Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Dedra/Delta2




 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Lancia Delta 2 75коня 1996г.
 Мнение Публикувано на: 30 Апр 2015, 10:02 
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2015, 21:02
Мнения: 3
Кара: Lancia delta 1.6 , 75 hp, 1996 g.
Lancia Delta 2 75коня 1996г. , момчета карам тази кола и вече няма нещо което да не съм го сменил , хахаха ; )
Сега имам проблем със оборотите , колата има обикновена АГУ , монтирана е преди 2000км чисто нова , турска.

Проблема ми е следния , имах гърмежи в кутията на въздушния филтър , смених Бубина от спектроматик ( тайланд) , кабели TESLA (чешки), запалителни свещи DENSO еднополюсни.Гърмежите изезнаха колата заработи почти нормално , но !

В момента имам друг проблем колата се форсира от време на време сама до 4 000 оборота и си стой така като подам газ се оправя , прави го когато си поиска... и другия проблем е ,че прави едно придърпване както на газ така и на бензин , все едно има за смяна свещи , така го оприличавам това придърпване , то е само в ниските обороти предимно при плавно ускоряване...

Бях на диагностика нищо не успяха да ми кажат , викат най вероятно е стъпковото моторче , но ако е стъпковото моторче колата ще придърпва ли .... вие как мислите ????


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Lancia Delta 2 75коня 1996г.
 Мнение Публикувано на: 30 Апр 2015, 14:23 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Възможно е двата проблема да не са взаимосвързани....Почи съм сигурен че проблема в оборотите е от стъпковото моторче - свали го и го почисти - имаше някъде една много полезна тема по този въпрос със снимков материал, но не я намирам в момента.
Въздушен филтър, горивен ф-р и филтър на газта кога си сменял последно?

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Lancia Delta 2 75коня 1996г.
 Мнение Публикувано на: 30 Апр 2015, 16:20 
Offline

Регистриран на: 29 Апр 2015, 21:02
Мнения: 3
Кара: Lancia delta 1.6 , 75 hp, 1996 g.
сменил съм всички филтри ... ☺☺☺въздушен,горивен.... по газовата уредба нямам проблем.... п
оне така си мисля... но придърпването дали може да е от стъковото
,забелязах,че това придърпване го прави предимно когато е студен,като Загрее мотора изчезва, взех да се чудя да не е от свещите дензо въпреки че са нови.как мислите :mrgreen:


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Dedra/Delta2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов