Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » За нашите братя и сестри... » www.fiat-bg.org




 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Темприната ме ядоса, магарии с моторчето за празния ход ли?
 Мнение Публикувано на: 27 Сеп 2006, 18:19 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 01 Юни 2006, 12:47
Мнения: 157
Местоположение: Варна 01 Одесос
ей сега Темприната ме ядоса........незнам как да го опиша но аз ще кажа какво се случи а който се е сблъскал...
така по принцип моторчето си беше наред...ходих на диагностика и компютъра отчетесамо че си заминава ламбда сондата...дотук добре и тръгнахме на екскурзията....на втория ден на прохода на републиката преди превала позаваля и след известно време решихме на превала да спрем за почивка и се изненадах ......изключвам от скорост а колата се форсира, минавам на бенз. и едни вдига обороти до 2000 и почти загасва, веднага след товая пак 2000 и пак аха аха да загасне и пак 2000......рестартирам компа, паля и все едно нищо не е било. :Shocked: след това слязохме от планината и на магистралата за пловдив само газ....колата на 3000 оборота 110км/ч. всичко супер, разхода перфектен, влизаме в Банско и колата пак старата песен... :Shocked: :Shocked: само че стигнахме до хотелчето и аз се заиграх.....гледам моторчето за празния ход не реагира, рестартирам и нищо не се оправи, стоя една цяла вечер откачена и пак нищо, ходих на сервиз, ама там само безхаберници, та до Разлог на компютърна диагностика ....машината си каза моторчето е блокирало или не работи.....казвам им на онези дървеняци да го отворят и почистят ама те нали са майстори..."не то не се отваряло", "как ме е яд че не си взех точно такива инструменти..." :Twisted Evil: :Twisted Evil: както и да е накарах ги платих си и го отвориха гледаха умно подаваха си го един на друг и .........в близката морга за 40 лв. ново :Mr. Green: сменихме го и колата заспа.....дотук си викам суперслед това яко обикаляне из горите без колата разбира се. слизаме и тръгваме иииии на магистралата ПАК номер не искат да падат оборотите и тва е а на бенз не ще да работи :Evil or Very Mad: :Evil or Very Mad: :Evil or Very Mad: слизам откачам батерията и след това супер. Прибрахме се безаварийно :Very Happy: .засега е добре ама си мисля че когато поработи на 3000 оборота и някак си ги запомня и си остава там моторчето за празния ход.
Незнам давайте идеи
п.п.
колата е Темпра 1,6 mi, 94г. SX

_________________
СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ :)
сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г.
ИТАЛФЕСТ 2007
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Сеп 2006, 19:28 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
Аз без да кажа нещо ще се сетиш ли...!;) Онова за което не намери време...;)

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 




Начало форум » За нашите братя и сестри... » www.fiat-bg.org


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов