Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 7 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Историйка за Кат
 Мнение Публикувано на: 30 Ное 2009, 01:07 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 25 Ное 2009, 09:49
Мнения: 48
Местоположение: Габрово
Реших и аз да опиша една случка (доста прочетох и се негативни) със патрул на кат.
Случилото се не беш с мен а с един мой приятел.
Човека тръгва на работа 2-ра смяна естесвено забелязва липса на документите чак на работа но каквода се прави,
та смяната му свършва и пича си се прибира малк она тръни.Дам и за зла участ познатат стоп палка със думите сержант еди кой си дай документи за проверка.
Френда му обяснява ситуацията каква е следва проверка за алкохол 0.000
Интересното е че след кратък размисъл полицаят пита приятелчето ми къде живее и Го пуска да отиде и да донесе документите,Френда ми с мръсна газ отпрашва взема нужните неща и се връща,полицаят ги преглежда следва 2 минутно пояснение колко лева е глобата за неносене на документи и освобождава приятеля ми да си върви без намеци за кафе или нещо друго.
Може д ави се стори невероятно но е факт.
Явно измежду тях има и понякой свестен който не е забравил че е Човек.
както казват всяко стадо има черна овца макар че тук е било бяла ама нейсе.
Явно има и сестни полицаи но явно са много малко :(

_________________
Изображение
Lancia Dedra 1.6i
Opel Kadet 1.6 Дизелов мотор на Газ
Opel Rekord 2.0 само Газ


Върнете се в началото 
 Заглавие: Да
 Мнение Публикувано на: 30 Ное 2009, 09:36 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Юли 2009, 18:42
Мнения: 2870
Местоположение: Благоевград
Кара: Срам ме е да кажа... някакъв немски варел...
Ако трябва да съм честен и аз имам поне пет случая в които са ме хващали в крачка и са ме пускали без последствия. Последния път беше лятото на път за морето - хванаха ме на Тракия със 165 км :mrgreen: . Пътувахме с още две коли, но спирахме щерката да повръща и поизостанахме от другите, на Ихтиман се качих на магистралата и понастъпах да ги настигна... и гледам палка - спирам, връщам на задна и човека вика "Къде си се разбързал толко рано сутринта?", казах му, че на море сме тръгнали и му обясних случая, че бързам да настигна другите... тоя излезе разбран и вика "Айде карай, но да знаеш, че надолу има още два патрула и ако те хванат с над 140 - мисли му" :mrgreen:
Жена ми като катастрофира пак ме хващаха с превишена скорост (140км) край Севлиево, пак обясних ситуацията, дадох подробности за катастрофата, човека каза да изчакам, явно провери и ме пусна с думите "Внимавай да не стане така, че нито ти да можеш да идеш при жена ти, нито тя да може да дойде при тебе!"
Имам и още няколко такива, но най-шокиращо беше в София като завих на ляво на забранен завой и тоя ми каза: "Я иди до колата и се глоби сам да не те глобявам аз!" :mrgreen: Е, 20 кинта се глобих и така...


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Да
 Мнение Публикувано на: 13 Юли 2011, 11:43 
Offline

Регистриран на: 13 Юли 2011, 09:46
Мнения: 2
D. Stanev написа:
Ако трябва да съм честен и аз имам поне пет случая в които са ме хващали в крачка и са ме пускали без последствия. Последния път беше лятото на път за морето - хванаха ме на Тракия със 165 км :mrgreen: . Пътувахме с още две коли, но спирахме щерката да повръща и поизостанахме от другите, на Ихтиман се качих на магистралата и понастъпах да ги настигна... и гледам палка - спирам, връщам на задна и човека вика "Къде си се разбързал толко рано сутринта?", казах му, че на море сме тръгнали и му обясних случая, че бързам да настигна другите... тоя излезе разбран и вика "Айде карай, но да знаеш, че надолу има още два патрула и ако те хванат с над 140 - мисли му" :mrgreen:
Жена ми като катастрофира пак ме хващаха с превишена скорост (140км) край Севлиево, пак обясних ситуацията, дадох подробности за катастрофата, човека каза да изчакам, явно провери и ме пусна с думите "Внимавай да не стане така, че нито ти да можеш да идеш при жена ти, нито тя да може да дойде при тебе!"
Имам и още няколко такива, но най-шокиращо беше в София като завих на ляво на забранен завой и тоя ми каза: "Я иди до колата и се глоби сам да не те глобявам аз!" :mrgreen: Е, 20 кинта се глобих и така...

Скорост 140 km наистина ужасни ах !! shutup


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Историйка за Кат
 Мнение Публикувано на: 19 Юли 2011, 10:13 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2009, 11:01
Мнения: 50
Местоположение: Бургас
Още един + за КАТ.
Преди 1-2 седмици ме хванаха с изтекла гражданска отговорност. Тъпо недоглеждане от моя страна. Беше изтекла точно предния ден. Имаше няколко минути умуване, разигра се сценария добро и лошо ченге, но нито един дори не намекна за парички. Като разбраха, че живея на 100 метра ме предупредиха какви ще са последствията ако ме хванат още веднъж и ме пуснаха. Точно си мислех, че ще ми джаснат 1-вия ми акт в живота и те показаха човешката си същност :)

_________________
Lancia Kappa 2.0 20v V.I.S набор 98.
Subaru Тамагочи 1.2i 54Hp набор 96.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Историйка за Кат
 Мнение Публикувано на: 16 Яну 2012, 09:50 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 20 Ное 2011, 20:53
Мнения: 126
Местоположение: Стара Загора
Кара: Lancia Delta 2.0 163hp.
Добре,че не са ти писали акт,че глобата за без гражданска е доста солена.

_________________
LANCIA LYBRA 1.8 16V 2000-with CNG
FIAT BRAVO 1.6 16V 1997-with LPG
Изображение
Купувам капачетата на лайсните на тавана на Либра комби.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Историйка за Кат
 Мнение Публикувано на: 29 Яну 2012, 20:03 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 18 Дек 2010, 18:59
Мнения: 103
Кара: Lancia Delta 2 1.6 16v 103к.с.
500лв. и спиране от движение :D

_________________
... Do not cry Mother do not grieve that I became a rebel ...
... Докато всички просто шофират ... Някой пилотират...


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Историйка за Кат
 Мнение Публикувано на: 27 Юни 2016, 17:37 
Offline

Регистриран на: 27 Юни 2016, 17:28
Мнения: 4
Кара: Lancia
Даже на мен ми се е случвало, но от време на време се среща по някой полицай, които не е кръгъл идиот или да ламти само за пари.


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 7 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов