Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Kappa




 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Kappa въпроси
 Мнение Публикувано на: 12 Апр 2015, 20:59 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 12 Апр 2015, 20:18
Мнения: 10
Кара: Lancia Kappa 1998 155hp
здравейте колеги , наскоро се сдобих с каппа та имам няколко въпроса , гледах в другите теми но не можах да намеря отговори .. Предишния собственик достааа я е насилвал тази кола иии доста работа има по нея та на въпросите .. Относно климатроника той каза че е зареждал фреон но не съм много сигурен да ме насочите къде се намира фреона и от къде се пълни и при вас колко са минималните градуси при мен най ниското е 18 градуса , не съм имал кола с климатроник не знам .. Така другото което е намерех една кутийка под предната лява седалка към която би трябвало да влизат кабели а те бяха разкачени важно ли е не е ли какво е това нямам идея ше кача снимка ..Разбиха ми задното дясно триъгълно стъкло предната вечер img177 имате ли представа колко и от къде да си намеря и би струвало ново .. ? А за въздушния филтър къде се намира ? има една черна кутия от която излиза гумена тръба облепена с тиксо и мислех , че филтъра е в тази кутия а тя се оказа запоена се едно с запалка някой е я е разтопил по периферията и залепил а в въпросната тръба по която би следвало да минава въздух имаше някакво масло .. Благодаря предварително cheers


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Kappa въпроси
 Мнение Публикувано на: 14 Апр 2015, 13:47 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 13 Яну 2011, 02:31
Мнения: 469
Местоположение: Пловдив
Кара: Lancia Lybra 1.9 jtd 110 понита.
Здравей колега,

Хубаво е да споменаваш в темите или да си добавиш в профила точно с какъв двигател си.
Относно градусите на климатроника - да 18 е минималното - по-ниското е LO, което е еквивалентно на постоянно пуснат компресор или просто климатик.
На този двигател въздушния филтър се намира доло в дясно, под резонаторната кутия (тази с една задраскана ръчичка). Гумения маркуч свързва кутията и филтъра.
Дай сника на тази кутия с кабелите да видим какво е.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Kappa въпроси
 Мнение Публикувано на: 14 Апр 2015, 19:09 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 12 Апр 2015, 20:18
Мнения: 10
Кара: Lancia Kappa 1998 155hp
Благодаря за отговора колега , двигателя ми е като този който си посочил .. относно кутийката , разгледах из другите форуми и доколкото разбрах било за имобилайзера .. опитвам се да кача снимка но излиза някаква грешка .. на кутийката пише bosch part Nr 9 330 065 165 made in Australia и други номера и цифри , жълта на цвят .. но ако е за имобилайзера как ми е работил без да е била включена ? Към всички колеги във форума , ако някой продава предна лява седалка да сподели ако може :)


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Kappa


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов