Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Екскурзии




Автор Съобщение
 Заглавие: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 09 Авг 2013, 15:55 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Здравейте колеги. Смятам началото на Септември да отидем за 8-10 дни до там. Някой ходил скоро с пресни впечетления да има...? Или със съвети за настанявяне, прилично хотели? Освен това, разбрах, че по магистралата Солун-Игуменица липсват безниностанции - съвети със зареждане на газ по пътя?
Предварително благодаря на отзовалите се... cheers

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 09 Авг 2013, 17:25 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 03 Юни 2005, 09:27
Мнения: 1066
Местоположение: София
Кара: Нек'вa Ланчa и Нек'ви Авдита!
sasho_n2 написа:
Здравейте колеги. Смятам началото на Септември да отидем за 8-10 дни до там. Някой ходил скоро с пресни впечетления да има...? Или със съвети за настанявяне, прилично хотели? Освен това, разбрах, че по магистралата Солун-Игуменица липсват безниностанции - съвети със зареждане на газ по пътя?
Предварително благодаря на отзовалите се... cheers

В Лефкада не съм бил - не мога да помогна.
Няма бензиностанции по магистралата.
В Солун има газ, след Солун, като хванеш магистралата за Игуменица има бензиностанция /няма ЛПГ/
Гревена е горе-долу по средата - има бензиностанция, но се слиза от магистралата.
В Янина има газ. В Игуменица има бензин/дизел.
Но ти на Янина/Йоанина трябва да слезеш от магистралата и да хванеш на юг.

_________________
ex. Lancia Dedra 1.8 8V SW - 1995
Lancia Lybra 1.8 16V SW - 2002
Audi Q5 3.0 V6 TDI - 2015
Audi Q5 Sport 40 2.0 TDI - 2019


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 12 Авг 2013, 10:18 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Ясно...Благодаря за съвета. Ще пиша отново, като се върнем живот и здраве Септември. До тогава ако има някой друг с актуално инфо, би било чудесно :-)

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 17 Сеп 2013, 10:44 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Е, завърнахме се успешно от страхотна почивка на Лефкада и Метеора.
Да започна с похвала - за изминатите 2 000 км., старичката Делта не измрънка нито веднъж, въпреки, че вече е на над 400 хил. км. само по километраж. :auto:
Та, до острова са около 800 км.от София. Минава се през Солун, от там се хваща магистралата за Атина и на около 30 км от нея има отклонение за магистралата към Игуменица. Тази магистрала има над 60 тунела, най-дългият от които мисля, че беше около 4 км. img187 . По магистралата се кара до отбивката за град Йоанина и се хваща пътя за Превеза. Таксите по магистралите се плащан на тол такси и са около 9 евро общо в едната посока. След Йоанина, пътя се води "планински", но е доста широк и комфортен за пътуване. На град Превеза не се влиза в града, а се минава покрай него, където е се влиза в подводен тунел, дълъг около 3 км.- таксата там е 3 евро. Продължава се по пътя след тунела около 15 км и се стига до моста, свързващ острова със сушата - такси няма, като пътя влиза директно в главният град на острова - Лефкада. Общо пътя го взехме за 10 часа с два кратки почивки от по 15-20 мин. img182 . Понеже съм на пропан бутан и бях чел, че не на всяка бензиностанция в Гърция има, заредих до горе на Петрич. По магостралата за Игуменица има една единствена бензиностанция с пропан-бутан още в началото на AVIS ( мисля, че така се пишеше), след това има чак като се слезне от магистралата по пътя за Превеза. Цената беше около 0.87 евро/литър. На острова също има газ странции - в града Лефкада, в Нидри и във Василики - на друго място не успях да видя. Цената на острова е идентична - 0.89 евро. Впечетленията ми от гръцката газ са, че като заредих в БГ, все едно качих още 2 човека в колата - коренна разлика. smoke
Самият остров е с обиколка от около 70 км. Големите градчета са изредените по-горе-Лефкада, Василики, Нирди, Сивота. Нашият хотел беше на западната част от острова точно над плажа Катизма - http://www.sunsetstudios.gr/, до селцето Агиос Никитас. Гледката от хотела беше страхотна - всяка вечер можеш да се наслаждаваш на залеза. Всички хубави и красиви плажове на острова са на западната част - Порто кацики (слиза се по 150), Егремни (слиза се по 350 стъпала), Катизма, Агиос Йоанис, Гяуа и т.н. Специфичното е, че повечето от плажовете са с много финни и приятни камънчета и малко пясък. Плажовете от западната част на острова са доста дълбоки - на метър влизане е около метър дълбочина - водата е кристално чиста (слива се с небето) и доста солена ( доста по-солена от Тасос). От селцето Атани и Калимаци (западната част) можете да си купите домашно направен Екстра вържин зехтин на цен аот 3-4 евро/литър, домашно направен мед на около 8 евро/ кг.
Препоръчвам задължително да се отдели един ден за дневен круиз по съседните острови - Кефалония, Итака, Скорпио - цената е 15 евро и си заслужава - тръгва се в 10 ч. от Нидри и се прибира към 19ч. Корабчетата за круиз са 4, като за по-големите ( Нидри 1, Капитана и Македония палас), можете да си направите резервация на всеки един от по-големите плажове ( има хора, които предлагат) или от всеки пункт за немане на автомобил ( не е задължително да ходите специално до Нидри) за резервация. Поне при нас в тази цена се включваше и безплатно плажно парти на следващата вечер. Заведения и супермаркети има много и навсякъде - по-евтините супермаркети са в Лекфада. Цените иначе са напълно нормално ( в таверните по-ниски от тези на Халкидики) - вечеря за двама с бутилка вино от 20 до 30 евро ( салата+основно) и десерт от заведението cheers . За любителите на кайт сърфинга, това е дна страхотна дестинация - на плажа Агиос Йонис духа нон стоп и е много красиво. Не пропускайте да посетите и действащият манастир над град Лефкада - им астрахотна градина и се открива красива гледка.
За Метеора - останахме там една нощувка - в Каламбака. Пътя се отбива от магистралата и е на около 60 км. Отседнахме в хотел Sister Totti - прилично хотелче на прилична цена. Манастирите са много красиви - плаща се входна такса за всеки манастир от 3 евро/човек - общо са 6 манастира. Всички работят в събота и неделя, а през седмицата всеки ден почива по едн манастир. Впечетленията ми като цяло за Метеора са, че не бих бил път само за манастирите, но като вариант за разполовяване на пътя до някой от Йонийските острови, си заслужава.
Със сигурност изпускам много неща, но ако има въпроси, ще пиша отново :-)

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 17 Сеп 2013, 20:22 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2006, 19:07
Мнения: 1423
Местоположение: София/Перник
А като цена за нощувка как е?
И какво включва ?

Много ме запали :)

_________________
== Fiat Stilo 1.6 (103 hp) ==


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 18 Сеп 2013, 09:00 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Ами цената на нощувката, специално в нашият хотел беше 35 евро/вечер, без закуска (бяхме в студио, което си имаше и малко кухненско боксче - не, че сме го ползвали де, освен за кафе), а със закуска цената беше 45 евро. Искаха предплата 1 нощувка предварително. Основно хората в хотелчето бяха сърби, италианци и гърци. Хотелчето немога да кажа, че е супер ликсозно, но пък си има всичко необходимо и най-важното - страхотна гледка.
Бяхме проверили и в друго хотелче - http://www.maistro.gr/ - намира се в северната част на острова ( в близост до спота за кайт) насред маслинова горичка - цената беше 40 евро/вечер със закуска за студио. и 35евро/вечер без закуска.
В тези къщички : http://www.iliaktida.com/ - също имаше свободна за 40 евро/вечер без храна, но нямат никакъв изглед към морето.
Това хотелче: http://www.sirios-hotel.gr/ - беше буквално до нашето - беше много по-луксозно и добро, но така и не проверих за цени - можеш да ги питаш за цена директно по мейла.
Всичко това са цени след 05.09 - в активният сезон, имай в предвид, че цените са доста по-високи, но не си заслужава да се ходи в най-голямата жега. Ние за 8 дни нямахме нито един ден с лошо време, температурите бяха около 30-32 градуса, а водата чай. Общо взето извън силният сезон ( след 4-5 Септември) дори на място ще можеш да си намери свободни места и можеш да се пазариш, но лично ние предпочетохме да имаме нещо сигурно.
Определено мога да кажа, че си заслужава пътя, и не е въобще скъпо, както много хора си мислят - спокойно мога да кажа, че похарчихме толкова пари, колкото ако бяхме отишли на море на БГ черноморие в идентичен хотел.

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 19 Сеп 2013, 12:11 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2007, 13:23
Мнения: 2764
Местоположение: София
Кара: Lancia Kappa 2.4jtd
Lancia Dedra 2.0 Integrale S.W.
Поздравления за описанието! cheers

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 19 Сеп 2013, 13:32 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 03 Юни 2005, 09:27
Мнения: 1066
Местоположение: София
Кара: Нек'вa Ланчa и Нек'ви Авдита!
sasho_n2 написа:
Определено мога да кажа, че си заслужава пътя, и не е въобще скъпо, както много хора си мислят - спокойно мога да кажа, че похарчихме толкова пари, колкото ако бяхме отишли на море на БГ черноморие в идентичен хотел.

Саше от 7 години ходя на почивка в Гърция и това, че там е приблизително на същите
пари като у нас, само дето я няма простотията - никой не ми вярва докат не отиде сам :)
Чак като отиде човек и сам се убеди и ми казва - абе прав беше :lol:

_________________
ex. Lancia Dedra 1.8 8V SW - 1995
Lancia Lybra 1.8 16V SW - 2002
Audi Q5 3.0 V6 TDI - 2015
Audi Q5 Sport 40 2.0 TDI - 2019


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 19 Сеп 2013, 13:44 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
revit_fan написа:
sasho_n2 написа:
Определено мога да кажа, че си заслужава пътя, и не е въобще скъпо, както много хора си мислят - спокойно мога да кажа, че похарчихме толкова пари, колкото ако бяхме отишли на море на БГ черноморие в идентичен хотел.

Саше от 7 години ходя на почивка в Гърция и това, че там е приблизително на същите
пари като у нас, само дето я няма простотията - никой не ми вярва докат не отиде сам :)
Чак като отиде човек и сам се убеди и ми казва - абе прав беше :lol:

Да, така е. На мен ми е 4-та година (северна Гърция и на Тасос) и за пореден път се убеждавам, че толкова много и красиви места има в Гърция, които нямат нищо...ама нищо общо с БГ черноморие и простотията там...Снощи спорихме с един приятел, който е върл застъпник на почивката по Бг черноморието и плюе такива като нас, че сме си давали парите в други държави, вместо в БГ...та и аз като теб му казах - нека отиде за повече време ( не за ден-два) , и тогава да ми говори отново :-) cheers .
Та набелязваме вече цели за догодина - Кефалония, Корфу или от другата страна -Евия... punk

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 19 Сеп 2013, 21:32 
Offline
Професионалист
Професионалист

Регистриран на: 28 Сеп 2004, 22:27
Мнения: 5333
Местоположение: София
Кара: Lancia
относно газта на мен ми направи впечатление, че на почти всеки шел имаше такава


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 20 Сеп 2013, 08:39 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Да, газ вече има на доста места в Гърция - особено около по-големите бензиностанции. Странното ми беше, че дори в комплексите на Шел или BP, газта не се продава под тяхната марка, а под съвсем различна - напр. в комплексите на Шел беше Coral gaz, в BP не си спомням каква беше марката , но беше друга. И още нещо ми направи впечетление - където и да зареждах, навсякъде на помпите за пълнене им работи автоматичното изключване за пълнене на т.н. "резерва" - тук в БГ, почти никъде вече не работят тези устройства.
Както и да е - да знаете, че на магистралата за Игуменица газ няма - само една газстанция още в началото.

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 20 Сеп 2013, 11:30 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2006, 19:07
Мнения: 1423
Местоположение: София/Перник
Абе...какво да кажа :)

На мен ми излиза много по-евтино на Черноморието. Ето сега след 03.09. плащам 30 лева (15 евро) на вечер за студио в Синеморец например. Обаче аз не обичам хотели. Ако ще съм в хотел, то той ще е семеен хотел в най-лошия случай. Предпочитам къмпингите най-вече. Реално за моя тип почивка в Гърция излиза много по-скъпо, отколкото в БГ.

Това така или иначе е без голямо значение. Аз лично искам да отида заради спокойствието и заради природата, а не защото ще ми излезе по-евтино или по-скъпо :) Аз официално се отказвам от БГ заради застрояването и нагли изтъпления от сорта: дължите Х лева за сянката, под която ще си паркирате автомобила и т.н.

_________________
== Fiat Stilo 1.6 (103 hp) ==


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 21 Сеп 2013, 21:52 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007, 20:27
Мнения: 650
Местоположение: София
Ако на някой му е евтино 4 евро бирата - явно много ни се разминават разбиранията. Иначе в сезона бях на 3 звезден хотел 35 евро стая двойка.

_________________
Lancia Lybra 2.0 SW R.I.P.
Lancia Lybra 2.4 SW същата, ама на нафта!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 21 Сеп 2013, 22:22 
Offline
Професионалист
Професионалист

Регистриран на: 28 Сеп 2004, 22:27
Мнения: 5333
Местоположение: София
Кара: Lancia
къде е това 4 евро бирата
аз лично видях 2 евро на плажа
иначе 6 кена хаинекен бяха на цената в България


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 22 Сеп 2013, 10:07 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007, 20:27
Мнения: 650
Местоположение: София
На всеки плаж на Ситония, в супера евро на плажа 4. Когато за първи път отидох в Гърция, като видях в менюто малка пица 16 евро щях да си глътна езика :D

_________________
Lancia Lybra 2.0 SW R.I.P.
Lancia Lybra 2.4 SW същата, ама на нафта!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 23 Сеп 2013, 09:24 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Както писах и по-горе, на Халкидики ми се струва, че е доста по-скъпо от южната част на Гърция - незнам защо така се получава. Отново казвам - вечеря за двама в ресторант - от 20 до 30 евро с всички екстри. Ето примерни цени:
В ресторант:
Бира - от 2 до 2.50 евро
Бяло вино - местно наливно около 4 евро 0.7л. или бутилка около 6-7 евро ( е има и много по-скъпи естветсвено).
Порция гръцка мусака - 5 евро
Салата - от 3.5 до 4.5 евро
Порция риба Фагри(с гарнитура) - цената е на килограм, порцията е около 12 евро
Октопод на скара - 8-9 евро
Калмари порция (с гарнитура) - 7 евро
Сувлаки порция (от 3 шишчета + гарнитурa)- около 6 евро
Пита гирос/сувлаки - от 1.5 до 2.3 евро

В магазините цените са по-ниски, но общо взето е като във всички супермаркети в Гърция:
Прясно изпечена закуска - 1.2 евро
Хляб около 1 евро ( прясно изпечен)
Бира - имаше и по 0.7 евро ( някаква Capitan, гръцка), иначе Митос и Фикс - 0.9 евро
Бяло вино бутилка - започваше от 2.5 евро
Маслини - от 3 евро/кг
Прясна охладена ципура/лаврак - 6 евро/кг, Октопод - зависи от големината от около 9-10 евро/кг.

Лично според мен много зависи какво и къде ще консумира човек. Естествено, че на плажа, цените са доста по-високи, но все пак имайте предвид с какво ги сравнявате. Няма как да сравнявате някой от най-известните гръцки ( а и познати в световен мащаб курорти - Лефкада, Ситония, Корфу) с цените в Шкорпиловци, например. Сравнявайте ги с тези в Слънчев бряг, Несебър ( въпреки, че пак не е релевантно - цената на бирата там в заведение на плажа започва от 5-6 лв ( 2.5-3 евро), шопска салата - 8-9 лв ( 4.5 евро), Порция скумрия -15 лв. ( при това порцията е детска), дюнер започва от 4-5 лв., бутилка вино започва от поне 15-16 лв.
Та лично аз не виждам кое му е по-евтинито на БГ черноморие - като сложиш и отношението, малките порции и изнервящата обстановка - благодаря - аз лично предпочитам да си платя пътя до Гръцко.
Пак казвам - никой не задължавам с това мнение, разбира се - просто коментирам beer

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 23 Сеп 2013, 21:11 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007, 20:27
Мнения: 650
Местоположение: София
Саше, прав си за цените, примерно се сещам в момента порция калмари 9 евро без гарнитура, баничка с 2 кафета 8 евро. Явно е по-скъпо на Халкидики, но аз по на юг не съм слизал. Въпреки всичко препоръчвам на всеки поне веднъж да отскочи морето е уникално и действително нищо общо с простотията която заля нашето Черноморие. А варианти да изкараш по-тънко има доста аз например си носех бира от България и почти не съм взимал гръцка, сникърси и други боклуци за плажа също пестят бая.

_________________
Lancia Lybra 2.0 SW R.I.P.
Lancia Lybra 2.4 SW същата, ама на нафта!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 27 Сеп 2013, 23:48 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005, 10:54
Мнения: 1795
Местоположение: София 06 Подуяне
Кара: Lancia Lybra 2.4 jtd
Тъжната истина е че Българското Черноморие е така осрано, че почти всеки който е слязъл за малко до Гърция повече не иска и да чуе за почивка при нас.

За последните 7 години 6 пъти сме почивали по Гръцко и веднъж в България. ( гърците стачкуваха и блокираха граници и предпочетохме да не рискуваме)
Това което помня от Бг морето е - веднъж влизане до коленете и веднъж до кръста за една седмица. Е гунс ме беше да се потопя след като съм свикнал на кристално чистата вода на Тасос.

Вярно - Алфа агитката във Варна е супер, както и Ред-рок-а, но все пак бяхме тръгнали на море.

А по Гръцко - стандартна почивка за 8 нощувки , гориво, застраховки, нощувки и всички разходи за които можеш да се сетиш е от порядъка на 1000-1200 лв за семейство с 2 деца.
Местенцето на което ходим от 3 години е приказно и мнго спокойно. Също така си има и лидъл на 10км много мръвка и две барбекюта на двора.
Можеш да отидеш на плаж и на 500 м брегова ивица да сме само 2-3 приятелски семейства с децата и никой друг.
Гърците имат почти 15000 км брегова ивица спрямо нашите 350км и за разлика от нас не са си насрали морето.
И е чисто и спокойно.
И е кеф да се гуркаш и риба да ловиш.
При тях има места на който дори и при 5 метра дълбочина ти се струва, че лодката ще задере дъното.

Всякакви Бг идиотщини от сорта на мизерия, пренаселеност, платени чадъри, мутри, чалготеки, гнъсни продавачи по плажа, плуващи в морето фекалии може да си седят в милата родина.

А цените по кръчмите.... ами същите като в кварталната пицария до нас, просто са е евро.
Това е за ориентир. А то си и зависи къде си седнал.

_________________
Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

Изображение - Lybra
Изображение - Alfa 147


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 18 Окт 2013, 12:11 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 30 Юли 2011, 14:42
Мнения: 107
Местоположение: София България
Кара: Lancia Kappa 2.4jtd Lancia Kappa Coupe 2.0t -Новото попълнение в семейството.
Приятелю като гледам май ходиш на Керамоти хаха ако е там готино селце малко пусто ама за почивка идеално. Става и за риболов а риба има всякаква.Аз тази година за първи път бях там и съм много доволен.Догодина мисля да ходя и до там ама с каравана и ще влезна в къмпинга дето е срещу Тасос пък може и да се засечем да ударим по една от твойта лютата.Поздрави.

_________________
Lancia Kappa 2.4jtd
Lancia Kappa Coupe 2.0t
Chevrolet Aveo 1.4 16v
BMW E30 M3


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Лефкада, Гърция...?
 Мнение Публикувано на: 18 Окт 2013, 16:32 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005, 10:54
Мнения: 1795
Местоположение: София 06 Подуяне
Кара: Lancia Lybra 2.4 jtd
На Керамоти не съм ходил на почивка, само съм минавал на път към Тасос.
Но там ми се струва доста пренаселено.

Мястото което споменах е на втрорият ръкав на Халкидики - Ситония
Между 2 села - Ормос панагиас и Вурвуру.
А точно до къщите където ходим има къмпинг с каравани http://www.camping-rea.gr/

Но цените там са си високи, и реално си е по удобно да си в къща/студио.

_________________
Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

Изображение - Lybra
Изображение - Alfa 147


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 2 [ 27 мнения ] Отиди на страница 1, 2  Следваща




Начало форум » Viva Lancia » Екскурзии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов