Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Lybra




Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Съвет за покупка на Либра 1.9 жтд
 Мнение Публикувано на: 26 Ное 2017, 11:07 
Offline
Експерт
Експерт

Регистриран на: 14 Яну 2009, 20:39
Мнения: 421
Местоположение: Русе Област
Insight написа:
D. Stanev написа:
Колкото и Либра да е кола за скъперници, толкова и си струва парите. Първата Либра взех за 8 бона (7990), втората взех на бартер - Лупо + 800 лева (на обява беше 6200), третата платих 5600, последната платих 3200 от обявена 3300 не свали грам по-надолу, хем 2001-ва но с мотора 105 к.с.!!!
Та не знам какво искате - хем да е хубава, хем да е за без пари - няма как да стане. Намалете дозата на скъперничеството щом намерите хубава Либра, понеже скоро няма да има никакви...
...вероятно за това на мен ми е много странно като чета из форума за разни проблеми... вероятно е поради факта, че външния вид е с предимство пред общото техническо състояние на автомобила.


Карам 1,9/105 и лоша дума няма да кажа, нещата винаги опират до конкретния ФИЗИЧЕСКИ ЕКЗЕМПЛЯР. Синковеца стартира шЕфьорски курсове Ф понеделник и се оглеждам за нещо, което ще го направи свободен като си вземе книжката ;-). ... с идеята да не започвам търсенето от 0-та когато му дойде времето. В момента си тествам форума, на чии писания мога да разчитам и на кои - не. Станев е в 10-ката, валета_63 в трета глуха (звучи като клакьор на продавач на битака).
Колега,отговорих ви на питането колко е свалил от обявената цена търговеца,това колко съм предложил си е решение на купувача и нямам намерение да го обсъждам ,но не съм ви подвел и не съм коментирал мненията ви(как ми звучите ) .
А за това как ви звуча може ли да поясните, че не ви разбирам хумора?
А за коментираната Либра-мой познат кара моята и му допадна,появи се тази и помолих на л.с. Станев да я огледа ,след три дни за което му благодаря ми отговори и описа състоянието и в темата.
viktorsterev написа:
Защо така, има една хубава 2.4 Ка почти за без пари :D ,ама не ,всеки иска нов внос

Де я!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Съвет за покупка на Либра 1.9 жтд
 Мнение Публикувано на: 29 Ное 2017, 12:05 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2004, 20:13
Мнения: 5736
Местоположение: София
Кара: Lybra SW 2.4 JTD Executive
Insight написа:
D. Stanev написа:
Колкото и Либра да е кола за скъперници, толкова и си струва парите. Първата Либра взех за 8 бона (7990), втората взех на бартер - Лупо + 800 лева (на обява беше 6200), третата платих 5600, последната платих 3200 от обявена 3300 не свали грам по-надолу, хем 2001-ва но с мотора 105 к.с.!!!
Та не знам какво искате - хем да е хубава, хем да е за без пари - няма как да стане. Намалете дозата на скъперничеството щом намерите хубава Либра, понеже скоро няма да има никакви...
...вероятно за това на мен ми е много странно като чета из форума за разни проблеми... вероятно е поради факта, че външния вид е с предимство пред общото техническо състояние на автомобила.


Карам 1,9/105 и лоша дума няма да кажа, нещата винаги опират до конкретния ФИЗИЧЕСКИ ЕКЗЕМПЛЯР. Синковеца стартира шЕфьорски курсове Ф понеделник и се оглеждам за нещо, което ще го направи свободен като си вземе книжката ;-). ... с идеята да не започвам търсенето от 0-та когато му дойде времето. В момента си тествам форума, на чии писания мога да разчитам и на кои - не. Станев е в 10-ката, валета_63 в трета глуха (звучи като клакьор на продавач на битака).

viktorsterev написа:
Защо така, има една хубава 2.4 Ка почти за без пари :D ,ама не ,всеки иска нов внос

Де я!

Колегата Виктор обяви неговата, преди това беше на друг колега от форума, гледана кола! Аз също срещу подобаваща сума бих се замислил за продажба. Въпрос на търсене и предлагане е! cheers

_________________
Изображение
Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03 Изображение
Lancia Kappa Coupe, 2.0t 16v, 205 hp, 838A4000 '97
Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91
Изображение
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Съвет за покупка на Либра 1.9 жтд
 Мнение Публикувано на: 30 Ное 2017, 21:43 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 04 Дек 2012, 16:25
Мнения: 144
Местоположение: София
Кара: Lancia Lybra SW 1.9 (105) JTD
valeta_63 написа:
stoian55 написа:
сега в мобилето има една интеса много добре изглежда цвят графит на 3900 се продава и изглежда доста свежо https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=58asqv според мен си заслужава да се види :auto:

Имам такава Интеса,карам я 4 год и е супер,петък отивам да видя тази и ако е ок я отнасям(ако не е купена вече)!


КОЙ РАЗБИРА ТУК СЕ СПИРА

Това беше пост на "valeta_63", в момента фактите са:
1. Не я "отнесе".
2. Не сподели впечатления ЗАЩО не я е отнесъл/ла докато не попитах, както е нормално във форуми за споделяне на впечатления.
3. "Колега,отговорих ви на питането колко е свалил от обявената цена търговеца,това колко съм предложил си е решение на купувача и нямам намерение да го обсъждам"
- защо НЯМАТЕ НАМЕРЕНИЕ ДА ГО ОБСЪЖДАТЕ, ние се опитваме да си намерим добри коли или сътрудничим на джамбазите? .... може би за посетителите на форума ЦЕНАТА не е от значение според ВАС?


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Съвет за покупка на Либра 1.9 жтд
 Мнение Публикувано на: 30 Ное 2017, 22:04 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 04 Дек 2012, 16:25
Мнения: 144
Местоположение: София
Кара: Lancia Lybra SW 1.9 (105) JTD
valeta_63 написа:
Insight написа:
valeta_63 написа:
Неее,джамбазина не я даде за 2хил!!!!!!!!!

"Отнасям" не предполагаше пазарлък до 1/2 от цената, но .... някакви впечатления от колата, коментари, обратна връзка за форума така да се каже?

Как да съм сигурен, че не комуникирам с "аватар" на "джамбазина"?

Чети внимателно,колегата е писал за състоянието на автомобила. А забравил съм да пиша че ако я даде за 2х тогава я отнасям :lol:


" А забравил съм да пиша че ако я даде за 2х тогава я отнасям :lol:"


Това е подигравка с форума!


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Съвет за покупка на Либра 1.9 жтд
 Мнение Публикувано на: 30 Ное 2017, 23:47 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 10 Яну 2010, 20:43
Мнения: 1319
Местоположение: София Слатина
Кара: Lancia Lybra 2.4 SW ex
Opel Corsa 1.3cdti multijet
Lancia Delta 1.6 jtdm
Защо да е подигравка, човека пробва и ако мине мине.Аз моята си я платих на колко беше обявена без грам коментар,но и седеше катализатора (320лв взех,но отидоха в полуоска :cry: ) Важното е че не съжалявам за избора си

_________________
Lancia Delta 3 1.6mjet
Lancia Lybra executive 2.4jtd 140+ 2001
Opel Corsa D 1.3 cdti 55kw 2012
ЕХ:Fiat Tipo 1.6IE
ЕХ:Fiat Ritmo 105TC

http://images.spritmonitor.de/77 4079_3.png"


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Съвет за покупка на Либра 1.9 жтд
 Мнение Публикувано на: 01 Дек 2017, 12:26 
Offline
Експерт
Експерт

Регистриран на: 14 Яну 2009, 20:39
Мнения: 421
Местоположение: Русе Област
Insight написа:
valeta_63 написа:
stoian55 написа:
сега в мобилето има една интеса много добре изглежда цвят графит на 3900 се продава и изглежда доста свежо https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?t ... ink=58asqv според мен си заслужава да се види :auto:

Имам такава Интеса,карам я 4 год и е супер,петък отивам да видя тази и ако е ок я отнасям(ако не е купена вече)!


КОЙ РАЗБИРА ТУК СЕ СПИРА

Това беше пост на "valeta_63", в момента фактите са:
1. Не я "отнесе".
2. Не сподели впечатления ЗАЩО не я е отнесъл/ла докато не попитах, както е нормално във форуми за споделяне на впечатления.
3. "Колега,отговорих ви на питането колко е свалил от обявената цена търговеца,това колко съм предложил си е решение на купувача и нямам намерение да го обсъждам"
- защо НЯМАТЕ НАМЕРЕНИЕ ДА ГО ОБСЪЖДАТЕ, ние се опитваме да си намерим добри коли или сътрудничим на джамбазите? .... може би за посетителите на форума ЦЕНАТА не е от значение според ВАС?

КАКВО СЪТРУДНИЧЕСТВО НА ДЖАМБАЗИНА че му е предложена по ниска цена :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Колега,Моля Ви, не се заяждайте,ако имате интерес към колата вървете я вижте,на 30-40 км е от вас,получихте достатъчно инфо!!!


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 3 от 3 [ 46 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2, 3




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Lybra


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов