво, мене не ме вижда - и се стрелка. Аз говиждам в последния момент пред себе си и скачам на спирачката. Но за съжаление го ударих странично между задната врата и калника с рога на бронята. Спираме и оглеждаме пораженията - при мене почти нищо - драскотини и бяла боя от него, а при него - лом - задната врата, калника (направо се издъни) от него падна една кофа кит. Обаждаме се на 166, от там ни препращат към 112, звъним, диктуваме номера имена и пр. и почваме да чакаме... чакаме... чакаме, минава час, час и половина - никой не идва. Пък по едно време му викам на човека, че той е виновен и му предлагам да си тръгваме - обадихме се на 112 и им казахме, че няма да мръзнем повече и си тръгнахме. Човека се съгласи да се размине с ограничаване на щетите само до ламарини и така. Днеска с разредител смъкнах бялата боя от бронята и колата изглежда добре.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 29 Дек 2009, 22:06 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 27 Окт 2007, 00:42
Мнения: 786
Местоположение: София
Кара: Mercedes E34 AMG
Добре си минал. На мене ми се случи подобна случка, и аз не бях виновен ама имах две яко криви врати и изкривена колонка между тях. А на Комбото което ме удари му се беше одраскала бронята, която на всичкото отгоре не беше и боядисана.

_________________
[img]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/561132_3574821574608_2129036064_n.jpg[/img]


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 29 Дек 2009, 23:57 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2008, 23:57
Мнения: 406
Местоположение: Sachsen, Deutschland
Кара: Lancia Lybra 1.9 jtd
Направи и сефтето на либрата :? , дано само това да е и за вбъдеще да нямаш инциденти. То при тебе бронята като е сребриста след зимата трябва да ходиш на бояджия да оправя нещата :lol: . Ама пак си огледай окачването на бронята да нема спукано нещо и в последствие да се разкачи некоя пластмасова джиджавка :roll: .

_________________
Lybra 1.9 jtd и тя много гори!
Карам на Stanev Либрата - 1.9 jtd - много гори ... (открадната)
Lancia Dedra 1,8 V.V.T SW. Натокано комби на газ - много върви...
EX VW Lupo на жената колата замина за една либра
ЕХ Fiat Uno 1.4 с клима[/color]


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 30 Дек 2009, 09:52 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 05 Юни 2009, 20:22
Мнения: 444
Местоположение: Казанлък
Кара: Dedra 1.6 MPI
на тоя с опела трябва книжката да му вземат, за неспазване правилата за движение.че той като кара не мисли.ами ако беше станала по голяма беля?тогава ламарините щяха да са последна грижа.аман от тарикати.ама трябвало и главата да му счупиш, не само броните.

_________________
Dedra 1.6, 159B9


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 03 Яну 2010, 13:13 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 01 Апр 2008, 10:43
Мнения: 888
Местоположение: Шумен
Ехе, айде стига агресия... случват се и инциденти, понякога човек се разсейва и стават и такива неща.
Важното е, че ти си добре и на второ място - на колата нищо и няма. Някоя и друга драскотина, ще ги оправиш тея неща.
Трябва да се кара по-внимателно, и да знаем, че това че се движим по път с предимство не ни прави безсмъртни и да следим и за реакцията на другите.
Айде със здраве и за много години :)

_________________
Lancia Delta II, 1.6 i.e, 75 h.p , ZLA83600003008059 - ex
Alfa Romeo 156 2.0 TS [remapped] [twister exhaust system] 155++ abnormal horses
CUORE SPORTIVO
Изображение
рейтинг фотографов


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов