Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Dedra/Delta2




 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Ужасно скърцане! ПОМОЩ!
 Мнение Публикувано на: 31 Мар 2015, 23:55 
Offline

Регистриран на: 31 Мар 2015, 23:40
Мнения: 1
Кара: Lancia Dedra 1.8 GT 16V
Колеги, помагайте... Наскоро си взех Lancia Dedra 1.8 GT 16V 97г. От известно време чувам едно ужасно гадно скърцане отпред, по-слух го чувам от ляво. Чувам го само на първа в момента на отделянето и само понякога! Днес ми се появи още по-гадно скърцане, когато въртя пълен ляв! Единствено и само тогава се чува /при пълен/ и само в движение! На място не се чува и е само при пълен ляв. Предна лява гума е патерица /утре слагам летните/... Преди по-малко от 500км смених лагери и тампони на макфарсона,предни носачи и маншони. Майсторът от Мерсина Ауто в Люлин, малко преди да се появи скърцането, ми обясни че на пръв поглед по ходовата част няма нищо за смяна. Помагайте, колеги. От какво може да е този проблем?


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Ужасно скърцане! ПОМОЩ!
 Мнение Публикувано на: 01 Апр 2015, 09:29 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 03 Фев 2014, 19:19
Мнения: 393
Кара: ex-Lancia KAPPA 2.0 16V Turbo
бензин - изключителен автомобил!

Lancia KAPPA 2.4 jtd
BMW E38, 740 i
BatBozov написа:
Колеги, помагайте... Наскоро си взех Lancia Dedra 1.8 GT 16V 97г. От известно време чувам едно ужасно гадно скърцане отпред, по-слух го чувам от ляво. Чувам го само на първа в момента на отделянето и само понякога! Днес ми се появи още по-гадно скърцане, когато въртя пълен ляв! Единствено и само тогава се чува /при пълен/ и само в движение! На място не се чува и е само при пълен ляв. Предна лява гума е патерица /утре слагам летните/... Преди по-малко от 500км смених лагери и тампони на макфарсона,предни носачи и маншони. Майсторът от Мерсина Ауто в Люлин, малко преди да се появи скърцането, ми обясни че на пръв поглед по ходовата част няма нищо за смяна. Помагайте, колеги. От какво може да е този проблем?


Веднага ти казвам: провери си хидравликата и рейката. Когато хидравлична помпа тръгне да заминава /това може да продължи десетки хиляди километри/, се чува скърцане.

_________________
Заклет фен на ланча капа!


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Dedra/Delta2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов