Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Истории




Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 10 Дек 2008, 13:20 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2007, 12:17
Мнения: 4278
Местоположение: Пазарджик,Враца
Кара: Lancia
Съжалявам Дидо за това което се е случило,но както казват колегите-важно е че сте живи и здрави...Преди година и нещо и с мене се случи подобно нещо-от колата нищо не ставаше,но аз излязох без драскотина...И това беше причината/и е / в момента да карам Ланча-така че живи и здрави ще си вземете друга колица,която да ви радва! Поздрави и бързо възстановяване от лошите спомени и емоции!

_________________
Изображение
LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000 LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000 LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046
Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp Grande Punto 1.2 LPG
http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=8463


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 10 Дек 2008, 13:51 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 12 Сеп 2007, 22:47
Мнения: 284
Местоположение: Русе
Благодаря на всички за съпричстността ви към нас !

Наистина както някои колеги писаха колата ни спаси . И аз си го мислех , че ако беше някоя друга " по-обикновенна " кола може би трудно щяха да ни извадят ! Излезе доста здрава !
А що става въпрос за коланите бяхме закопчани и двамата и може би те са помогнали донякъде за малкото трвми по време на премятанията. Другият фактор според мен да се поотървен сравнитело леко е , че още след първото забиване на колата и нейното първо премятане с дясната си ръка придърпах жената към мен , навяедох я и аз върху нея колкото можах се прикрих !
А звуците от самото търкаляне , трошене на стъкла , гънене на ламарини и чупене на железа е ужасяваш и просто неописуем ! Не пожелавам на никой да ги чуе със собствените си уши !

А като отговор на колегата Delta да разкажа на останалите за това как никой не помага - малко след като се посъвзехме и разбрахме , че можем да се движим и няма счупвание и след позвъняванита на роднини и полиция аз излязох на пътя ( тъй като колата беше в полето ) да мятам някой да спре да ни услужи с вода или нещо такова , между временно светех и с фенерче. Колите само намаляха и продължаваха ,а аз си стоях на пътя с течаща от главата кръв , а колата се виждаше с включените й аварийни светлини в полето!
И така за около 20-25 мин спря 1 кола и то най-много 6-7 мин преди да дойде патрулката!

Самата цяла въртележка се случи пре очите на един тираджия , който караше след нас на не повече от 10-15 метра !

Като цяло е това други подробност няма смисъл да обяснявам , че ще стане доста дълго !
P.S Виновникът в цялата ситуация не бях аз !
Благодарни сме , че сме живи и здрави , а не по болници потрошени или още по-страшното !

Обръщение към всички колеги - Внимавайте не само как вие шофирате , а се оглеждайте максимално и какво е поведението на останалите "майстори" , защото колкото и да си внимателен и сигурен във възможностите си не се знае другия на какъв акъл е и дали до преи 10 или 15 мин не е бил на масата в кръчмата !!!

_________________
Изображение
R.I.P. Lancia Lybra 1.8cm3 131hp V.V.T. 2002г.
Никога не е късно да откриеш себе си!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 10 Дек 2008, 17:21 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
Поне е добре, че ще празнувате идните празници в цял колектив, и че ще сте на масата вкъщи пред хубавата трапеза, а не на легла в болницата с техните ужасни буламачи... :wink: Желая ти весели празници, здраве на цялото ти семейство и на теб, и догодина нов късмет и нова по-хубава шейна! Изображение Ходете и си лейте куршуми и двамата задължително при някоя баба, че понякога действа успокоително. :wink:

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 10 Дек 2008, 20:30 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 16 Мар 2008, 19:30
Мнения: 1261
Местоположение: София
Ужасно съжалявам за всичко това дето ви се е случило. Колата наистина доста ви е защитила в ситуацията. Пожелавам ви по-бързо да се отървете от психическата травма и да прекарате най- щастливите си Коледни празници.

_________________
Comfortronic


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 11 Дек 2008, 00:02 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 06 Фев 2006, 03:35
Мнения: 287
Местоположение: Русе
Лоша работа :?
Най-важното е че сте излезли късметлии от тая ситуация.

_________________
Изображение
Fiat Tipo HF Integrale powered by ICIDesign 11.5/1.9/191
YouTube
evo2 600 ;)


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 11 Дек 2008, 00:24 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 30 Сеп 2004, 17:26
Мнения: 1127
Местоположение: Асеновград
Колега наистина съжелявам за случелото се.Повтарям се ,но наистина най-важното е ,че сте здрави и живи и нека винаги малкия дявол да бъде.
Знам ,че не е много приято(и аз съм изпадал в такава ситуация) ,но мисля ,че е добре да опишеш на бързо ,какво е станало.Просто може да дадеш съвет на другите ,как да се предпазат в подобни камикадзета на пътя .Знам ,че всичко е различно ,но човек се учи от грешките.Не е редно да се толерират такива шофьори и е правилно да се накажат.Не им прощава.Всеки трябва да поеме отговорноста за постъпките си.Аз бих го съдил до дупка .Дано да не е избягал и да не може да се отърве така лесто след ,като е нанесъл толкова морални и финансови щети.

Не си длъжен да отговаряш ,но просто вече ,не се издържа от такива Шумахери.

_________________
LANCIA DELTA II 1.6 ie 55kW/835 C 1.000
Изображение
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 11 Дек 2008, 09:42 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Много съжалявам за случилото се, голега! Важното, е че вие сте добре, на другото майната му...
Казвам го, защото и аз претърпях същото, преди да си взема Делтата, при това в едно дере на Витоша - 5 пъти по капак с един Вртбург....беше подобна гледка, но по-важно от проумяването, че ти и спътника ти е добре наистина няма....
А наистина вече по пътищата ни е пълно с разни камикадзета и малоумни джигити...

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 05 Яну 2009, 13:55 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007, 11:31
Мнения: 832
Местоположение: Русе
Кара: Лабрадор 2,4 JTD 140 ++
Майко мила, настръхнах от снимките. Братле радвам се, че сте добре и нищо Ви няма!!!!! Пали свещ и карай напред!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Краят на една Lybra ! :cry:
 Мнение Публикувано на: 14 Юли 2010, 21:35 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 07 Юли 2009, 16:46
Мнения: 1005
Местоположение: София
Кара: Lancia
Снимките са впечатляващи! И аз съм се обръщал на таван, знам какво е. Важното е че вие сте здрави.
И само да допълня, преди 2-3 години като се чудех дали да си взема Либра, попаднах на сниктата на твойта като таксии това ме убеди че няма да имам проблем с подръжката :) и отидох и платих която си бях набелязал :)

_________________
Lancia Thesis 2.4 JTD '02г
Lancia Thesis 2.0 T '03г


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 2 от 2 [ 29 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2




Начало форум » Viva Lancia » Истории


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов