Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Lybra




Автор Съобщение
 Заглавие: Навигация за Lybra, карта на България НЯМА!!!
 Мнение Публикувано на: 22 Ное 2007, 19:21 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст

Регистриран на: 25 Сеп 2007, 22:17
Мнения: 159
Местоположение: София
Добре,колеги, някой намери ли карта на България и работи ли?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Ное 2007, 22:15 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2005, 19:28
Мнения: 2509
Местоположение: София
Никой няма,

_________________
OM642 Изображение
1NZ−FXE Изображение;
Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда
Искаш нещо от мен? Няма проблем! - Искам само да знаеш, че върша нещата БЪРЗО, КАЧЕСТВЕНО и ЕВТИНО...но имаш право да си избереш само две от трите опции! Обади ми се когато си готов с избора си!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Ное 2007, 22:39 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2007, 20:51
Мнения: 461
Местоположение: Димитровград
Много търсих :D и накрая успя да намеря само за Румъния :(

_________________
LANCIA LYBRA INTENSA 2.4 JTD 110КW 2003


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Ное 2007, 16:56 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 17 Мар 2005, 13:57
Мнения: 337
Местоположение: София
А не се ли продават някъде в края на краищата ?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Ное 2007, 17:22 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 17 Сеп 2007, 09:47
Мнения: 518
Местоположение: София
Влизах в един магазин на Германос на Лъвов мост и там видях диск с карта на България самоче за някакъв преносим навигатор попитах консултанта и той започна да ме уверява , че ставъл за Навигация за автомобили.
Но дали е така трябва да се пробва щото аз лично на този не му хващам вяра а и диска все пак е на цена 134лв.
Едно момче ми казва че имало някакви пиратски версии в някакви руски сайтове но нищо повече не ми каза щото той по принцип се занимава с електроника и аудиото на италянси автомобили и взима пари за тези неща.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Ное 2007, 20:08 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
ivan-vanko написа:
Много търсих :D и накрая успя да намеря само за Румъния :(


А би ли я споделил?:)

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Ное 2007, 21:20 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2007, 20:51
Мнения: 461
Местоположение: Димитровград
Едно хакерче ми беше придоставило една пиратска версия от един руски сайт

_________________
LANCIA LYBRA INTENSA 2.4 JTD 110КW 2003


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Ное 2007, 23:19 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
Е не ми отговори на въпроса!:)

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Ное 2007, 02:22 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 17 Фев 2007, 20:51
Мнения: 461
Местоположение: Димитровград
В понеделник ще говоря с момчето да ми даде сайта от който е свалена картата и ще направя всичко възможно да го кача тука :D

_________________
LANCIA LYBRA INTENSA 2.4 JTD 110КW 2003


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 25 Ное 2007, 12:22 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 15 Авг 2005, 19:38
Мнения: 45
Местоположение: Ямбол
В Технополис има някакъв диск, май за същите пари-134лв. На него пише карта на БГ и 40 града в БГ, но не съм разпитвал и разглеждал подробно
защото не ме касае.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 25 Ное 2007, 20:02 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 12 Окт 2007, 17:57
Мнения: 93
Местоположение: София
inkubos написа:
Едно момче ми казва че имало някакви пиратски версии в някакви руски сайтове но нищо повече не ми каза щото той по принцип се занимава с електроника и аудиото на италянси автомобили и взима пари за тези неща.

Негово право си е да взема пари. Информацията понякога е скъпа. Дай го насам, може да припечели нещо и от нас, които искаме да си ползваме екстрата. Стига да действа с нашите системи, ще си платим диска, а не цяла система.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 25 Ное 2007, 22:01 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2005, 19:28
Мнения: 2509
Местоположение: София
Валентин написа:
inkubos написа:
Едно момче ми казва че имало някакви пиратски версии в някакви руски сайтове но нищо повече не ми каза щото той по принцип се занимава с електроника и аудиото на италянси автомобили и взима пари за тези неща.

Негово право си е да взема пари. Информацията понякога е скъпа. Дай го насам, може да припечели нещо и от нас, които искаме да си ползваме екстрата. Стига да действа с нашите системи, ще си платим диска, а не цяла система.

Така е. Информацията е една от най-ценните и скъпи неща на тази планета. :!: Макар и много малко хора да го осъзнават.
Аз лично, ако има навигация за България и по-големите градове примерно, работеща перфектно, бих дал доста солидна сума да си я закупя за Либрата.
Тези навигации в Технополис или където и да било другаде, не могат дори и да се помисли да стане на Либрата.
Тази сума от 134лв е доста ниска и ако ставаше отдавна да я притежавам.

_________________
OM642 Изображение
1NZ−FXE Изображение;
Х... Insignia, Brava, 330XD, Мултипла, Мареа, Либра, Пунто; 166; Брава; 146; Тема; 145; Типо; Панда
Искаш нещо от мен? Няма проблем! - Искам само да знаеш, че върша нещата БЪРЗО, КАЧЕСТВЕНО и ЕВТИНО...но имаш право да си избереш само две от трите опции! Обади ми се когато си готов с избора си!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 25 Ное 2007, 23:34 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 12 Окт 2007, 17:57
Мнения: 93
Местоположение: София
BO написа:
Валентин написа:
inkubos написа:
Тези навигации в Технополис или където и да било другаде, не могат дори и да се помисли да стане на Либрата.
Тази сума от 134лв е доста ниска и ако ставаше отдавна да я притежавам.

Цената 134 лв е нормална за CD, но това са дискове за България, които работят с други системи (Гармин, ТОМ ТОМ ....). Оригинален диск за NavTech, каквито са нашите системи, струва 139 евра и най-близкия до нас е за Централна Европа, който включва Австрия, Швейцария, Лихтенщайн, Южна Германия, Северна Италия и някои главни градове на Чехия и Словакия. Така че ни остава нещо пиратско, приспособено от друга система, но пак ще сме доволни, стига да работи читаво. Има много печени програмисти, които сигурно могат да го направят, но може да не е толкова лесно, а и може да не са се усетили, че може да излезе нещо за тях. Само че...не ги знам кои са.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 26 Ное 2007, 10:47 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 17 Сеп 2007, 09:47
Мнения: 518
Местоположение: София
Свързах се с това момче за което ви споменах че ми казва за някаква версия за навигацията в някакъв руски сайт ама ми се струва че за това точно само си приказва понеже започна да ми приказва че не се наемал да прави дискове щото незнаел дали на "всички" коли щели да тръгнат и т.н.
За АУДИОТО няма спор разбира си момчето ама ми струва че тук малко се поизхвърли.
Така ,че ТЪРСЕНЕТО ПРОДЪЛЖАВА момчета.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 26 Ное 2007, 18:51 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 12 Окт 2007, 17:57
Мнения: 93
Местоположение: София
Не знам дали си заслужава да се търси. Попаднах във форума на оф-роуд на едно мнение, което гласеше горе-долу следното: "Могат да се направят карти за вградените навигационни системи, но ще се откажете. необходими са около 3 месеца и цената ще бъде 5(пет)! цифрено число." Естествено, този, който питаше, му отговаря:"Не ме прави на глупак, това значи, че трябва да платя цялата разработка". Остава ни не да разработват такава карта, а да приспособят някоя от разработените за работа с вградените системи. Доколкото разбрах, повечето вградени системи (не само на Ланчиа) са NavTech. Само че съм много далече от такива хора, които могат и ще го направят. А мисля, че ако стане, ще имат доста добър пазар.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 26 Ное 2007, 19:09 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 14:08
Мнения: 1024
Местоположение: София
Ако беше така щеше да има карти. Предположи колко (hint <10) човека ще си платят за картите ;) Ако имаше добър пазар NavTech щяха да направят карти.

_________________
I haven't lost my mind; I know exactly where I left it.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Ное 2007, 11:47 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 27 Ное 2007, 10:26
Мнения: 44
Местоположение: Стара Загора
Здравейте пичове!
Току що се регистрирах тук като точно тази тема ме накара да потърся повече информация. Да ви споделя до къде съм стигнал аз по въпроса, онзи диск, за който говорите, естествено не работи на вградените навигации, пробвах го. Имам приятели в дилърска фирма на Фиат, Алфа и Ланчиа в Ст. Загора и от тях бях чувал, че към края на годината ще имаме софтуер за БГ, но... Вчера направиха запитване към вносителите и отговорът им бил, че нашата работа нямало да я бъде скоро :roll: Така че, предложиха ми ако знам някой, който да хакне системата, това е решението :D Само дето и аз не знам такъв екземпляр.........


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Ное 2007, 13:44 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 17 Сеп 2007, 09:47
Мнения: 518
Местоположение: София
Коя система да хакне-НАВИГАЦИОННАТА ЛИ?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Ное 2007, 14:07 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 27 Ное 2007, 10:26
Мнения: 44
Местоположение: Стара Загора
inkubos написа:
Коя система да хакне-НАВИГАЦИОННАТА ЛИ?

Абе колега, предавам ти "официалния" отговор на официалния вносител на конкретен въпрос :lol: :lol: :lol:
Нещо повече, казали че ако постигнем някакъв резултат и го споделим с тях ще са ни безкрайно благодарни?!?
Не знам бъзикат ли се к'во ли :D


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Ное 2007, 18:54 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 12 Окт 2007, 17:57
Мнения: 93
Местоположение: София
Primacy написа:
Така че, предложиха ми ако знам някой, който да хакне системата, това е решението :D Само дето и аз не знам такъв екземпляр.........

Може да се "хакне" нещо, което съществува, но е защитено. Това значи да му се свали защитата. Но при нас положението е такова, че няма какво да се "хакне". Освен това, всичко което се предлага в момента от NavTech може да се ползва на системи след 2000 година. Версиите са обновени 2007, но не се предлагат за по-стари системи.


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 18 [ 355 мнения ] Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Следваща




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Lybra


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 13 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов