Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Kappa




 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Ланчиа каппа оборти без тяга
 Мнение Публикувано на: 21 Авг 2016, 14:45 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 12 Апр 2015, 20:18
Мнения: 10
Кара: Lancia Kappa 1998 155hp
Добър ден на всички , извинявам се много ако темата ми не е на място (не мога да се ориентирам много в сайта) . Моля ви помогнете - става въпрос за ланчиа каппа 2.0 146 кс бензинка .. проблема е че дига обороти а не развива скорост т.е караш с 4000 - 5000 оборота а едвам дига 120км :cry: помислех че е съединител и отидох в сервиз смениха го 360 лв струваше комплекта на марка валео , но проблема остана . Някакви идеи на какво може да се дължи това ? ламбда сондата ми е от друга ланчиа и не съм сигурен дали работи правилно ходех на елкон преди цялата история със съединителя и ми казаха че тази ламбда старата не работи и я смених с друга , но ми казаха ,че имало значение каква е имали номера и трябва да зема такава със съштия номер .. Възможно ли е това да е от този датчик ? Моля помогнете :((


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Ланчиа каппа оборти без тяга
 Мнение Публикувано на: 22 Авг 2016, 11:49 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 09 Юли 2009, 08:47
Мнения: 78
Местоположение: София
Кара: Lancia Libra 2.0 20v
Според мен проблема е в съединителя явно нещо не са направили както трябва.Щом вдига обороти и не ускорява значи съединителя приплъзване,няма от какво друго да е поне аз така мисля,ламбда сондата не дава такива симптоми не е от нея.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Ланчиа каппа оборти без тяга
 Мнение Публикувано на: 23 Авг 2016, 20:54 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 12 Апр 2015, 20:18
Мнения: 10
Кара: Lancia Kappa 1998 155hp
Ами мисля ,че съединителя е добре но при извършването на ремонта са направили нешто не както трябва и двигателя работи по друг начин , сякаш се дави и като карам на газ мирише на бензин и си мисля ,че карам на газ и на бензин , като имам на предвид ,че бензина ми изчезна за нула време и трябваше да ходя с тубата по бензиностанции . Като му дадеш газ и се дави и е толкова муден , сякаш са му изчезнали настройките то като се дави и мъчи няма как да дигне повече от 120 - 130 .. и смятам утре да се обадя в един сервиз в Варна който уш работи с италиански коли може би те по са наясно ..


п.с при смяната на съединителя поръчах и реглаж на преден мост и сега носачите ми пилят джантите при пълен ляв пълен десен завой .. и ся тези джанти нямат оправяне : С


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Kappa


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов