Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » За нашите братя и сестри... » www.fiat-bg.org




Автор Съобщение
 Заглавие: Закрит Фиат форум
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 05:24 
Offline

Регистриран на: 07 Сеп 2006, 16:04
Мнения: 4
Местоположение: София
Проблемът на фиат форума не е хостинга. Отидете там и ще видите какво излиза. Митко го е закрил. Били го обиждали и нападали от много места на професионална и лична основа. Вярно във форум Алфа има три теми за него, но какво от това. Причина ли е Митко да се реагира като хлапе в предучилищна възраст?
"Обиждат ме" - ми тегли им една майна. На всеки ли в този живот ще реагираш така. Митко явно не знае, че създаването на обществен форум не е лична играчка, а има много отговорности, особено с толкова много потребители.
"Щом те мене - и аз тях" - е да де ама в случая ти с...ш в собствения си двор, точно както те искат. Щял винаги да кара Фиат - ми Мите карай си го, ама с това нищо не доказваш. В момент, когато трябваше да постъпиш като мъж и да продължиш идеята за популяризирането на любимата марка ти реагира като пу..а.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 05:40 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 14:08
Мнения: 1024
Местоположение: София
Ако се налага мога да осигуря професионален хостинг (безплатно, без допълнителни въпроси) за Фиат форума. Мога да направя нов форум, но не виждам смисъл във това. Ако Митака е мераклия ще направя хостинг на някой от нашите сървъри и ще прехвърлим форума и базата данни. За целта трябват сериозни администратори и модератори. Такива от типа "аз съм администратор/модератор => Бог" не се приемат. Sorry.
При интерес :arrow: ЛС.

П. С. Това е просто предложение за продължаване на Фиат форума. Лични нападки, "мераклии" и т. н. са ми през к... Зор нямам - просто предлагам каквото мога. 'Щото знам, че около Фиат форума по принцип се въртят супер интриги, ако някой има против - да пише във темата. Ако е нещо по въпроса за възкресяването на Фиат форума - да пише на ЛС.

_________________
I haven't lost my mind; I know exactly where I left it.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 08:54 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 08:46
Мнения: 2
Местоположение: Бургас
Да си призная останах като гръмнат! Не съм си представял че може да се получи такова нещо. Може да е смешно ама поне по веднъж на ден винаги влизах във форума и сега имам чувство че ми е отнето нещо ценно. Единственото обнадеждаващо е че все пак информацията от форума се пази на диск и е обещано да се даде на "подходящия човек", дано по скоро да се появи такъв.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 08:54 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 29 Сеп 2004, 18:46
Мнения: 273
Местоположение: София/дружба2
те интриги си въртяха около 4-5 човека баси,много тъпа постъпка от страна на митко
аз съм за-пак да го има форума


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 09:01 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 08:46
Мнения: 2
Местоположение: Бургас
Е чак толкова долни ли са били тези нападки ?! Освен това това му е хубавото на админа че може да си баннва този който не го кефи (колкото и лапешко да звучи) :)


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 09:05 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 29 Сеп 2004, 18:46
Мнения: 273
Местоположение: София/дружба2
до колкото знам,някой хора имат бан без дори да са писали във форума на фиат,най лесно е да каже "не ме търсета,няма да отговарям на въпроси за форума"
баси гледам и не вярвам


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 10:08 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 30 Мар 2005, 00:17
Мнения: 55
Местоположение: Пловдив
Кара: Lancia Phedra
Колеги,не бъдете черногледи-всяко зло за добро!!!Дано само новия админ/който и да е той/да не е с неизживяно детство..... :evil: На мен също ми липсва форума,в него има и доста приатни моменти освен "На си ти кукличките-дай си ми парцалките... :truck: И дано скоро да се намери "правилния"човек....
П.С. Към никой нямам лоши чувства

_________________
Фен Италиански
Lancia Phedra 2.0 16V
Croma 2.0 i.e.-вече в миналото


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 10:41 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 05 Май 2005, 17:12
Мнения: 134
Местоположение: София, Разсадника
абе момчета сигурно му е писнало на човека да поддържа форума и за благодарност да му плюят в лицето...как мислите а?тъпо е малко ми всеки би постъпил така!!!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 10:41 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 23 Окт 2005, 17:22
Мнения: 1348
Местоположение: София
SGM написа:
Ако се налага мога да осигуря професионален хостинг (безплатно, без допълнителни въпроси) за Фиат форума. Мога да направя нов форум, но не виждам смисъл във това. Ако Митака е мераклия ще направя хостинг на някой от нашите сървъри и ще прехвърлим форума и базата данни. За целта трябват сериозни администратори и модератори. Такива от типа "аз съм администратор/модератор => Бог" не се приемат. Sorry.
При интерес :arrow: ЛС.

П. С. Това е просто предложение за продължаване на Фиат форума. Лични нападки, "мераклии" и т. н. са ми през к... Зор нямам - просто предлагам каквото мога. 'Щото знам, че около Фиат форума по принцип се въртят супер интриги, ако някой има против - да пише във темата. Ако е нещо по въпроса за възкресяването на Фиат форума - да пише на ЛС.

Аз съм ЗА предложението ти ;)

_________________
ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 11:01 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 10:40
Мнения: 1
Местоположение: София
Аре правете нещо по въпроса щото то че ше има Фиат Форум е ясно , въпроса е да се фанат читави хора с поддръжката му не че преди поддръжката беше лоша ама такива работи закриване - откриване просто са недопустими на такъв етап....
По между другото зор ми е за форума щото имам проблем със съединителя :D и чух че тези на Ланча били по читави (издръжливи).


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 11:12 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 06 Апр 2006, 00:25
Мнения: 9
Местоположение: Варна 03 Младост
Abarth написа:
SGM написа:
Ако се налага мога да осигуря професионален хостинг (безплатно, без допълнителни въпроси) за Фиат форума. Мога да направя нов форум, но не виждам смисъл във това. Ако Митака е мераклия ще направя хостинг на някой от нашите сървъри и ще прехвърлим форума и базата данни. За целта трябват сериозни администратори и модератори. Такива от типа "аз съм администратор/модератор => Бог" не се приемат. Sorry.
При интерес :arrow: ЛС.

П. С. Това е просто предложение за продължаване на Фиат форума. Лични нападки, "мераклии" и т. н. са ми през к... Зор нямам - просто предлагам каквото мога. 'Щото знам, че около Фиат форума по принцип се въртят супер интриги, ако някой има против - да пише във темата. Ако е нещо по въпроса за възкресяването на Фиат форума - да пише на ЛС.

Аз съм ЗА предложението ти ;)


И аз съм за това предложение!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 11:27 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 06 Фев 2006, 00:27
Мнения: 24
Местоположение: София 18 Овча Купел
Също подкрепям предложението на GSM.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 11:59 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 23 Окт 2005, 17:22
Мнения: 1348
Местоположение: София
Nino написа:
Също подкрепям предложението на GSM.

Кой тоз GSM ве :lol:

_________________
ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 12:40 
Offline

Регистриран на: 22 Сеп 2006, 12:38
Мнения: 2
Местоположение: София
Вижте какво написа beer в алфа форума:
beer написа:
Ето http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic_3977_0.html човека има конкретни предложения :!:
Сега е момента за едно ново начало!Трябва бързо да се действа защото мисля че Митко ще се появи след ден два ще каже "ади от мен да мине за вас го правя" и всичко ще продължи по старо му :? Което не трябва да се допуска!


Мисля,че е прав и трябва да се действа,един форум бързо се развива,не сме му примряли за ценната информация


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 13:14 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 23 Окт 2005, 17:22
Мнения: 1348
Местоположение: София
Докато се направи фиат форум влизайте в clubs.dir.bg :)

_________________
ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 13:20 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 29 Сеп 2004, 18:46
Мнения: 273
Местоположение: София/дружба2
http://www.fiat-bg.com/forum/viewforum.php?f=6


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Закрит Фиат форум
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2006, 14:46 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2006, 14:46
Мнения: 1330
Местоположение: London UK +447845319992 paunovwork@gmail.com
Кара: comming soon......:):)
dannybo написа:
Проблемът на фиат форума не е хостинга. Отидете там и ще видите какво излиза. Митко го е закрил. Били го обиждали и нападали от много места на професионална и лична основа. Вярно във форум Алфа има три теми за него, но какво от това. Причина ли е Митко да се реагира като хлапе в предучилищна възраст?
"Обиждат ме" - ми тегли им една майна. На всеки ли в този живот ще реагираш така. Митко явно не знае, че създаването на обществен форум не е лична играчка, а има много отговорности, особено с толкова много потребители.
"Щом те мене - и аз тях" - е да де ама в случая ти с...ш в собствения си двор, точно както те искат. Щял винаги да кара Фиат - ми Мите карай си го, ама с това нищо не доказваш. В момент, когато трябваше да постъпиш като мъж и да продължиш идеята за популяризирането на любимата марка ти реагира като пу..а.


Абе преди 1-2 месеца с Марио си писахме на тая тема и моето мнение беше че тва са путьовски и егоистични спрямо другите членове на форума номера! Като чета всички постове тук мнението ми се затвърдява въпреки че не го познавам този човек.Все пак като си направил такова нещо то вече
щеш нещеш не е твое а на всички които го позват но май той не го разбира така! :?
Както и да е. Дано се намерят свестни хора за Администратори на НОВИЯТ Фиат форум за да няма такива проблеми от толкова елементарно естество!(Дай си ми куклите на си ти парцалките)
Ако все пак се отвори старият форум мисля че нещата няма да се променят и "бомбата" ще избухне пак след някой друг ден или месец така че по-добре да е НОВ форум а вие ще си го напълните с ценни материали бързичко ми се струва. Успех и Ще се радвам да видя нов форум! 8)

_________________
Изображение
///X-DELTA GT///X-DELTA HF///X-DEDRA 2.0 i.e///X-ZETA 2.0 turbo///COMMING SOON...///


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Сеп 2006, 10:18 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 29 Сеп 2004, 18:46
Мнения: 273
Местоположение: София/дружба2
http://www.fiat-bg.com/forum/viewtopic. ... highlight=


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Сеп 2006, 17:05 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 17 Яну 2006, 09:33
Мнения: 188
Местоположение: Пазарджик
аз също съм за-квото и да е било-форума си беше хубав-по добре да го има-ако някой може да го вдигне на крака много хора ще му бъдат благодарни :)

_________________
Lancia Thema 2.5td,90г.-бившата
Fiat Punto 1.1S mono 95г.-бившо
Alfa Romeo 146 1.9JTD 99г
Alfa Romeo 155 1.7TS 93г


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 19 мнения ] 




Начало форум » За нашите братя и сестри... » www.fiat-bg.org


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов