Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Екскурзии




Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Моренце - къде?
 Мнение Публикувано на: 07 Сеп 2010, 12:57 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
В Приморско на Южният плаж не беше чак толкова голяма гъчканица, а на плажа на ММЦ, дори беше спокойно. По цял ден имаше свободни чадъри. Водата и на двете места беше много чиста.... А това с лудницата по улиците, мисля, че в почти всички курорти е така :)

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Моренце - къде?
 Мнение Публикувано на: 13 Сеп 2010, 23:30 
Offline
Експерт
Експерт

Регистриран на: 20 Фев 2008, 16:47
Мнения: 497
Местоположение: Лисабон
И аз това лято ходих да видя едни стари бойни другари в ММЦ. Плажа наистина е голям място бол една-две кръчми с бира по 2-2.50 и до тук с хубавото. Понеже е малко по открит плажа и се вдигат вълни, без да бяха нещо особено, но едни люти спасители с едни свирчици кът са разсвирили :mrgreen: кът градска духова музика, имах чувството, че им плащат на децибели. Не ми се беше случвало отдавна взех аз да се оглеждам като лалугер пък те на мен свирели не можело да влизам повече от до кръста. А стига бе викам си то не се е променило нищо от както идвах на лагер преди 20 и кусур години, но даже и тогава бях в спасителната бригада и си влизах както си искам. Накрая почти се бях засилил да навра на един свирчицата там дето слънце не огрява, че не му слизаше от устенцата :mrgreen: да го ...


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Моренце - къде?
 Мнение Публикувано на: 14 Сеп 2010, 08:05 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2009, 17:11
Мнения: 1079
Местоположение: Пловдив 05 Южен
Кара: Lancia
Аз бях отново на Арапя и съм много съм доволен.... природа, спокойствие, хубав плаж. Ако ти се дивее пък китен и лозенец са на един гъз растояние.
Има доста вили тип мини-хотел. Стаите са добре обзаведени, с телевизорче и цифрова, wi-fi и хубава баня+тоалетна. Повечето са с изглед към морета, а някой дори и към балкана. В тази, в която ние отседнахме имаше отпред маси с пейки, барбекю и съдове, които могат да се използват свободно (стига да си ги измиеш после разбира се), а цените са 50лв двойма, 60лв тройна стая. Плажа се чисти всяка вечер с машини, а чадърите бяха безплатни тази година и имаше надуваеми атракции във водата за малчуганите (които се заплащаха разбира се). Истински залив, където вълните рядко са проблем, но все пак се надигат колкото да ти правят кеф. Най-предпочитаното място за мен Бг :)

Малко снимчици:

Изглед от едно Бистро на приземния етаж на една от вилите-хотел
Изображение

Изглед от терасата на нашата стая
Изображение

Пасаж от рибки, които плуваха между краката ни
Изображение

Море и борова гора bowdown
Изображение

Гледка от гората
Изображение

Местността
Изображение
Изображение

_________________
Lancia Delta 2.0 16V GT /// Alfa Romeo 166 2.4JTD /// ex. Lancia Kappa 2.0 /// ex. Mercedes-Benz W124


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Моренце - къде?
 Мнение Публикувано на: 14 Сеп 2010, 13:14 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2007, 09:33
Мнения: 131
Местоположение: София
[quote="Peakone"]Аз бях отново на Арапя и съм много съм доволен.... природа, спокойствие, хубав плаж. Ако ти се дивее пък китен и лозенец са на един гъз растояние.
Има доста вили тип мини-хотел. Стаите са добре обзаведени, с телевизорче и цифрова, wi-fi и хубава баня+тоалетна. Повечето са с изглед към морета, а някой дори и към балкана. В тази, в която ние отседнахме имаше отпред маси с пейки, барбекю и съдове, които могат да се използват свободно (стига да си ги измиеш после разбира се), а цените са 50лв двойма, 60лв тройна стая. Плажа се чисти всяка вечер с машини, а чадърите бяха безплатни тази година и имаше надуваеми атракции във водата за малчуганите (които се заплащаха разбира се). Истински залив, където вълните рядко са проблем, но все пак се надигат колкото да ти правят кеф. Най-предпочитаното място за мен Бг :)

Голяма красота :D

_________________
Lancia Dedra 1.8 SW
Изображение


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 3 от 3 [ 44 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3




Начало форум » Viva Lancia » Екскурзии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов