Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Слечвало ли ви се е,или само за мен е високосна годината
 Мнение Публикувано на: 07 Апр 2009, 21:48 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2009, 11:18
Мнения: 144
Местоположение: Пещера
Накратко.Отивам в София с една тойота ,с брат ми,ще си купувам Капа!!!Купувам аз капата и всичко 6,но трябва момчето да го върна до бъкстон, щото му взимам колата.Брат ми остана до кино Арена да ме чака (околовръстното).Дотук добре.Аз щастлив,капата бяга ,ке се скине.И изведнъж..............проблем!!!!!!!!?????????Аз, сега къде съм???Преди или след киното??(само да спомена че в София знам как да стигна с колата до ТУ,и с това познанията ми се изчерпват).Звъня на брат ми и викам-Брато незнам къде съм,преди или след Арена,(той се спука да се смее)тръгвай и ще се чакаме на Църна маца.Дотук пак бива.Такааа,карам си аз и виждам че съм преди киното и почвам дасе кьора да видя тойотата,гледам светофаара зелено,пред мен една патрулка си спряла,тойотата я няма......ляв мигач, 4 ,гааааааз(ланчока се изправи на задни крака) :lol: .Тия веднага тръгнаха след мене ,молко зор да ме стигнат,ама пуснаха сирената и спрях. -Документи,книжка талон и елате при патрулката.ОК. и пак -Господине ,със док.всичко е наред ,ама тия светофари имаме ли ги за нещо,нямаме ли ги.......????????Викам,пичове,кви светофари,кви 5лева,аз си минах на зелено,даже вие си дремехте отдясно!!??????-Не ,ние ДРЕМЕХМЕ на червено,беше зелено,ама за наляво!и аз ъъъъъъъъ........... глътнах граматиката(а как си бях поел въздух да се разправяяяяям :lol: :lol: майкоооооооо!!!!!!!)Пичове,викам,може!Непознавам града,е сега и колата съм купил...може,може и на червено да съм минал,не споря,ама мислите ли че аз ще ви видя , пред вас ще вина на червено,че и с мигач?(въртя се като бит красавец)-Виж сега,кво пише тука,50лв и контролни точки(направи им впечетление че всички точки са си намясто)кво прайм???Викам-де да знам,квот искате правете.Направихме се малко лаф,видеха че суха пара няма да излезе,то и нямах повече от 15 лв,то със всичките му там плащания...........и викат-Абе аре ставай и ни се махай от главата(без акт)Казвам им-момчета, за тази приказка ще ви почерпя,имам тука 10 лв ама са от сърце-Е щом са от сърце ,може.......!!Аз като чух че ми се размина, и неможех да повярвам,щом ми се образува желаниеда ги чепавам............На който после казах, никой не вярва,то и аз можеше да не повярм щото звучи като научна фантастика ,ама ей го на,на мене ми се случи.Сигуно един път в живота се случва във високосна година!!??Знам ли и аз................


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Апр 2009, 23:06 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 07 Май 2008, 21:23
Мнения: 205
Местоположение: София/Шумен
ХАха то такива преживявания съм сигурен, че всеки има :)
Моето се случи на светофара на ракова болница лятото докато си пробвах gps-a, и понеже знаете там сфетофара как се "вижда" от листата на дърветата лятото .. и аз си преминах на червено като пич... спряха ме, имах точно 7 лв и някви стотинки, караха ме багажник да отварям., гледаха документи... накрая ме пуснаха без нищо, за което още съм признателен, още повече като разбрах че точно тогава съм карал и с изтекла гражданска, ама те не са видели... :mrgreen:

_________________
Lancia Dedra 1.8 i.e. `91, 835A2.046


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 08 Апр 2009, 10:41 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 19 Сеп 2008, 17:30
Мнения: 1322
Местоположение: София
Трудничко за четене, но забавно! Аз съм имал два случая с черпене, но за други неща - навлизане срещу забранителен знак и измислено отнемане на предимство.

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 08 Апр 2009, 12:35 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2004, 20:13
Мнения: 5736
Местоположение: София
Кара: Lybra SW 2.4 JTD Executive
Вярно трудничко за четене. Но така като се замисля това си е тема точно за това да покаже че все пак има и хора из родната полиция. Както ти сам си написал, надали ще има такъв идиот, който ще мине на червено виждайки патрулката да седи на светофара.

_________________
Изображение
Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03 Изображение
Lancia Kappa Coupe, 2.0t 16v, 205 hp, 838A4000 '97
Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91
Изображение
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 08 Апр 2009, 22:21 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 27 Окт 2007, 00:42
Мнения: 786
Местоположение: София
Кара: Mercedes E34 AMG
Ми да ви кажа аз само веднъж не съм минавал с черпене и ми костваше много :D

_________________
[img]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/561132_3574821574608_2129036064_n.jpg[/img]


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов