Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Екскурзии




Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 01 Фев 2009, 14:44 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 22:33
Мнения: 3619
Местоположение: София
Кара: Lancia Ypsilon 1.2 16v 2006 , Jeep Grand Cherokee 4.7 '99
Ааа - извинявай. Имах предвид района Дъното-Св.Константин . Иначе на Цигов чарк сигурно са си работили.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 01 Фев 2009, 14:47 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2009, 11:18
Мнения: 144
Местоположение: Пещера
извинен си :lol: .Ама направо ме хвърли в канавката .


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 01 Фев 2009, 14:58 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 05 Яну 2006, 21:35
Мнения: 121
Местоположение: София 08 Изгрев
stenly написа:
на Узана някой не е ли мърдал ... аз съм ходил веднъж и ми хареса ... ама само на запой и други работи бях там ... :D има ли де да се разхожда човек ?

Колега преди около година ходихме с малката на Узана, много е ухбаво като природа, а и си е в балкана. Проблема е, че от Габрово до Узана са около 20 км. и са само завой. С детето беше едно малко приключение (повръщаше и на отиване и на връщане). В хотела, където бяхме цените бяха почти като на морето, но обслужването беше по-кофти. Бяхме в хотел Прима С. Все пак ходихме лятото и предполагам, че зимата ще е по- населено и оживено. Лятото иначе няма много хора и е сравнително спокойно.

_________________
LANCIA KAPPA 2.4TDS
LANCIA DEDRA 2.0 I.E


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 02 Фев 2009, 12:41 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2004, 20:13
Мнения: 5736
Местоположение: София
Кара: Lybra SW 2.4 JTD Executive
Аз този уикенд бях на Беклемето. Супер яко беше и времето и сняг си имаше прилично има малки писти за скиорите, и още по-малки за шейни и хлапета, цените са умерени, но най якото е че например ски от гардероб през седницата за щерката са 5 лева?!?!? уикенда 15 лв. Сопкойно, почти няма никакви хора, е през укенда има малко повече.

_________________
Изображение
Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03 Изображение
Lancia Kappa Coupe, 2.0t 16v, 205 hp, 838A4000 '97
Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91
Изображение
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 12 Окт 2009, 13:23 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Ако някой иска да изкара една страхотна почивка на планина, най- горещо ви препоръчвам комплекс „Катарино СПА” до Разлог. Уникално място със страхотно обслужване. Комплекса е доста голям и предлага настаняване, както в хотела, така и в прилежащите вилички. Спа центъра, е наистина много добър, като има всякакви глезотийки, които са включени в цената на нощувката – турска баня, ароматна парна баня, стая за релакс, басейни с минерална вода – вътрешен и външен, различни видове сауни .... и още куп глезотийки, които са извън включеното в цената. Но със сигурност няма да сгрешите с избора. Препоръчвам на всички, които решат да отидат там, обаче предварително платеният пакет да си включите в цената нощувка +закуска+вечеря, защото иначе цените в ресторанта са наистина много сериозни – една вечеря за двама ще се върже около 100 лв., докато, акое включена в цената е доста по-евтино. А за обслужването няма какво да говоря – наистина е на страхотно ниво!!!

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Родопите :)
 Мнение Публикувано на: 12 Окт 2009, 17:30 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 07 Фев 2008, 23:44
Мнения: 465
Местоположение: Хасково, Русе , Стърница
Кара: FIAT 125, Lancia Lybra 2.4 Jtd
колеги слушам всеки предлага Узани , априлци,трояни тинтири минтири , никой не каза нищо за родопите освен марио , вижте малко снимки и един много готин сайт ( да не се засяга никой за казаното по-горе) разгледайте има всички хижи в България заедно с кординатите им :D

http://www.bulgarian-mountains.com/bg
http://www.bulgarian-mountains.com/bg/H ... opi/Prespa


Прикачени файлове:
prespa.jpg
prespa.jpg [ 18.73 KiB | Прегледано 9294 пъти ]

_________________
FIAT 125-ретрото на мода
LANCIA DEDRA 2 SW 1.9 TDS -голяма,и удобна RIP
LANCIA THEMA 834B2000 RIP
FIAT RITMO S85- малък италиански самолет RIP
Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 13 Окт 2009, 08:47 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Ами, не е точно така. Пуснал съм специална тема за Родопите :) Не съм съгласен, че не коментираме и "най-красивата планина" според мен в България. :wink:

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 13 Окт 2009, 13:36 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 04 Юли 2007, 19:47
Мнения: 547
Местоположение: София
http://www.vsromantica.com/houses.htm
Колега препоръчаха ми го ,че било много хубаво . Като гледам за малки разходки има къде .
Единственото може би трябва да питаш , за храна къде има защото на снимките има снимана кръчма , но не пише повече инфо.
Ако ти харесва кажи да поразпитам повече.

_________________
Lancia Delta II 2.0 16v

200 лв. данък, 70 лв. винетка, 2.80 лв. бензин, 200лв. гражданска, ремонт на окачване 1000лв.--> Да караш в България .. Безценно!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 13 Ное 2009, 11:32 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2008, 10:06
Мнения: 422
Местоположение: Бургас
Аз заминавам за Лисабон януари :D
Луфтханза имат страхотна промоция - полета София-Мюнхен-Лисабон-Франкфурт-София струва само 169 евра......При редовна цена EUR 359.....Само че не знам дали е още валидна /промоцията/.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Фев 2010, 17:14 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Тази събота и неделя ходихме в Банско...Останах меко казано разочарован. Не бях стъпвал там може би от 3 години...Всичко е адски презастроено, цените са безобразно високи, пълно е с разни пияни ирландци, румънци и гърци...абе все едно сте на Слънчев бряг в активния сезон...Просто положението е трагично. Да не говорим за разбитите пътища и невъзможната кал и мръсотия в самия курорт....УЖАС. Бяхме в Хотел Перун, понеже уредих едни сериозни намаления, но определено, ако трябваше да платя 170 лв. за двойна стая, определено нямаше да го направя. Когато ходих на Катарино, беше значително по-добре, приятно и уютно...Да не говорим за цените по кръчмите и дискотеките... В двете кръчми, които седнахме, цените бяха меко казано "завишени" - най-евтината бира 3.5 лв. Пържени картофки - 5 лв. ... Сега ги разбирам някои приятели, които ходят на ски в Аплите и казват, че им излиза същото все едно са на Банско, но в пъти по-доволни и от писти и от обслужване и от обстановка. Определено няма да отида отново в Банско на зимна почивка...

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 25 Фев 2010, 23:32 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 31 Окт 2007, 20:27
Мнения: 650
Местоположение: София
А аз днес се върнах от Пампорово. В момента вървят пакети по хотелите на поносими цени. Пистите стават въпреки че сутрин са заледени. Така че ако бойкотирате Банско като мен има и други алтернативи.

_________________
Lancia Lybra 2.0 SW R.I.P.
Lancia Lybra 2.4 SW същата, ама на нафта!


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 2 от 2 [ 31 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2




Начало форум » Viva Lancia » Екскурзии


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов