Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Thesis

Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 

Автор Съобщение
 Заглавие: Козметични проблеми - тук и там
 Мнение Публикувано на: 31 Дек 2017, 00:42 
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Кара: Thesis 2.4 JTD Manual ... и всеки ден плача от кеф
Здравейте и весели празници,

Може и да се повтарят някой от въпросите ми но не намерих резултати при търсенето за следните проблеми:
- има ли начин да се поправят капачетата на CD-то и пепелника.
Същия проблем имам с cupholder-a отпред, но за там ще ми трябва пластмасовата част, на която е зъбния механизъм за движение (счупен е от едната страна). Има ли място от където да го закупя този елемент ?
- къде да си монтирам пожарогасителя в багажника. Пречи ми както е в мрежестия джоб вляво. :D
- имам странен проблем със звука (бях намерил тема на човек със същия проблем, но сега не я откривам). Понякога при преминаване през дупка звука ми от Stereo става Mono. Сякаш се изключва Surround-a, или поне така си мисля. Оправя се като мина през друга неравност. :D Не съм сигурен дали става въпрос за окислена спойка или Bose-тата сдават багажа. Другото ми обяснение на проблема е, че звука отдясно просто се изключва, но може ухото да ме лъже.
- искам да си подменя конзолката за сваляне на прозорците от шофьорското място - копчетата работят, но за предно ляво е яко разхлабено и понякога дори не хваща.
- как мога да поправя механизмите за отваряне на вратите - тези от screenshot-a - http://prntscr.com/huadgf
На предна лява врата понякога работи, понякога не и няма определени условия при които спира и започва да работи. На дясна задна бутона е тотал щета и дори не хлътва, което ме навява на мисълта, че може да е задръстен от боклуци/прашинки.

Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  

Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Thesis