Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » ИталФест




Автор Съобщение
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 02 Окт 2010, 17:25 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Окт 2010, 13:26
Мнения: 10
Колега, аз просто си казвам мнението. Ако си мислиш, че аз съм поредния разбирач, жестоко грешиш. Междо другото аз съм работил като DJ доста години и съм организирал доста часни партита. Знам колко е трудно да се организира всичко с ограничени средстава, но едно от найважните неща е рекламата, която очевидно липсваше. Има много хора като мен, които освен, че харесват хубавите коли се занимават с неща, които биха помогнали за Италфеста. (Реклама в интернет - сайтове, флаери, брошури, плакати и общо взето всякакви рекламни материали.)


П.С. може да прекратим със спама. spam


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 02 Окт 2010, 17:35 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2007, 13:23
Мнения: 2764
Местоположение: София
Кара: Lancia Kappa 2.4jtd
Lancia Dedra 2.0 Integrale S.W.
И тогава защо ти не беше DJ? cheers

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 02 Окт 2010, 19:37 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Окт 2010, 13:26
Мнения: 10
Както казах в по-предния ми пост ако организаторите бяха поискали помощ за нещо едва ли някой би им отказал.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 03 Окт 2010, 12:13 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Сеп 2005, 15:21
Мнения: 1503
Местоположение: София
Кара: Lancia dedra HF turbo integrale
Клуб Ланча България се нуждае от пари или средства както е модерно да се казва.А и от клубна платформа или репатрак.
Ето искаме помощ.Можеш ли да помогнеш?

_________________
Изображение

ИТАЛФЕСТ-2007 Драг с две шапки.
Lancia Dedra HF turbo integrale
Тоyota Rav 4


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 03 Окт 2010, 16:56 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Окт 2010, 13:26
Мнения: 10
Колега, чесно казано аз не познавам човек, който няма нужда от пари. Всички ние имаме нужда от средства (финансиране, спонсориране и така нататък). Малко ще се отклоня от темата. Бил съм в екипите на сайтове, в които има опция : (Дарение - Donatе). От България имахме близо 5% дарения, а останалите 95% бяха от други държави. Мисълта ми е, че ние българите току така недаваме пари. Както казах в по-предишните ми постове аз също съм организатор, но на часни партита и съм си намерил хора с които работя : Човек за изработване на флаери, брошури и всякакви рекламни материали, човек, който работи в рекламна агенция, човек, който ми осигурява озвучение и така нататък. Мисълта ми е не само администрацията на форомите да се занимава да органзира всичко и да се чудят как да стане всичко както трява. Еди кой си колега разбира на фотошоп свържете се с него кажете му да направи флаери, брошури и така нататък. Друг колега работи в рекламна агенция той пък ще удари едно рамо за изваждане на рекламните материали. Трети колега работи в сервиз и той ще допринесе с нещо.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 04 Окт 2010, 13:17 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2007, 09:33
Мнения: 131
Местоположение: София
Paco_76 написа:
Клуб Ланча България се нуждае от пари или средства както е модерно да се казва.А и от клубна платформа или репатрак.
Ето искаме помощ.Можеш ли да помогнеш?

Колега на ДВА пъти съм предлагал на Марио помощ,от финансово - спонсорска гледна точка.
Работя в Италианска фирма,познавам президента на Конфидустрия България или по ясно казано:Сдружение на Италианските предприемачи в България,с идеята да се популяризира Клуб Ланча България,да се ангажират финансово фирми и организаций - ИМАЩИ и МОЖЕЩИ.
До момента ни вопъл ни стон.
Не съм член на клуба защото не ми е много ясно какви са целите на същия,но това не ми пречи да имам желанието да помогна.
Относно поста на ALPINA, колега ,всеки разбира по различен начи думата КУПОН , апропо има хора с различно мнение от твоето,но какво от това? Явно трябва да си мълчат и да не изказват мнение ?И да аз бих дал 50-100 лева за да се организира качествен ИТАЛ ФЕСТ,не в парите е проблема,погледни кога съм регистриран,сега ще си копувам нова кола.........познай каква ще е .......? И за това нямаш нищо допринесено.Като изключим негативизма ти към всички останали които не са на твоето мнение,нищо съществено не чух от теб..........пък аз пари имам..........но няма тук човек който да ме убеди че си залужава да ги дам за членство в клуба не защото трябва мен специално някой да ме побутва да го направя а защото не виждам смисъл от това,да се събираме на бензиностанций а когато трябва да се направи нещо конкретно всеки да вика: Е ТО ТОВА Е , НА КОЙТО НЕ МУ ХАРЕСВА.....................да не плюе щото нищо не е направил.........:lol:
П.С.
Много е вероятно това да е последния ми пост в този форум.
Не защото не харесвам марката,а защото ми се струва че тук само си чешем езиците кой е по,по най и нищо съществено не се прави.
Май няма кой от ЧЛЕНОВЕТЕ на клуба да каже: Ще направим сбирка,ще намерим спонсори,ще организираме рекламна кампания................което е много жалко.

_________________
Lancia Dedra 1.8 SW
Изображение


Последна промяна Niki^ на 04 Окт 2010, 14:43, променена общо 1 път

Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 04 Окт 2010, 14:29 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 03 Юни 2005, 09:27
Мнения: 1066
Местоположение: София
Кара: Нек'вa Ланчa и Нек'ви Авдита!
И от двете страни изпадате в крайности.
Не искам да взимам страна, но ми е крайно неприятно да прочета въпрос от типа
"Какво си дал, та да мрънкаш". По този начин, ще се капсулирате, и ще събирате по
10 коли стари познати да си хортувате за времето и националния отбор по футбол.
ИталФест не е Ланча фест и клуб Ланча, като най-малък /и по брой членове и по финанси/
от всички останали, няма много много какво да направи по въпроса.
Що се касае до организацията, който не се е занимавал с такова нещо, няма и най-малка представа
колко усилия и време, нерви и пари отнема подобно мероприятие.
И хората го правят безвъзмездно.
И да - винаги има недоволни.
За един не стигнали кебапчетата, за друг безплатните шаренийки, за трети друго.
Все пак мисля, че никой от недоволните не отбелязва фактът,
че това са събирания на сдружения с идеални цели и
парите са кът. Не е събитие на фирма представител на марката, която има съответния бюджет за
подобен род прояви с всички съпътстващи "екстрички" и подаръци.
И сега се почва, дай си ми куклите, на си ти парцалките.
Не бива така. Хубаво е да се извлекат поуки от тази година,
за да може следващата да е още по-добре за всички.

_________________
ex. Lancia Dedra 1.8 8V SW - 1995
Lancia Lybra 1.8 16V SW - 2002
Audi Q5 3.0 V6 TDI - 2015
Audi Q5 Sport 40 2.0 TDI - 2019


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 04 Окт 2010, 15:27 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2007, 09:33
Мнения: 131
Местоположение: София
revit_fan написа:
И от двете страни изпадате в крайности.
Не искам да взимам страна, но ми е крайно неприятно да прочета въпрос от типа
"Какво си дал, та да мрънкаш". По този начин, ще се капсулирате, и ще събирате по
10 коли стари познати да си хортувате за времето и националния отбор по футбол.
ИталФест не е Ланча фест и клуб Ланча, като най-малък /и по брой членове и по финанси/
от всички останали, няма много много какво да направи по въпроса.
Що се касае до организацията, който не се е занимавал с такова нещо, няма и най-малка представа
колко усилия и време, нерви и пари отнема подобно мероприятие.
И хората го правят безвъзмездно.
И да - винаги има недоволни.
За един не стигнали кебапчетата, за друг безплатните шаренийки, за трети друго.
Все пак мисля, че никой от недоволните не отбелязва фактът,
че това са събирания на сдружения с идеални цели и
парите са кът. Не е събитие на фирма представител на марката, която има съответния бюджет за
подобен род прояви с всички съпътстващи "екстрички" и подаръци.
И сега се почва, дай си ми куклите, на си ти парцалките.
Не бива така. Хубаво е да се извлекат поуки от тази година,
за да може следващата да е още по-добре за всички.

cheers за съжаление си прав,но.......защо е най малкия клуб? Нима няма достатъчно Ланчи в България? Или може би в клуб Алфа всички са със заплати с поне три нули в края? ЕДВА ЛИ!
Според мен всичко е въпрос на организация. Сега ще се почне...........ти какво си направил за да си казваш мнението и да плюеш ....... hepl

_________________
Lancia Dedra 1.8 SW
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 04 Окт 2010, 23:49 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Окт 2010, 13:26
Мнения: 10
Както каза колегата revit_fan
Цитат:
Хубаво е да се извлекат поуки от тази година,
за да може следващата да е още по-добре за всички.


Колеги, за следващата година наблегнете по-вече на организацията и незабравяйте, че не е срамно да потърсиш помощ.
Ако пък сте си на мнението, че само екипите от форомите трябва да организират каквото и да било. Има безплатни php хостинг машини под линукс както и безплатни домейни, а да не говорим за платформи като phpbb, smf, joomla, wordpress и много други.


П.С. понеже доста се отклонихме от темата и навлязохме в разновидностите на спама предлагам да прекратим спаменето. Пък и хората от екипа най-много да се изнервят и да почнат да си наказват и банват на поразия.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 05 Окт 2010, 09:18 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 12 Яну 2007, 11:09
Мнения: 2560
Местоположение: София
Кара: Lancia Dedra SW Integrale 16VT
Piaggio mp3 250ie
S203 OM612
Нямах намерение повече да пиша тук, но виждам намесихте и клуба...
Клуб Ланча България има ясно дефинирани цели, които са записани и в устава. Една от целите е именно и организацията на Италфест. Въпреки че сме най-малкия клуб ние се включихме на равни финансови начала заедно с КАРБ и Фиат Форум България, от където и без това не дотам пълната клубна каса пак е на дъното. Да ви кажа и нещо, което само членовете на КЛБ могат да разберат, когато се прави отчет на дейността - над 80% от парите на клуба идват от реклама. Разбрахме, че да разчитаме на феновете на марката и на членският внос няма смисъл, защото и 5 лева да стане пак ще има хора, на които нещо не им харесва. Достатъчно Ланчи има - достатъчно фенове няма, особенно когато стане дума за пари.
И догодина ще организираме пролетен събор, и догодина ще организираме Италфест, и догодина ще го правим от чиста фенщина без достатъчно средства - просто заради марката Ланча.
Лек ден на всички дискутиращи.

_________________
Non e una macchina, e un Integrale.
Изображение
Имало едно време Dedra TDS SW, Y10 GT, Kappa SW 16VT, Delta GT.i.e, Lybra SW Comfortronic, Musa 1,4 DFN


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 05 Окт 2010, 16:03 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2007, 09:33
Мнения: 131
Местоположение: София
subarkata написа:
Нямах намерение повече да пиша тук, но виждам намесихте и клуба...
Клуб Ланча България има ясно дефинирани цели, които са записани и в устава. Една от целите е именно и организацията на Италфест. Въпреки че сме най-малкия клуб ние се включихме на равни финансови начала заедно с КАРБ и Фиат Форум България, от където и без това не дотам пълната клубна каса пак е на дъното. Да ви кажа и нещо, което само членовете на КЛБ могат да разберат, когато се прави отчет на дейността - над 80% от парите на клуба идват от реклама. Разбрахме, че да разчитаме на феновете на марката и на членският внос няма смисъл, защото и 5 лева да стане пак ще има хора, на които нещо не им харесва. Достатъчно Ланчи има - достатъчно фенове няма, особенно когато стане дума за пари.
И догодина ще организираме пролетен събор, и догодина ще организираме Италфест, и догодина ще го правим от чиста фенщина без достатъчно средства - просто заради марката Ланча.
Лек ден на всички дискутиращи.

Извинявай влизаме в полемика която мисля че е малко излишна но........ не съм съгласен с теб.
1. Пари имам и не ми е проблем да дам 50 лева.Но за какво аджаба да ги дам? Казваш в устава на клуба го пише,е ок ама популяризирайте го тоя устав,направете нещо да ме боцне отвътре да кандидатствам / визирам всички посещаващи форума / и да ви се моля да ме приемете / аз съм финасист и трудно се моля на някой да му дам пари :lol: /
2.Предложих помощ за спонсори и популяризиране на клуба /без да съм член на същия/ не защото търся някаква облага или слава :) ами защото съм фен на марката,работя за жабари от 10 години,знам им начина на мислене и тнт..........а те са СЛАВО любиви и понякога са толкоз лесни.... 8)
Съгласен съм че не може да се угоди на всички и винаги ще има мрънкящи /визирам себе си/
Поздрави

_________________
Lancia Dedra 1.8 SW
Изображение


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 2 от 2 [ 31 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2




Начало форум » Viva Lancia » ИталФест


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов