Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 15 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Тия обидчиви тройкаджии...
 Мнение Публикувано на: 22 Юли 2009, 12:20 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 16 Окт 2008, 10:55
Мнения: 103
Местоположение: София
Тия момчета с 3-ките са много обидчиви....
Преди около 3 седмици си караме с брат ми по Сливница в посока Сточна Гара и на светофара с К. Величков ни светва зелено, а в средните ленти ще се наместим 4-ти- 5-ти и за да не губим инерция минаваме през лентата за наляво. До нас един с Е36 320i се разпъва мощно, а брат ми спокойно си реди предавките до 4-та(колата е Тема 2,0 i.e. 16v) и оня с БМВ-то си мисли, че се бегаме :lol: :lol: :lol: Опитва се да ни дръпне, обаче безуспешно... А Ланчата не я разпъвахме и не се отивахме да покажем мощ и бързина...
На следващия светофар, който ни хвана (и ние и оня бяхме първи коли), оня с Е36-цата ни гледа "мръсно" и брат ми ме попита:
"Тоя сопол кво се мръщи?", а аз му викам: "Покажи му силата на "набора"!". "Абе, аз не мога да карам, състезания ще правим..." "Айде, бе, дай само една дръпка"
Тръгнахме леко, "легално", а оня с "пилаж". Брат ми пак си реди спокойно предавките, 3-каджията се съска здраво и пак изостава... На около 30м. от следващия светофар брат ми изключи от скорост и по инерция по кръстовището, тъй като ни хвана червеното. Докато бяхме по инерция оня с БМВ-то ни изпреварва отдясно и се реди 1-ва кола преди нас, при положение, че така и така беше 1-ви в съседната колоната :? ебати болния мозък



На 18.07 се случи подобна ситуация, обаче тоя път не беше Е36, а Е46 318i...
Първи коли сме в средните ленти на бул. Сливница (пак се движим от Люлин към Ст. гара) и момчето с БМВ-то ни попоглежда, прави недвусмислени знаци за гонка и форсира двигателя. Брат ми каза "Писна ми от тия смешници" или нещо от сорта и си чака зеленото, оня с 3-ката тръгва на жълто. Брат ми реди 1-ва до около 3000 оборота, 2-ра пак така, 3-та, 4-та и си гони зеленото на следващия светофар оня с БМВ-то вкарва високи обороти, пили гуми на 2-ра, гледа лошо- мама си ебало. Естествено след няколко светофара ни догони на Ст. гара с мръсна газ и пак правеше жестове за реванш (защо ли си помисли, че сме правили гонка не разбрах) Тоя път брат ми се беше изнервил от селските прояви на подобен тип "дупета" и мислеше да го накаже, но трябваше да свиваме към Х. Димитър и не му се отвори възможност да му покаже силата на 'талянката. Нищо, следващия път...


та идеята ми е , че тия се напъват и си мислят, че карат коли, а някакви дараци с по 10 години по-дърти от техните без зор ги правят за смях и се обиждат и търсят реванши на несъстояли се "мачове". Паляци :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Юли 2009, 14:50 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2008, 21:23
Мнения: 205
Местоположение: София/Шумен
Кво се чудиш то 99% от голф 2/3 се прехвърлиха на разни 318 и ваноси там.. ГЪЗария до шия :D

_________________
Lancia Dedra 1.8 i.e. `91, 835A2.046


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 29 Юли 2009, 01:45 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 08 Апр 2008, 23:47
Мнения: 146
Местоположение: София
На BMW-тата чарът им не е в дръпките... на друго място е. Това че се пробват ,няма лошо ,нека. Много селяни се качиха на съмнителни BMW-та истина е, но и селяни с Ланчии също се срещат...

_________________
Lancia Delta 2 LE 1.6 16v

Продавам Седалки за Делта2 със забележка(30лв.) и хидр. помпа (Делта,Браво,Мареа-50лв.)- 0889 378 529


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 31 Юли 2009, 11:54 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 16 Окт 2008, 10:55
Мнения: 103
Местоположение: София
със сигурност има яко селски бегове с ланчии...
Капите станаха по 2500лв. и селските селяни си накупиха "широки талянци"


аз карах една 318i Е46 и си личи, че дръпката не му е силната страна, обаче повечето им собственици не го знаят...
БМВ за лятото, талянец за зимата и евентуално 1-2 мотора...
дано след няколко години българите могат да си го позволят :lol: стига да има достатъчно паркоместа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 21 Сеп 2009, 23:46 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 15 Апр 2009, 00:11
Мнения: 96
Местоположение: Пловдив 04 Северен
ръмжи като мечка върви като бубулечка BMW


Последна промяна toko.bg на 22 Сеп 2009, 12:34, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2009, 11:09 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2005, 19:28
Мнения: 2509
Местоположение: София
toko.bg написа:
.... BMV

img173
Виждам, че имаш желание. worry

_________________
OM642 Изображение
1NZ−FXE Изображение;
Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда
Искаш нещо от мен? Няма проблем! - Искам само да знаеш, че върша нещата БЪРЗО, КАЧЕСТВЕНО и ЕВТИНО...но имаш право да си избереш само две от трите опции! Обади ми се когато си готов с избора си!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2009, 12:37 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 15 Апр 2009, 00:11
Мнения: 96
Местоположение: Пловдив 04 Северен
в училиште не са ни гледали толкова правописните грешки сигурно колегата е някои ссобственик на посочената марака и се убижда като говорим така за марката


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2009, 12:54 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2008, 01:40
Мнения: 238
Местоположение: Варна
bad bat пусни някоя снимка на бегачката...

_________________
Lancia Delta HPE 96"


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2009, 14:33 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 16 Окт 2008, 10:55
Мнения: 103
Местоположение: София
днес я мих, обаче не носех фото :(
като оправим веждите (днес ще ги кърпим, че зимата се озъбиха малко) ще дам пресни снимки, че тия са отпреди 10-тина месеца
Изображение
Изображение
Изображение


братото беше замислил да сложи лети джанти, обаче веждите го дръпнаха много назад (предимно заради боята-Blue petrol metalic на Glasurit)


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2009, 14:41 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2008, 01:40
Мнения: 238
Местоположение: Варна
Бегачка в цивилни дрехи :)
По-добре е от обратното - тунингована с огромни джанти и 1,2 мотор примерно...

_________________
Lancia Delta HPE 96"


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Сеп 2009, 13:13 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 16 Окт 2008, 10:55
Мнения: 103
Местоположение: София
BoZZanI написа:
Бегачка в цивилни дрехи :)
По-добре е от обратното - тунингована с огромни джанти и 1,2 мотор примерно...



баш бегачка не е...
обаче наказва жестоко астра еко-тек 136 коня и е наравно с меган 2,0 150 коньеве (със значително по- опитен карач) :d
мисля, че за купе около 1,2 тона (сухо тегло) е добре...
имаше оферта и да се дърпаме с една издъхнала ксантия, ама не исках да го разревавам момчето :)
btw: грам не мога да карам :oops: :oops: :oops:
тоя двигател има много голЕм потенциал, обаче модела е измислен за возене, не за дръпки- който иска дръпки да си вземе някое HF 8)


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Тия обидчиви тройкаджии...
 Мнение Публикувано на: 20 Авг 2010, 19:23 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 05 Юни 2009, 20:22
Мнения: 444
Местоположение: Казанлък
Кара: Dedra 1.6 MPI
ето и една случка, ама с голф 3.
днес след работа, спирам да си взема една диня, край пътя ги продават и мина един познат с един Фиат и спря да ги раздуем малко и гледам се задава едно пишлеме с гоуф 3ка, гледа навъсено и страшно, гоуфа с лятна джанта, двуцевка с глас на пурше, кристален стоп и лепенка тунинг на задния джам. лакътя както се полага е подпрян на отворения джам img189 . там покрай дините голяма търпана, десетина човека се блъскат да не би случайно да свършат дините img187 , както и да е.
та момчето с гоуфа пристъпя тежко и едва-едва и леко припомпва газта, двуцевката по скоро пърди отколкото реве, ама него си го кефи и иска да направи впечатление.
добре ама хората си избират дини, продължават да се блъскат и никой не му обръща внимание, само аз и тоя приятел с Фиата го гледаме и се "възхищаваме" на оригиналния му тунинг.
оня като видя ланчата и фиата и като разбра че го коментираме, придоби още по страшен вид на лицето, даде всичката газ на клетия гоуф, гърнето с гласа на пуршето изрева и последва едно ПААААТ или по скоро БУМММ.... и тогава привлече вниманието което търсеше. две-три баби припаднаха, а някои хора веднага тръгнаха да си леят куршум. гоуфчето угасна, пича излезе целия зачервен, може би от срам, само той си знае, вдига капака и хубавата му газова уредба направила кутията на възд.филтър на парчета. Това не го пожелавам на никого, включително и на себе си.
ние с колегата отиваме да видим кво става и да му предложим някаква помощ ако иска, онзи тръшна капака и вика: вие пък кво ми се надувате с тия италянски кенефи. и взе да звъни по джесема. а аз му викам: че ти в италиански кенеф влизал ли си, имайки пред вид буквалния смисъл на думата, той ме гледа тъпо щот не разбра какво исках да кажа и ни обърна гръб.
това е то типичния голфаджия, горделив, тъп и помощ от фиатаджии не ще.

_________________
Dedra 1.6, 159B9


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Тия обидчиви тройкаджии...
 Мнение Публикувано на: 20 Авг 2010, 19:30 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2005, 23:46
Мнения: 3097
Местоположение: Пловдив/София
Кара: Lancia
Знае кое е лошото ? Че е глобално тва с БМВ 3 и Голф. Тук във Франкфурт е същото ....може би заради многото чужденци... Голфове,Клиота и БМВ пак са накипрени :) Лайненцата същите,само годината на производство се сменя :)

_________________
Vectra 1.4`90 - Х
Lancia Dedra 2.0ie `91 - Х
Lancia Dedra 1.8ie `93 - Х
Lancia Kappa 2.0 VIS `97 - Х
Lancia Kappa 2.4 TDS`97 -X
Lancia Lybra 2.0 VIS`01


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re:
 Мнение Публикувано на: 21 Яну 2011, 21:22 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 09 Юли 2009, 15:03
Мнения: 96
Местоположение: София, жк. "Мусагеница"
Кара: Lancia Lybra
toko.bg написа:
ръмжи като мечка върви като бубулечка BMW

Един се вози сто тормози!:)

_________________
Lancia Lybra SW 2.4 JTD Emblema (150 Hp) 2004
Lancia Kappa 2.0, 20V, VIS, SW 1997


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Тия обидчиви тройкаджии...
 Мнение Публикувано на: 22 Яну 2011, 16:50 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2008, 23:57
Мнения: 406
Местоположение: Sachsen, Deutschland
Кара: Lancia Lybra 1.9 jtd
Случва ми се често да пътувам до София и минавам през Плевен. Преди да се излезе на магистралата след Златна Панега има кофти участък с намалена видимост. Е на тоз участък на какви напъни съм бил свидетел на разни такива джигити дето много бързат - нямам думи. А магистралата е след 2 километра. Та значи като излезна на магистралата същите тез джигити дето много са бързали, като заспат на пътя със 110 и не мърдат. Та съм имал такива случаи дето им присветквам да ги бъзна малко ама не се хващат гадовете, карат си със 100 и тва е - върви ги разбери хора всякъкви 8) .

_________________
Lybra 1.9 jtd и тя много гори!
Карам на Stanev Либрата - 1.9 jtd - много гори ... (открадната)
Lancia Dedra 1,8 V.V.T SW. Натокано комби на газ - много върви...
EX VW Lupo на жената колата замина за една либра
ЕХ Fiat Uno 1.4 с клима[/color]


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 15 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов