Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Борса » Продава » Продава автомобили




 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Продавам си колата - Ланчия Дедра 1,8i с АГУ, 1995г.
 Мнение Публикувано на: 30 Юни 2013, 14:14 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 30 Апр 2008, 21:09
Мнения: 69
Местоположение: Видин
За съжаление, настъпи време разделно...

Продавам си Ланчията, която съм гледал като писано яйце, угаждал съм й като на млада булка, глезил съм я като малко дете. :)

Вярвам, че ще си намери нов собственик, защото италианските автомобили винаги са притежавали чар, който имат малко други возила! cheers

По същество:
Ланчия Дедра 1,8i, произведена август 1995г., с АГУ, първи собственик в БГ, гаражна, запазена, обслужвана.

Алуминиевите лети джанти са облечени с нови гуми, които са карани само няколко месеца и са на не-повече от 2000 км.
Отделно има 4 метални джанти с перфектни зимни гуми!
Акумулаторът е все още в гаранция и е само на 1 година.

Колата е обслужена преди няколко дена и са сменени масла /Селения Голд/, ремъци, филтри и ролки.
Автоматична газова уредба.
Преглед, данък, винетка и застраховка - до началото на 2014 г.
Поддържана гаражна кола, трета в семейството, ползвана е предимно до морето и до ски курорти, 147 000 РЕАЛНИ км.

Особености: Антиблокираща система /ABS/, Въздушни възглавници - Предни, Напълно обслуженa, Автоматична Газова Уредба, Лети алуминиеви джанти, Халогенни фарове, Металик, Аларма, Централно заключване, Климатроник, Бордкомпютър, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Регулиране на волана, Серво усилвател на волана, Стерео уредба

Причина за продажбата - предстоящ ъпгрейд с Lancia Delta.

Дедрата се намира във Видин, като единствен недостатък е липсата на емблемите, но работя по въпроса да ги намеря, просто един ден всички коли пред блока осъмнаха без емблеми, а точно тогава, за зла врага, не я бях вкарал в гаража...
Ето малко снимки:

Изображение
Изображение
Изображение

Салона на Dedra предлага комфорт и лукс. Вътрешната част на купето хармонизира с обема и удобствата.
Оборудването по традиция е несравнимо по-богато от това на болшинството конкуренти и освен обичайния електрически пакет включва и климатроник.
Луксът е водещо начало при проектирането на всяка Lancia. Dedra не прави изключение!
Dedra-та е оборудвана с петстепенна механична скоростна кутия.
Елегантният дизайн, темпераментния двигател и шикозното оборудване определено са добра сделка предвид цената на италианката.
Отлично съотношение между цена и качество!

Интериор:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

ЦЕНА: 1 600 лв. за съфорумници /възможен коментар на място/!

За контакти: 0886 73 73 80, л.с. или kvp@abv.bg


Малко аритметика - само двата комплекта гуми с джантите струват 1000 лева!
И к'во остава като цена за колата - 600 лв.!!! Ами в тях влизат сменените оня ден консумативи и акумулатор.....де факто колата излиза подарък!
Ха! Ами АГУ-то?! 8O
От цялата аритметика излиза, че аз при тази цена аз ще бъда на голяма загуба, докато купувачът би бил на голяма далавера!

Да караш Lancia е изкушение, на което любителите на стила и темперамента трудно устояват! cheers

_________________
Lancia Dedra 1.8i, 2 вала - 8V, 1995г., 74 KW


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 




Начало форум » Борса » Продава » Продава автомобили


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов