Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +




 Страница 1 от 1 [ 9 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Онлайн магазин за масла
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2012, 16:25 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2011, 18:43
Мнения: 107
Местоположение: Бургас
Кара: Lancia lybra 2.4JTD 136к.с.
http://www.motorni-masla.net
Колеги поръчах си от тук селения WR 5W40 6-литра 117лв с безплатна доставка софия-бургас в сравнение с цените в бургас 168лв. за 6-литра е много добре.Доволен съм от отношението на хората и работят бързо.

_________________
Бившите ми Фият марея 1,9жтд;Форд фокус 2,0зетек;Кия Карнавал 2,9 CRDI;Alfa 166 2.0; Настоящата=>Ланчия либра 2,4ЖТД 136к.с.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Онлайн магазин за масла
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2012, 17:11 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2005, 19:28
Мнения: 2509
Местоположение: София
Zarius написа:
http://www.motorni-masla.net
Колеги поръчах си от тук селения WR 5W40 6-литра 117лв с безплатна доставка софия-бургас в сравнение с цените в бургас 168лв. за 6-литра е много добре.Доволен съм от отношението на хората и работят бързо.

Навсякъде цената на това масло е по 40лв за 2 литрова туба. Или демек 120лв за 6-те литра. Това без никакви отстъпки.
Не знам къде гледаш такива измислени цени.

_________________
OM642 Изображение
1NZ−FXE Изображение;
Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда
Искаш нещо от мен? Няма проблем! - Искам само да знаеш, че върша нещата БЪРЗО, КАЧЕСТВЕНО и ЕВТИНО...но имаш право да си избереш само две от трите опции! Обади ми се когато си готов с избора си!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Онлайн магазин за масла
 Мнение Публикувано на: 06 Юни 2012, 17:21 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2011, 18:43
Мнения: 107
Местоположение: Бургас
Кара: Lancia lybra 2.4JTD 136к.с.
BO написа:
Zarius написа:
http://www.motorni-masla.net
Колеги поръчах си от тук селения WR 5W40 6-литра 117лв с безплатна доставка софия-бургас в сравнение с цените в бургас 168лв. за 6-литра е много добре.Доволен съм от отношението на хората и работят бързо.

Навсякъде цената на това масло е по 40лв за 2 литрова туба. Или демек 120лв за 6-те литра. Това без никакви отстъпки.
Не знам къде гледаш такива измислени цени.

В бургас на ул.Москва(Мария Луиза) има един магазин Александър Кар вътре маслото за 2 литра wr 5w40 е 56лв и някакви стотинки.А до колкото знам от бургас само там съм виждал селения за това ми направи впечатление като го намерих на 39лв 2 литра.Може пък някой бургазлия да се излъжи и да вземе от там а това са си 50лв повече за 6литра което не е никак малко.
Маслото за хидравликата на тутела пак е 14лв а другаде е по малко.та за това реших да го покажа тоя сайт.Другия вариянт е ахм който пак не е зле като цени в сравнение с александър кар.Преди имаше в града на ахм магазин на Иван вазов но вече няма явно на бургазлии им харесва по скъпото.Даже си мислих че ако сега има магазин с нормални цени няма да му е никак зле на собственика.

_________________
Бившите ми Фият марея 1,9жтд;Форд фокус 2,0зетек;Кия Карнавал 2,9 CRDI;Alfa 166 2.0; Настоящата=>Ланчия либра 2,4ЖТД 136к.с.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Онлайн магазин за масла
 Мнение Публикувано на: 23 Сеп 2016, 21:48 
Offline

Регистриран на: 23 Сеп 2016, 21:46
Мнения: 1
Кара: Lancia
Ето още едно предложение http://www..... Има и автомобилни масла и добавки и разни други работи :)

За реклами си има раздел !


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Онлайн магазин за масла
 Мнение Публикувано на: 30 Окт 2016, 12:01 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 10 Окт 2015, 18:50
Мнения: 33
Кара: Lancia
Този месец за първи път поръчвам нещо за колата онлайн. Поръчах си масло от https://.../avtomobilni-masla . Цените сравнение с другите онлайн магазини, които разгледах, бяха една идея по-ниски. Всичко с поръчката мина гладко.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Онлайн магазин за масла
 Мнение Публикувано на: 26 Мар 2017, 15:53 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Мар 2017, 15:35
Мнения: 1
Местоположение: София
Кара: Lancia Lybra и Пежо 206 CC дизел в момента
Привет, съжалявам ако не е мястото тук но имах проблем тази зима при големите студове. Сутрин на няколко пъти дизела ми не палеше, не съм експерт имам от 2 години дизел Lancia Lybra и този проблем не съм го забелязвала - вероятно тази зима положението беше по-сериозно с този сняг. Разбрах от една бензиностанция, че трябва добавка, защото маслото замръзвало или нещо такова от там ми дадоха някаква на бардал мисля че ето това
https://.........
Не искам следващата зима пак да се вкарвам в този филм, моля за мнение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Онлайн магазин за масла
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2017, 18:47 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 07 Юни 2010, 10:56
Мнения: 102
Местоположение: Пловдив
Кара: Lancia LIbra 1.6
Нафтата замръзва не маслото.Трябва да си вземете добавка за дизел.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Онлайн магазин за масла
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2017, 23:10 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 04 Мар 2017, 09:41
Мнения: 21
Кара: Lancia
всички масла са еднакви (или пренебрежимо близки)
гледам само да е правилното W иначе вземам най- ефтиното. Не разбирам хора, които се лъжат по марките :)
Може и да греша но това ми е подхода...


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Онлайн магазин за масла
 Мнение Публикувано на: 26 Мар 2018, 18:07 
Offline

Регистриран на: 25 Сеп 2013, 18:12
Мнения: 3
Кара: Lancia
Честно казано, маслата на почти еднакви като цени навсякъде. От който и магазин за авточасти да си го купите, няма да спестите/да се набутате кой знае колко. Аз си купих за 50 лв 5W-30 на Мобил, и като го гледам същото масло навсякъде струва горе долу толкова, така че не се занимавайте да търсите под дърво и камък да спестите някакви стотинки ;)


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 9 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини +


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов