Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » За нашите братя и сестри... » www.fiat-bg.org




Автор Съобщение
 Заглавие: ЧИЧКО МИТКО ПУСНА ФОРУМА - НЕ ВЛИЗАЙТЕ ТАМ!
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 15:31 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 15:35
Мнения: 61
Местоположение: София
Кара: ...
Както и се очакваше чичкото пусна форума, приканвам Ви да НЕ ВЛИЗАТЕ ТАМ!

Тоя срам и съвест няма никаква!

Е това му беше целта ... направи поразия на 3 форума и накрая си пусна неговия!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ЧИЧКО МИТКО ПУСНА ФОРУМА - НЕ ВЛИЗАЙТЕ ТАМ!
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 15:39 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 15 Авг 2006, 09:26
Мнения: 58
Местоположение: София 10 Триадица
wwweb написа:
Както и се очакваше чичкото пусна форума, приканвам Ви да НЕ ВЛИЗАТЕ ТАМ!

Тоя срам и съвест няма никаква!

Е това му беше целта ... направи поразия на 3 форума и накрая си пусна неговия!


Е няма такава простотия това става вече не знам за кой път. Иди ми дойди ми. Еми аз вече не знам кво да правя. Ама така като гледам колкото и да ми харесва онзи форум май нямам желание да пиша в него поне докато има вероятност това да се случи отново

_________________
Темпра 1,6 с бомба в багажника
Някога караше Фиат 127


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 15:47 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 15:35
Мнения: 61
Местоположение: София
Кара: ...
В ония форум там, няма да се върне никой от хората посещаващи го досега. Така като гледам тоя май пак иска да завърти нещата, че все едно нищо не се е случило, но свърши тая ... ще си пише сам във форума. Целта му е да хване потребителите, които не знаят какво става, но ще се разберат как са нещата и кой хакна 3 форума вчера. Някой доста са му набрали вече ...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 15:55 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 15 Авг 2006, 09:26
Мнения: 58
Местоположение: София 10 Триадица
wwweb написа:
В ония форум там, няма да се върне никой от хората посещаващи го досега. Така като гледам тоя май пак иска да завърти нещата, че все едно нищо не се е случило, но свърши тая ... ще си пише сам във форума. Целта му е да хване потребителите, които не знаят какво става, но ще се разберат как са нещата и кой хакна 3 форума вчера. Някой доста са му набрали вече ...


И с право са му набрали ако Той е виновен. Чакам админите на стария да напишат какво точно е станало като се разбере, за да се знае всичко точно и ясно. Или иначе казано чакам темата - ИСКРЕНО И ЛИЧНО за форума на Фиат.

_________________
Темпра 1,6 с бомба в багажника
Някога караше Фиат 127


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 16:14 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 15:35
Мнения: 61
Местоположение: София
Кара: ...
Fiat_127 написа:
wwweb написа:
В ония форум там, няма да се върне никой от хората посещаващи го досега. Така като гледам тоя май пак иска да завърти нещата, че все едно нищо не се е случило, но свърши тая ... ще си пише сам във форума. Целта му е да хване потребителите, които не знаят какво става, но ще се разберат как са нещата и кой хакна 3 форума вчера. Някой доста са му набрали вече ...


И с право са му набрали ако Той е виновен. Чакам админите на стария да напишат какво точно е станало като се разбере, за да се знае всичко точно и ясно. Или иначе казано чакам темата - ИСКРЕНО И ЛИЧНО за форума на Фиат.


Това, което казах е всичко ...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 16:16 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 15 Авг 2006, 09:26
Мнения: 58
Местоположение: София 10 Триадица
wwweb написа:
Fiat_127 написа:
wwweb написа:
В ония форум там, няма да се върне никой от хората посещаващи го досега. Така като гледам тоя май пак иска да завърти нещата, че все едно нищо не се е случило, но свърши тая ... ще си пише сам във форума. Целта му е да хване потребителите, които не знаят какво става, но ще се разберат как са нещата и кой хакна 3 форума вчера. Някой доста са му набрали вече ...


И с право са му набрали ако Той е виновен. Чакам админите на стария да напишат какво точно е станало като се разбере, за да се знае всичко точно и ясно. Или иначе казано чакам темата - ИСКРЕНО И ЛИЧНО за форума на Фиат.


Това, което казах е всичко ...


Ей сега си рова в клуботете на дир.бг и в секцията Фиат намирам следните теми пуснати от някой си митко http://clubs.dir.bg/postlist.php?Board=fiat ................. Е нямам думи. То бива бива злоба ама това не е истина

_________________
Темпра 1,6 с бомба в багажника
Някога караше Фиат 127


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 17:05 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 17 Ное 2005, 18:27
Мнения: 34
Местоположение: Кюстендил
Странно... Аз не мога да отворя Оня форум - недоносчето сигурно ме е баннало по IP.

_________________
Нека Силата да бъде с Вас


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 17:10 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 15:35
Мнения: 61
Местоположение: София
Кара: ...
Спря го! Може би го настройва ...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 17:20 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 15 Авг 2006, 09:26
Мнения: 58
Местоположение: София 10 Триадица
И при мен не се отваря.

_________________
Темпра 1,6 с бомба в багажника
Някога караше Фиат 127


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 17:33 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2006, 19:07
Мнения: 1423
Местоположение: София/Перник
Пък аз вече отварям Алфа форума, но да си вляза с потребителското си име е мисията невъзможна .. :roll:

_________________
== Fiat Stilo 1.6 (103 hp) ==


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 17:35 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 23 Фев 2005, 15:59
Мнения: 552
Местоположение: Враца/Кабиле(Ямбол)
Кара: Lancia: Thesis & Lybra & Delta III + един Citroen C2 за разнообразие
и при мен не иска. Явно пак го е спрял ?!?
До преди предния път, когато спря форума, Митко ми беше симпатичен. Днес вече се убеждавам, че явно трябва да се изолира от всякаква намеса във форума ни. Казвам НИ, защото въпреки че някога си той го е създал, форумът е на всички НАС...
Все едно да направиш едно дете, и когато детето ти порасне и по някаква причина почне да не те обича и да не иска да те види, ти да го убиеш...

_________________
Lancia Thesis 2.4 20v jtd/Lancia Lybra SW 1.9jtd/Lancia Delta III 1.6 mjtd
Lancia Dedra 1.8 SW (ex) / FIAT Bravo HGT (ex) / Lancia Delta HPE 1.8 VVT 16V (ex) / FIAT Tempra 1.8 i.e (ex) / Lancia Kappa 2.0 20LE (ex) / FIAT Croma 1.9 mjtd (ex)


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 18:02 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 15:35
Мнения: 61
Местоположение: София
Кара: ...
Пак го пусна и пак Ви казвам да не пишете там! Една вълна потребители изгони на 22 септември, 6 месеца по-късно на 23 март (вчера) изгони и втора вълна потребители (всички). Вие искате да сте вълна No.3 ли?

Оставете го нека си админстрира собствените мнения там ...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 18:09 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 24 Мар 2007, 17:58
Мнения: 6
Местоположение: София
Нищо не е пуснал или поне аз не мога да вляза да му кажа две думи...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 18:10 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 15:35
Мнения: 61
Местоположение: София
Кара: ...
Хем го пуска, хем го спира ... изглежда го настройва още. Сега вече и аз не го отварям ...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 18:16 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 23 Окт 2005, 17:22
Мнения: 1348
Местоположение: София
Не не просто трябва да го докопаме веднъж за винаги...

_________________
ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 18:18 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 24 Мар 2007, 17:58
Мнения: 6
Местоположение: София
Abarth написа:
Не не просто трябва да го докопаме веднъж за винаги...

То ако го докопат всички дето имат да го докопват...нали и на Алфа прецака сървъра на форума...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 18:27 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 15 Авг 2006, 09:26
Мнения: 58
Местоположение: София 10 Триадица
sachma написа:
Abarth написа:
Не не просто трябва да го докопаме веднъж за винаги...

То ако го докопат всички дето имат да го докопват...нали и на Алфа прецака сървъра на форума...


Май скоро време ще му се стъжни бая...... Ама и си го заслужава. Само простотии прави и се крие. Без да каже нищо. И в дир.бг глупости е писъл

_________________
Темпра 1,6 с бомба в багажника
Някога караше Фиат 127


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 19:02 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2005, 19:28
Мнения: 2509
Местоположение: София
Колеги, нека всеки да реши къде да си влиза и къде не.
Това което става наистина не е добре (аз не съм убеден на 100% какво точно става), но единствено, което искам е отново да има този дух на форума, който го имаше малко след основаването му.

Искам да намера човек, който е преди мен регистриран и все още активен във форума на Фиат и той да си каже мнението как беше, а не от преди 1 година регистрация и само да си дава "мненията", които са му "насадени" от недоволните потребители на форума. :idea:

_________________
OM642 Изображение
1NZ−FXE Изображение;
Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда
Искаш нещо от мен? Няма проблем! - Искам само да знаеш, че върша нещата БЪРЗО, КАЧЕСТВЕНО и ЕВТИНО...но имаш право да си избереш само две от трите опции! Обади ми се когато си готов с избора си!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 19:33 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 15:35
Мнения: 61
Местоположение: София
Кара: ...
Искаш ли да ти кажа какво е положението?
Ще ти кажа!

До вчера форумът работеше нормално на адрес www.fiat-bg.com/forum. До едно време, когато на страницата излезе съобщение "Could not connect to database", което означава, че форумът не може да направи връзка с базата данни. Цял следобед със Здравко се опитвахме да я възстановим, тъй като бай Митко я беше изтрил! Направил си е сладура backdoor през сървъра (щото разбрах, че той си го е конфигурирал пред това) и през цялото време е бил админ в сянка, въпреки, че никой от досегашните администратори не го искаше!
След като вкарахме форума в релси се скапа и сървъра, защото бай Митко пак беше прониквал вътре! Накрая се реши да се преконфигурира целия сървър на ново за да се ограничи достъпа на Big Brother. В момента затова и няма форум на www.fiat-bg.org (домейн регистриран от Здравко). Все още се работи по сървъра и Ви уверявам, че ще бъде пуснат скоро!

Какъв е проблема в момента - домейнът fiat-bg.com все още е собственост на чичко Митко! Затова и Ви приканвам да влизате в новия адрес www.fiat-bg.org ... И ако и този път не си размърдате задниците след 6 месеца пак няма да има форум! Както нямаше и преди 6 месеца! Щото детето без играчката си не може да живее!

Стана ли ти ясно какви са проблемите? Или тактиката дето налага чичко Митко - да се изсере, след това да си трае и накрая да го изкарат светец ще се продължи отново? Айде вземете си отворете очите, че ми писна ... сутринта съм си легнал в 4:30 щото цяла вчера прекомпилирам модулите на сървъра, че да може да имаме форум ... Здравко вчера и днес се занимава със същото! И след всичко най-жалкото е, че трябва да се убеждаваме в това, което е станало. След толкова много писаници не стана ли ясно кой човек е ПРОБЛЕМЪТ!

Дано съм обхванал всичко, че да стане ясно най-накрая как са нещата ...


Последна промяна wwweb на 24 Мар 2007, 19:59, променена общо 4 пъти

Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Мар 2007, 19:44 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 15:35
Мнения: 61
Местоположение: София
Кара: ...
И в допълнение ... за форумите fiatbg.net и http://clubalfaromeo.com/forum/ отново подозренията са, че тази вечер също са хакнати от споменатия ЧИЧКО ...

След всичко това, помислете хубаво дали ви се пише отново на адрес http://fiat-bg.com/forum ...


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 4 [ 65 мнения ] Отиди на страница 1, 2, 3, 4  Следваща




Начало форум » За нашите братя и сестри... » www.fiat-bg.org


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов