Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Борса » Продава » Продава авточасти/аксесоари




 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Джанти за Каппа 9 бр. двг, скорости
 Мнение Публикувано на: 25 Яну 2019, 12:42 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 26 Дек 2008, 17:12
Мнения: 409
Местоположение: София
Колеги чакам да мине и втория оглед и ще продам и джантите, оригиналните си на каппа със зимни гуми 170 лева без гуми имам още един комплект 120 лева. Продавам и 2.4 jtd за 250 лева със сменен ангренаж, водна помпа и ремъци на около 500-700 км (маслото е поизтекло от масления охладител иначе е Селенения 10в40 ) Скорости 150 лева, Маховик демперен + комплект съединител на около 40.000 км 280лв. Салона е ел с подгрев 150 лв.(шофьорската има малко скъсано) турбо сменяно преди 2 години със съединителя на около 40.000 км 180лв. рейката е правена преди 2 години ( 100лв), а помпата я смених преди нова година от колега взех за 40 лв с 6м. гаранция за толкова я и давам с гаранция има още 5 месеца. Имам капака на мотора с една пукнатина за 25 лева. Радиатори и предницата са мишмаш само преден ляв калник и халоген са здрави. Предниата е подменяна преди 2 години, август сложих две нови биалетки отпред само. задни амортисори на 2 години но са меки пружините леко е клепнала назад. амортиьорите на капака преден и заден по 5 лв. стъкло предно 40 лв. задно с капака ако искате за толкова пак. Искам да се продаде колкото се може повече а не да се хвърля на скрап, гледана е колата и правена жал ми е така всичко да изхвърля . София; Банишора 0878423034 Лазар

_________________
Ланчия Либра 1.9 JTD 5/100
Алфа Ромео 1.3 боксер (LPG) 11/100
WV Венто 1.9 ТD 5/100
Кавазаки Нинджа 0.6 12/100


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 




Начало форум » Борса » Продава » Продава авточасти/аксесоари


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов