Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Общи приказки




 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Алрмена система (СОТ), монтаж, къде, кой и т.н.
 Мнение Публикувано на: 19 Мар 2011, 21:53 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2005, 19:28
Мнения: 2509
Местоположение: София
Интересува ме запознатите да кажат малко повече думи за монтирането на сигнално охранителната система за вкъщи.
Едно от главните ми изисквания е монтажа да е добър и най-важното - по възможност изпълнен с безжични модули (датчиците за движение, клавиатура и т.н.).
Главно искам да са безжични, защото пропуснах вкопаването на кабелите им в стената, а вече не искам тепърва да ги вкопавам.

Говорим за охрана на класически апартамент с 3 стаи и входна врата, естествено.
На пръв поглед ми трябват минимум 4 датчика за движение, 1 датчик за отваряне на врата и евентуално 3 звукови такива. Към тях централа и т.н., завършено изделие, за да се вържа към СОТ и уж да ме пазят.

Та ако имате познати и имат желанието да се видим, и да ми направят оферта, както и да ми обяснят какво ще ми трябва, ще бъда максимално щастлив.

_________________
OM642 Изображение
1NZ−FXE Изображение;
Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда
Искаш нещо от мен? Няма проблем! - Искам само да знаеш, че върша нещата БЪРЗО, КАЧЕСТВЕНО и ЕВТИНО...но имаш право да си избереш само две от трите опции! Обади ми се когато си готов с избора си!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Алрмена система (СОТ), монтаж, къде, кой и т.н.
 Мнение Публикувано на: 21 Мар 2011, 09:56 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 21 Юни 2007, 11:36
Мнения: 585
Местоположение: София, Красна поляна
Здравей BO, работя в официалния дистрибутор на Paradox(Канадска фирма производител на охранителна техника) за България. Цената на безжичен вариант от тяхната техника е около 600 лв.(само техниката), а цената на жичен е около 230 лв. За монтажа не мога да ти кажа, но мога да те свържа с хора, които знам, че работят добре.
Ако те интересува друго пиши ми, ще помагам.

_________________
Renault Laguna 1,8 90 h.p. 96 г. - За толкова пари, толкова! :(
EX:Lancia Kappa 5.20 145 h.p. 95 г.-Замина за части.
.....
Alfa Romeo 156 2.4 JTD ; Lancia Dedra 1.8 8V


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Алрмена система (СОТ), монтаж, къде, кой и т.н.
 Мнение Публикувано на: 21 Мар 2011, 19:21 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2005, 19:28
Мнения: 2509
Местоположение: София
dobri_g написа:
Здравей BO, работя в официалния дистрибутор на Paradox(Канадска фирма производител на охранителна техника) за България. Цената на безжичен вариант от тяхната техника е около 600 лв.(само техниката), а цената на жичен е около 230 лв. За монтажа не мога да ти кажа, но мога да те свържа с хора, които знам, че работят добре.
Ако те интересува друго пиши ми, ще помагам.

Много ти благодаря.
Имам вече вариант значи за това.
Като дойде времето за монтаж, ако не е изникнало нещо друго (непредвидено) ще се свържа с теб.

А под понятието само техника какво визираш? Демек всичко като хардуер където ми трябва, нали?

_________________
OM642 Изображение
1NZ−FXE Изображение;
Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда
Искаш нещо от мен? Няма проблем! - Искам само да знаеш, че върша нещата БЪРЗО, КАЧЕСТВЕНО и ЕВТИНО...но имаш право да си избереш само две от трите опции! Обади ми се когато си готов с избора си!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Алрмена система (СОТ), монтаж, къде, кой и т.н.
 Мнение Публикувано на: 21 Мар 2011, 20:10 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 21 Юни 2007, 11:36
Мнения: 585
Местоположение: София, Красна поляна
BO написа:
А под понятието само техника какво визираш? Демек всичко като хардуер където ми трябва, нали?

Да, всичко което ти е необходимо без кабел. Той ще ти трябва ако избереш жичен вариант. Също ако искаш разни глезотийки, като GSM модил, IP модул или LCD клавиатурацените ценатаще се вдигне.
Като решиш, пиши. Ще помагам.

_________________
Renault Laguna 1,8 90 h.p. 96 г. - За толкова пари, толкова! :(
EX:Lancia Kappa 5.20 145 h.p. 95 г.-Замина за части.
.....
Alfa Romeo 156 2.4 JTD ; Lancia Dedra 1.8 8V


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Общи приказки


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов