Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » A112/Y10/Y/Ypsilon/Musa




 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Покупка на Lancia Musa
 Мнение Публикувано на: 18 Сеп 2018, 13:01 
Offline

Регистриран на: 18 Сеп 2018, 12:42
Мнения: 1
Кара: Lancia
Здравейте на всички!Новорегистриран съм във форума,така че предварително се извинявам ако задам въпроси на който вече е отговаряно.Не успях да прочета всички теми.И така...предстой ни купуване на втори автомобил за съпругата ми.Нямам кой знае какви претенций към марка и модел,само да е бензин,до 100к.с.,ръчни скорости и четири врати.След дълго разглеждане из авто къщите жена ми се влюби в една ланчия муза(май така е правилно на български).Беше вече капарирана въпросната кола обаче,а сега за друга не иска и да чуе.Бях се зарекъл да не обикалям БГ,а да е нещо в района обаче...няма как.Набелязал съм няколко бройки и тия дни се тръгва на огледи.Мотора е 1.4 бензин,95 к.с.година 2005-2007.Понеже нямам никакви наблюдения върху марката като цяло,моля ви дайте ми някакви насоки.Има ли проблемни елементи и системи,на кое да обърна внимание и такива неща.Всяка информация ще ми е от полза.Предварително Благодаря!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Покупка на Lancia Musa
 Мнение Публикувано на: 09 Окт 2018, 09:26 
Offline

Регистриран на: 09 Окт 2018, 09:06
Мнения: 2
Кара: Lancia Musa
Купихме такава пак за жената преди месец. Първи впечатления.Стори и се леко голяма( по - скоро висока като бус). Сега вече и свикна и не и прави впечатление. Колата за класа си е направена да се пътува удобно и конфортно. Спокойно с нея може да се пътува на големи разстояния. За градски и "женски" автомобил може би е леееееко голяма. Създава такова впечатление. Но това също е и удобство (това , че е по-висока) Влизането и излизането е много лесно и удобно. Колата е надеждна . Двигателя просто мърка и не се чува(95 конси сили, 6 скорости). Лееееко е по-мудничка от някои малки градски автомобили. Това е като за първи впечатления. Консумативите на са скъпи......


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » A112/Y10/Y/Ypsilon/Musa


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов