Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Екскурзии




 Страница 1 от 1 [ 6 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: В гърция на море.
 Мнение Публикувано на: 26 Юни 2017, 19:45 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 24 Фев 2006, 17:21
Мнения: 726
Местоположение: София 15 Младост
Здравейте колеги.Имам една идея,не знам дали ще ви допадне,но да опитам.Вече доста от нас ходят на море в Гърция,по разбираеми причини.Качвайте моля информация за хотелите,плажовете,цените,включително в кръчмите-със снимки и т.н.Да спестим първооткривателството :D .За милиционерски капани няма да питам,че то тук няма такива :D .Да почна аз,че сме в момента на Порто Куфо.Температура на въздуха около 32градуса по обяд,водата около 25-26градуса.видимост под вода около 15метра.Събота на Каламици-доста народ,всичко в бара с чадърите по 3-4евро,предимно сърби и румънци.Криарици-същото,по-малко хора,надули са цените в ресторанта при къмпинга-октопод на скара 11евро,таксуват хляба който носят.Не препоръчвам.Сикя-големия плаж е празен,кръчмата "5стъпки на пясъка -цени народни всичко е по 7-8евро.Много хубави черни миди по 7евро порцията.На чадърите всичко по 2.50евро.Има места за паркиране до 10часа сутринта-имам предвид до плажа.Утре сме на Платаница-ще докладвам :D .В момента пием узо на терасата-не мога да пиша май в кой хотел,че ще кача цените-70евро апартамент 40кв м с 4 отделни легла,ама сме 3-ма.Цени в магазина на Порто куфо-Краставици 055евро,праскови 1.40евро,месо около 6еврокг,сладолед 2кг 9евро.Горива побензиностанциите на Ситония.Бензин 1.25евро ,дизел 1.05евро,газ 0.76евро ама чак при Сарти :D Наздраве.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: В гърция на море.
 Мнение Публикувано на: 27 Юни 2017, 11:20 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
tinalex написа:
Здравейте колеги.Имам една идея,не знам дали ще ви допадне,но да опитам.Вече доста от нас ходят на море в Гърция,по разбираеми причини.Качвайте моля информация за хотелите,плажовете,цените,включително в кръчмите-със снимки и т.н.Да спестим първооткривателството :D .За милиционерски капани няма да питам,че то тук няма такива :D .Да почна аз,че сме в момента на Порто Куфо.Температура на въздуха около 32градуса по обяд,водата около 25-26градуса.видимост под вода около 15метра.Събота на Каламици-доста народ,всичко в бара с чадърите по 3-4евро,предимно сърби и румънци.Криарици-същото,по-малко хора,надули са цените в ресторанта при къмпинга-октопод на скара 11евро,таксуват хляба който носят.Не препоръчвам.Сикя-големия плаж е празен,кръчмата "5стъпки на пясъка -цени народни всичко е по 7-8евро.Много хубави черни миди по 7евро порцията.На чадърите всичко по 2.50евро.Има места за паркиране до 10часа сутринта-имам предвид до плажа.Утре сме на Платаница-ще докладвам :D .В момента пием узо на терасата-не мога да пиша май в кой хотел,че ще кача цените-70евро апартамент 40кв м с 4 отделни легла,ама сме 3-ма.Цени в магазина на Порто куфо-Краставици 055евро,праскови 1.40евро,месо около 6еврокг,сладолед 2кг 9евро.Горива побензиностанциите на Ситония.Бензин 1.25евро ,дизел 1.05евро,газ 0.76евро ама чак при Сарти :D Наздраве.


Чудесна идея, подкрепям.
как са цените на чадърите с шезлонгите тази година? Има ли опция срещу консумация?
Че дизела по-евтин от БГ, да не си объркал нещо?

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: В гърция на море.
 Мнение Публикувано на: 27 Юни 2017, 18:19 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 24 Фев 2006, 17:21
Мнения: 726
Местоположение: София 15 Младост
Объркал съм дизела :mrgreen: -1.40евро.Това е от узото.Сега се връщаме от Платаница.На входа ти прибират личната карта,с обещание да ти я върнат като излезеш-ако покажеш бележка за консумация,не плащаш 1.50евро за паркинг :D .Българска иновация :D .Аз предложих да остана вместо личната карта,ма жена ми не одобри :D .Плажа не е лош,има малко фасове и преди 9.30 няма персонал.Бирата 3.50,Радлер с чипс-5евро.Тост 2.50евро.Няма навалица.Водата е топла и чиста.Заградили са за водни колелета и джетове,но не много.Няма пепелници по чадърите.Бива,но не е нещо особено.После се отбихме до Портокали бийч-В общи линии като на събора в Рожен,само музиката е по еднообразна :D .Коли,палатки,прах и средна хубост кочина.Чадъри навсякъде.Главно сърби и македонци.И турци.Ако обичате навалица и тип ню уейв музика до дупка,ще ви хареса.Тръгнахме си и на връщане се отбихме едно малко плажче,скрито в скалите.Свети Николай-барчето се казва ГОА.Има доста камъни до брега и малко хора.Ние сме с маски и шнорхели за да се слеем с морето и ни хареса.В бара-бира 3.50,омлет 6,хот-дог 3евро.И всякакво пиене :D .Под водата кефали по половин кило,писии,дракони,барбуна и дребни леферчета.Красиво е.Под 4метра водата е доста студена :D .Ми това е за днес.Утре Климатария или Prassou beach,ама сме без чадъри,та не се знае.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: В гърция на море.
 Мнение Публикувано на: 27 Юни 2017, 18:44 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 24 Фев 2006, 17:21
Мнения: 726
Местоположение: София 15 Младост
sasho_n2 написа:
tinalex написа:
Здравейте колеги.Имам една идея,не знам дали ще ви допадне,но да опитам.Вече доста от нас ходят на море в Гърция,по разбираеми причини.Качвайте моля информация за хотелите,плажовете,цените,включително в кръчмите-със снимки и т.н.Да спестим първооткривателството :D .За милиционерски капани няма да питам,че то тук няма такива :D .Да почна аз,че сме в момента на Порто Куфо.Температура на въздуха около 32градуса по обяд,водата около 25-26градуса.видимост под вода около 15метра.Събота на Каламици-доста народ,всичко в бара с чадърите по 3-4евро,предимно сърби и румънци.Криарици-същото,по-малко хора,надули са цените в ресторанта при къмпинга-октопод на скара 11евро,таксуват хляба който носят.Не препоръчвам.Сикя-големия плаж е празен,кръчмата "5стъпки на пясъка -цени народни всичко е по 7-8евро.Много хубави черни миди по 7евро порцията.На чадърите всичко по 2.50евро.Има места за паркиране до 10часа сутринта-имам предвид до плажа.Утре сме на Платаница-ще докладвам :D .В момента пием узо на терасата-не мога да пиша май в кой хотел,че ще кача цените-70евро апартамент 40кв м с 4 отделни легла,ама сме 3-ма.Цени в магазина на Порто куфо-Краставици 055евро,праскови 1.40евро,месо около 6еврокг,сладолед 2кг 9евро.Горива побензиностанциите на Ситония.Бензин 1.25евро ,дизел 1.05евро,газ 0.76евро ама чак при Сарти :D Наздраве.


Чудесна идея, подкрепям.
как са цените на чадърите с шезлонгите тази година? Има ли опция срещу консумация?
Че дизела по-евтин от БГ, да не си объркал нещо?

Чадърите са само срещу консумация-в общи линии от 2.50 до 4евро поръчка на човек.Е,може и повече :D .Тия пикантни миди на Скала Сикя направо си заслужаваха :D .


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: В гърция на море.
 Мнение Публикувано на: 14 Юли 2017, 12:46 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 12 Окт 2015, 22:40
Мнения: 27
Кара: Lancia
Преди два дни се върнах от Гърция. С приятели ходихме в FilosXenia Ismaros Hotel, офертата открихме в https://oferti.pochivka.bg/oferti-gartsia-d4 . В хотела служителите бяха много любезни, всичко беше на ниво. Цените не ми се сториха високи за европейските стандарти.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: В гърция на море.
 Мнение Публикувано на: 27 Юли 2017, 13:29 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 10 Окт 2015, 18:50
Мнения: 33
Кара: Lancia
И ние щяхме да ходим в Гърция, но ще оставим почивката за септември месец.


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 6 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Екскурзии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов