Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Екскурзии




 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Нова година Гърция
 Мнение Публикувано на: 26 Сеп 2010, 00:46 
Offline
Експерт
Експерт

Регистриран на: 20 Фев 2008, 16:47
Мнения: 497
Местоположение: Лисабон
Колеги, понеже всяка Нова година я караме все в България и съм решил малко да раздвижа семейството извън страната. Засилил съм се за Гърция защото жена ми няма паспорт, няма и кога да си извади, та Турция и Македония отпадат като вариянти. Идеята ми е да пътуваме с колата защото малката ще подивее в автобуса, а и ми се струва, че ще е по-евтино вместо да платя 3 места в автобус. При това положение опции са ми Кавала, Солун и околията евентуално Катерини, защото не ми се качва по фериботи и гледам да се впиша в 400-500 км разстояние от София. Гледам тук там изпадат разни екскурзии от България със собствен транспорт, но не са много и нещо не ме вдъхновяват. Естествено разрових в интернет и виждам, че има възможност да букна хотел 3 звезди на цени от 110-150 евро за 3 дни за двойна стая, като за детето на повечето места е безплатно, което мисля е далеч по-евтино от всичко, което предлагат туроператорите. Въпроса ми е има ли някой да си е организирал такъв тип екскурзия сам, а не с туроператор да даде насоки. Идея нямам колко ще струва например вечеря на нова година в Солун за 3 члено семейство и ей такива работи. Та ако някой знае да подскаже как стават нещата. Също така приемам предложения за хотели в тези райони, ако някой е ходил и може да препоръча cheers .


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 




Начало форум » Viva Lancia » Екскурзии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов