Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » За нашите братя и сестри... » www.fiat-bg.org




Автор Съобщение
 Заглавие: Ако Митко е цензор, вие какви сте като правите същото?
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 11:53 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 06 Окт 2004, 18:18
Мнения: 12
Местоположение: София
Аз съм един от приятелите на Митко и искам да попитам защо след като основната критика към него е, че банвал този или онзи, Вие също банвате. Не съм пускал изобщо съобщения в новия форум, но като влязох в него да пусна едно и установих, че съм изгонен. Като се правите на принципни поне спазвайте принципите си, в които се кълнете. Особено пък по отношение на хора, които нищо не са писали за вас. Митко трие предимно оплювки срещу него самия, както и опити да си правите реклама на новия форум. Но дори да трие всичко, по какво се различавате вие от него?

Не държа особено на пиша по форумите. И преди скандала не съм писал много. Можете да проверите статистиката. Аз в момента не пиша дори в стария форум. Но ми се иска да ви кажа в лицето, че сте едни лицемери и демагози, които лъжат в собствена изгода.

Във всичко това обаче има и известна полза. Тези ваши качества неминуемо ще доведат до нов разрив - между вас самите - този път за новия форум. Сега Митко го няма, но алчността ви си остава същата. Всеки от вас има своите амбиции и рано или късно нещо ще стане. Мисля, че собственикът на новия домейн в момента върви по пътя на Митко.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Ако Митко е цензор, вие какви сте като правите същото?
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 13:27 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 15 Авг 2006, 09:26
Мнения: 58
Местоположение: София 10 Триадица
dobri написа:
Аз съм един от приятелите на Митко и искам да попитам защо след като основната критика към него е, че банвал този или онзи, Вие също банвате. Не съм пускал изобщо съобщения в новия форум, но като влязох в него да пусна едно и установих, че съм изгонен. Като се правите на принципни поне спазвайте принципите си, в които се кълнете. Особено пък по отношение на хора, които нищо не са писали за вас. Митко трие предимно оплювки срещу него самия, както и опити да си правите реклама на новия форум. Но дори да трие всичко, по какво се различавате вие от него?

Не държа особено на пиша по форумите. И преди скандала не съм писал много. Можете да проверите статистиката. Аз в момента не пиша дори в стария форум. Но ми се иска да ви кажа в лицето, че сте едни лицемери и демагози, които лъжат в собствена изгода.

Във всичко това обаче има и известна полза. Тези ваши качества неминуемо ще доведат до нов разрив - между вас самите - този път за новия форум. Сега Митко го няма, но алчността ви си остава същата. Всеки от вас има своите амбиции и рано или късно нещо ще стане. Мисля, че собственикът на новия домейн в момента върви по пътя на Митко.


Ще поживеем и ще видим какво ще стане. А че си пускал мнения в нови форум и двамата знаем че е така. Кой те е изтрил ще си каже, кой е и защо. Айде гледай си миткУ и не пиши във форума като не ти харесва. Аз бях изгонен от другия само защото бях сложил в подписа си това "Истината е някъде там и името на новия форум". Пуснах тема, че някой ми го е променил и ме банираха. Е кво е това господин правда.

_________________
Темпра 1,6 с бомба в багажника
Някога караше Фиат 127


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Ако Митко е цензор, вие какви сте като правите същото?
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 14:03 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2004, 20:13
Мнения: 5736
Местоположение: София
Кара: Lybra SW 2.4 JTD Executive
dobri написа:
Аз съм един от приятелите на Митко и искам да попитам защо след като основната критика към него е, че банвал този или онзи, Вие също банвате. Не съм пускал изобщо съобщения в новия форум, но като влязох в него да пусна едно и установих, че съм изгонен. Като се правите на принципни поне спазвайте принципите си, в които се кълнете. Особено пък по отношение на хора, които нищо не са писали за вас. Митко трие предимно оплювки срещу него самия, както и опити да си правите реклама на новия форум. Но дори да трие всичко, по какво се различавате вие от него?

Не държа особено на пиша по форумите. И преди скандала не съм писал много. Можете да проверите статистиката. Аз в момента не пиша дори в стария форум. Но ми се иска да ви кажа в лицето, че сте едни лицемери и демагози, които лъжат в собствена изгода.

Във всичко това обаче има и известна полза. Тези ваши качества неминуемо ще доведат до нов разрив - между вас самите - този път за новия форум. Сега Митко го няма, но алчността ви си остава същата. Всеки от вас има своите амбиции и рано или късно нещо ще стане. Мисля, че собственикът на новия домейн в момента върви по пътя на Митко.


предполагам че това всичкото е изписано срещу мен, след като е в този форум. А отговори си сам, ако аз бях те баннал или изтрили или... защо тук не съм го нправил и тук?

п.с. Честито колега - АДМИНИСТРАТОР, ако въобще знаеш какво да правиш с това.

_________________
Изображение
Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03 Изображение
Lancia Kappa Coupe, 2.0t 16v, 205 hp, 838A4000 '97
Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91
Изображение
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Ако Митко е цензор, вие какви сте като правите същото?
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 14:58 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 06 Фев 2006, 00:27
Мнения: 24
Местоположение: София 18 Овча Купел
dobri написа:
Аз съм един от приятелите на Митко и искам да попитам защо след като основната критика към него е, че банвал този или онзи, Вие също банвате. Не съм пускал изобщо съобщения в новия форум, но като влязох в него да пусна едно и установих, че съм изгонен. Като се правите на принципни поне спазвайте принципите си, в които се кълнете. Особено пък по отношение на хора, които нищо не са писали за вас. Митко трие предимно оплювки срещу него самия, както и опити да си правите реклама на новия форум. Но дори да трие всичко, по какво се различавате вие от него?

Не държа особено на пиша по форумите. И преди скандала не съм писал много. Можете да проверите статистиката. Аз в момента не пиша дори в стария форум. Но ми се иска да ви кажа в лицето, че сте едни лицемери и демагози, които лъжат в собствена изгода.

Във всичко това обаче има и известна полза. Тези ваши качества неминуемо ще доведат до нов разрив - между вас самите - този път за новия форум. Сега Митко го няма, но алчността ви си остава същата. Всеки от вас има своите амбиции и рано или късно нещо ще стане. Мисля, че собственикът на новия домейн в момента върви по пътя на Митко.


Приятелю добри! Аз съм сравнително нов тук, виж с колко малко мнения съм.Би ли разказал какво се е случило и за какъв разрив говориш. img167 Какви са тези "алчни хора"... моля те!?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 16:59 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 06 Окт 2004, 18:18
Мнения: 12
Местоположение: София
Не е срещу теб, а срещу лъжите на създателите на новия форум. Знам, че четат тук и затова им го казва. Не че не мога да си регистрирам акаунт и там, или да си сменя IP-то. Просто не ми си занимава. Не знам админът тук същия ли е, който ме банна без никакви основания там, но ако е, значи си заслужава това, което съм казал. Не съм написал и един ред от началото на скандала в новия форум, но съм баннат.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 17:15 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 06 Фев 2006, 00:27
Мнения: 24
Местоположение: София 18 Овча Купел
dobri написа:
Не е срещу теб, а срещу лъжите на създателите на новия форум. Знам, че четат тук и затова им го казва. Не че не мога да си регистрирам акаунт и там, или да си сменя IP-то. Просто не ми си занимава. Не знам админът тук същия ли е, който ме банна без никакви основания там, но ако е, значи си заслужава това, което съм казал. Не съм написал и един ред от началото на скандала в новия форум, но съм баннат.


Аз ти зададох конкретен въпрос, а ти ми отговаряш като на предизборно събрание за евродепутати! :roll: Би ли казал, с 3-4 изречения какво се е случило миналата седмица... и какво по-конкретно лъжат "създателите"? Все-пак има доста неосведомени, а неосведомеността води до догадки, предположения, слухове, неистини. Понякога "електоралните единици", макар и в интернет, търсят факти... пак ще те помоля, МОЛЯ ТЕ!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 21:16 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 23 Юли 2005, 20:53
Мнения: 270
Местоположение: Велико Търново
Кара: AR 166 2.0 TS '98
Lancia Delta II 2000 16V '93
Господин dobri нямам честа да Ви познавам, но бих Ви помолил да погледнете на първата страничка на фиат форума там където пише "Имаме xxxx регистрирани потребители". Да, точно цифричката. Не мисля, че някой/някои, който/които с лека ръка се подиграва/т с толкова хора трябва да бъде администратор, модератор или въобще да има каквито и да било права върху форума. Не може в рамките на половин година някой да реши, че нещо му се е накривило в неподходяща посока и да спре форума два пъти (поне толкова видях). За такива действия има едно определение - пълна безотговорност.


p.s.
колкото до "лицемерите и демагозите" - опонента се оборва с факти, не с епитети - това трябва да Ви пределно ясно ако сте решил да ставате евродепутат.

_________________
AR 166 2.0 TS '98
Lancia Delta II 2.0 LS 16V '93


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 22:08 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 06 Окт 2004, 18:18
Мнения: 12
Местоположение: София
Това което се случи е ясно на всички. Част от членовете на стария форум го клонираха и направиха нов. Първоначално идеята беше дори да няма клониране, а направо да се присвои всичко и старият домейн да се ликвидира. Това естествено не стана, защото Митко не е толкова глупав. Така вместо да изчезне старият и на негово място "като Феникс" да изникне новия форум, старият не изчезна, а от бекъпите му се роди нов. Ей това стана - един не съвсем успешен опит за присвояване, който доведе до обикновено дублиране и до въпроси на объркани потребители "Открий разликата". И сега имаме 2 форума с приблизително равна аудитория, с леко предимство за стария, според независимия брояч WebCounter. Това е резултатът. Интересно е, че като абсолютна бройка старият форум нищо не е загубил, т.е. създаването на новия с нищо не му е навредило, освен че го е освободило от самите отцепници. Така преди седмица имахме 1 форум с Митко в него, който естествено е най-лошият човек на света, а сега имаме и втори форум - в който са се събрали само ангели.

По-важният въпрос е този за бъдещето. В стария форум в момента има 1 собственик и няма никакви провокатори, които да могат да предизвикат нова криза. В новия форум са се събрали всички онези, които предизвикаха кризата и се лъжат помежду си, че Митко бил виновен за нея. Само че Митко много скоро ще престане да бъде интересна тема, ще спре да обединява отцепниците, и тогава разправиите ще се пренесат между тях. Защото мотивите, които поразиха стария форум си ги има и сега. Истинският мотив изобщо не е Митко. Той е само първия нарочен за отстраняване, защото без да го разкараш, нямаше как да присвоиш форума. Всеки от другите Админи можеше да бъде разкаран с помощта на Митко, ако се стигнеше до голяма разправия. Сега Митко го няма, и е много интересно да се види как ще действа алчността в рамките на fiat-bg.org. Ние само ще стоим и ще гледаме. Както виждате, като се изключи настоящата дискусия, която е продиктувана повече от мои емоции, ние не се занимаваме с Вас. Вие изпоспамихте потребителите с писма, и заринахте другите форуми с реклами. Ние не правим нищо. За какво ни е да правим? Нищо не сме изгубили, форумът ни се развива стабилно. Какво да се занимаваме с Вас. Но все пак с интерес ще проследим кой ще превземе накрая втория форум. Аз лично залагам за този, който е регистрирал името...

Може би ще ме обвините, че ви провокирам. Това е ясно - ще ви трябва поредно извинение за всеки един, който крие собствените си мотиви. Но мотивите рано или късно избиват. Така както избиха срещу напълно законния собственик на предишния форум, както се хванахте за някакви най-дребни поводи за заяждания, както се занимавахте с приятелката му, и изобщо както творяхте всичките си глупости.

Още в събота ви написах, че играта за вас свърши. Вие я продължихте и сега ще си изиграете една игра помежду си, преди да свърши. Ние с Митко сме в публиката...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 22:34 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 22:33
Мнения: 3619
Местоположение: София
Кара: Lancia Ypsilon 1.2 16v 2006 , Jeep Grand Cherokee 4.7 '99
Бахти сапунената опера! :lol: :mrgreen:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 22:38 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 15 Авг 2006, 09:26
Мнения: 58
Местоположение: София 10 Триадица
dobri написа:
Това което се случи е ясно на всички. Част от членовете на стария форум го клонираха и направиха нов. Първоначално идеята беше дори да няма клониране, а направо да се присвои всичко и старият домейн да се ликвидира. Това естествено не стана, защото Митко не е толкова глупав. Така вместо да изчезне старият и на негово място "като Феникс" да изникне новия форум, старият не изчезна, а от бекъпите му се роди нов. Ей това стана - един не съвсем успешен опит за присвояване, който доведе до обикновено дублиране и до въпроси на объркани потребители "Открий разликата". И сега имаме 2 форума с приблизително равна аудитория, с леко предимство за стария, според независимия брояч WebCounter. Това е резултатът. Интересно е, че като абсолютна бройка старият форум нищо не е загубил, т.е. създаването на новия с нищо не му е навредило, освен че го е освободило от самите отцепници. Така преди седмица имахме 1 форум с Митко в него, който естествено е най-лошият човек на света, а сега имаме и втори форум - в който са се събрали само ангели.

По-важният въпрос е този за бъдещето. В стария форум в момента има 1 собственик и няма никакви провокатори, които да могат да предизвикат нова криза. В новия форум са се събрали всички онези, които предизвикаха кризата и се лъжат помежду си, че Митко бил виновен за нея. Само че Митко много скоро ще престане да бъде интересна тема, ще спре да обединява отцепниците, и тогава разправиите ще се пренесат между тях. Защото мотивите, които поразиха стария форум си ги има и сега. Истинският мотив изобщо не е Митко. Той е само първия нарочен за отстраняване, защото без да го разкараш, нямаше как да присвоиш форума. Всеки от другите Админи можеше да бъде разкаран с помощта на Митко, ако се стигнеше до голяма разправия. Сега Митко го няма, и е много интересно да се види как ще действа алчността в рамките на fiat-bg.org. Ние само ще стоим и ще гледаме. Както виждате, като се изключи настоящата дискусия, която е продиктувана повече от мои емоции, ние не се занимаваме с Вас. Вие изпоспамихте потребителите с писма, и заринахте другите форуми с реклами. Ние не правим нищо. За какво ни е да правим? Нищо не сме изгубили, форумът ни се развива стабилно. Какво да се занимаваме с Вас. Но все пак с интерес ще проследим кой ще превземе накрая втория форум. Аз лично залагам за този, който е регистрирал името...

Може би ще ме обвините, че ви провокирам. Това е ясно - ще ви трябва поредно извинение за всеки един, който крие собствените си мотиви. Но мотивите рано или късно избиват. Така както избиха срещу напълно законния собственик на предишния форум, както се хванахте за някакви най-дребни поводи за заяждания, както се занимавахте с приятелката му, и изобщо както творяхте всичките си глупости.

Още в събота ви написах, че играта за вас свърши. Вие я продължихте и сега ще си изиграете една игра помежду си, преди да свърши. Ние с Митко сме в публиката...


Браво остроумнико. Тези неща дето си ги написъл стават само че за презизборна реч. ТИ НЕ ОТГОВОРИ НА КОНКРЕНТО ПОСТАВЕНИ ВЪПРОСИ КЪМ ТЕБ. Защо не отговаряш не конкретните въпроси ами само пишеш някви неща дето нямат никакъв смисъл. Защо миткУ затри два пъти форума и трябваше с триста зора да се пуска отново форума? Защо не давате конкретни отговори на въпросите? Защо си смена ника 10 пъти и се крие и трие, а не си направи стария ник и от него да трие и коригиа а?
Аз имам и отговор на въпросите. Щото сте мишки и се криете зад некви тъпи никове, за да не може да се разбере кой кой е? А всъщност се знае, че само той и братчето му трият. Даже и Добри е някой от тях!

_________________
Темпра 1,6 с бомба в багажника
Някога караше Фиат 127


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 23:12 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
racer666 написа:
Бахти сапунената опера! :lol: :mrgreen:


Чии ли са правата над сценария, да вземем да го филмираме!;)

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 23:15 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 22:33
Мнения: 3619
Местоположение: София
Кара: Lancia Ypsilon 1.2 16v 2006 , Jeep Grand Cherokee 4.7 '99
Ми може би за това се борят. :wink: То па ебаси далаверата да имаш форум - та чак алчност и незнам си кво вкарват хаха. :mrgreen:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Мар 2007, 23:27 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 23 Юли 2005, 20:53
Мнения: 270
Местоположение: Велико Търново
Кара: AR 166 2.0 TS '98
Lancia Delta II 2000 16V '93
От мен заглавието: "Епопея на Фиатските форуми в България". Сигурно ще стане бестселър :D. Първо книга след това филм 8). Може да изкараме за някоя нова Delta.

_________________
AR 166 2.0 TS '98
Lancia Delta II 2.0 LS 16V '93


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Мар 2007, 00:04 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 06 Фев 2006, 00:27
Мнения: 24
Местоположение: София 18 Овча Купел
Без коментар, така коментирам постта ти.Но младежо, мисля, че си доста млад за да си позволиш такава некомпетентност.Знаеш ли.. и за политик не ставаш, не можеш да лъжеш убедително.Сега пак ще те помоля, питам те за последен път... фактологически, като един хроникьор, би ли описал нещата какво се е случило, без омазване, гръмки лозунги, бла-бла!? :roll: Ако и този път не го направиш просто ще избухне несъстоятелността ти.Ти митко го остави, той доста отдавна си е несъстоятелен... ти "БЪДЕЩ ПОЛИТИКО" и "ПРЕДСТАВИТЕЛЮ" на нашите интереси в Европа....ЗАЩИТИ ТЕЗАТА СИ! ТЕЗАТА НА ЕДИН МИТКО НЕ МОЖЕШ ДА ПРЕДСТАВИШ ТА НАШАТА, МОЯТА, НЕГОВАТА,ТЯХНАТА ЛИ?
Аман от Жорж Ганчевци ве!!!...поне на китара свириш ли? Кобилка имаш ли си?
Кажи на героя, литературният образ на Гогол, специални поздрави от мен лично! :mrgreen:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Мар 2007, 08:58 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 06 Окт 2004, 18:18
Мнения: 12
Местоположение: София
Достатъчно конкретен съм. Ако вие можете да дадете нещо повече по случая, с това ще докажете, че не съм конкретен, а не с празни обвинения, подобни на тези срещу Митко. Когато някой от вас остави собствения си форум за 6 месеца да го управлява друг, без да прави почти нищо, тогава може да се каже, че ще се издигнете на висотата на Митко.

Но всичко това е все пак минало. Ние сме по-заинтересовани от бъдещето. Стоим и ви гледаме сеира... Със сигурност по показателя "сеир" ще ни разбиете безусловно. Успех...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Мар 2007, 09:10 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 06 Фев 2006, 00:27
Мнения: 24
Местоположение: София 18 Овча Купел
dobri написа:
Достатъчно конкретен съм. Ако вие можете да дадете нещо повече по случая, с това ще докажете, че не съм конкретен, а не с празни обвинения, подобни на тези срещу Митко. Когато някой от вас остави собствения си форум за 6 месеца да го управлява друг, без да прави почти нищо, тогава може да се каже, че ще се издигнете на висотата на Митко.

Но всичко това е все пак минало. Ние сме по-заинтересовани от бъдещето. Стоим и ви гледаме сеира... Със сигурност по показателя "сеир" ще ни разбиете безусловно. Успех...

Благодаря за конкретните отговори Жорж! :mrgreen:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Мар 2007, 09:28 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 10 Сеп 2006, 13:48
Мнения: 43
Местоположение: Пловдив 02 Източен
Айде стига вече, че и в Рено форума даже ни се смеят и цяла тема са пуснали за това :D
Нещата стават вече смехотворни ...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Мар 2007, 09:44 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
EVITA написа:
Айде стига вече, че и в Рено форума даже ни се смеят и цяла тема са пуснали за това :D
Нещата стават вече смехотворни ...


Те отдавна са!;)

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Мар 2007, 11:15 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 15:35
Мнения: 61
Местоположение: София
Кара: ...
dobri написа:
Това което се случи е ясно на всички ...


Само не ми говори за статистики щото е смешно. Твоят администратор ония ден се изцепи за 3-то място в bgtop.net, а беше на 5-то, на което ще сме ние днес или утре. Изцепи се също за Page Rank 3 в Google, а всъщност е с Page Rank 2, т.е. даже моя личният сайт има по-висок Page Rank от НЕГОВИЯ форум.

За какви web counter-и говориш? Ние съществуваме от 2 дена и имаме потребление и активност, каквито митко форума има за 3 години. Посещенията на митко форума в момента са от потребителите на fiat-bg.org, които все още влизат като гости там за да си направят майтап или да прочетат някоя и друга клюка за лаф моабет. Ами утре като спрат да влизат и събитията породени от него се оталожат? Къде отиваш ти, може би? ...

Изображение

Я сега кажи думичката прогрес за кой от двата форума важи с по-голяма сила, ама честно, без да се самозалъгваш?

Непрекъснато прокламираш това, че твоят администратор е собственик на домейна, но по действията му виждам, че той въобще не знае какво да прави с него. Бил собственик и на форума ... Е ТОВА МИСЛЕНЕ КАТО СИ ГО ИЗБИЕТЕ ОТ ГЛАВИТЕ МОЖЕ И ДА СПОЛУЧИТЕ. Не се научихте за последната 1 година, че форумите са на техните потребители! Предлагам Ви да пробвате за 3-ти път, докато най-накрая твоят администратор не самозатвори окончателно форума си!

П.С. Между другото един upgrade на форума да беше направил поне. С версия от преди 3 години работи. Чудя се какво е правил въобще като администратор ...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Мар 2007, 12:47 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 15 Авг 2006, 09:26
Мнения: 58
Местоположение: София 10 Триадица
Delta написа:
EVITA написа:
Айде стига вече, че и в Рено форума даже ни се смеят и цяла тема са пуснали за това :D
Нещата стават вече смехотворни ...


Те отдавна са!;)


Айде пък вие смешни били. Още може

ПС Нали събираме материал за филм :lol:

_________________
Темпра 1,6 с бомба в багажника
Някога караше Фиат 127


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 2 [ 28 мнения ] Отиди на страница 1, 2  Следваща




Начало форум » За нашите братя и сестри... » www.fiat-bg.org


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов