Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Kappa




 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Пружини ланчия капа
 Мнение Публикувано на: 15 Мар 2019, 03:06 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 22 Юли 2018, 01:08
Мнения: 9
Кара: Lancia Kappa 2.0 20.5 155 hp
Здравейте имам запитване относно пружините на алфа 166 и ланчия капа. Дали случайно някой е запознат-ще паснат ли пружини от алфа 166 на моята капа седан понеже на капата са 210 лв а на алфата 170 лв но имам съмнения че са един дол дренки. Също ако някой знае от къде мога да си намеря спортни пружинки т.е. Къси и твърди моля да сподели cheers

Номенклатурно/каталожно по номера не са еднакви на Капа и 166-ца - физически не знам...
Не уточняваш дали за предни или задни става на въпрос,но гледайки цените които си дал би трябвало да са предни.
:D И не знам какво имаш в предвид "един дол дренки" , но това което единствено все още се намира на пазара в тази позиция е KAYABA , което си е ОК като марка/качество!

пп.А посочените цени са си крайни клиентски без отстъпки- може да се работи по този въпрос :D


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Пружини ланчия капа
 Мнение Публикувано на: 16 Мар 2019, 04:53 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 22 Юли 2018, 01:08
Мнения: 9
Кара: Lancia Kappa 2.0 20.5 155 hp
HKolev написа:
Здравейте имам запитване относно пружините на алфа 166 и ланчия капа. Дали случайно някой е запознат-ще паснат ли пружини от алфа 166 на моята капа седан понеже на капата са 210 лв а на алфата 170 лв но имам съмнения че са един дол дренки. Също ако някой знае от къде мога да си намеря спортни пружинки т.е. Къси и твърди моля да сподели cheers

Номенклатурно/каталожно по номера не са еднакви на Капа и 166-ца - физически не знам...
Не уточняваш дали за предни или задни става на въпрос,но гледайки цените които си дал би трябвало да са предни. :D И не знам какво имаш в предвид "един дол дренки" , но това което единствено все още се намира на пазара в тази позиция е KAYABA , което си е ОК като марка/качество!

пп.А посочените цени са си крайни клиентски без отстъпки- може да се работи по този въпрос :D


Става на въпрос за предни и задни


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Пружини ланчия капа
 Мнение Публикувано на: 25 Мар 2019, 10:17 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2004, 20:13
Мнения: 5736
Местоположение: София
Кара: Lybra SW 2.4 JTD Executive
Аз си купих задни пружини и амортисьори Каяба, не съм ги сложил още, но се надявам тази седмица да са на колата. Моите ги взимах от Полша, но мисля че се намират все още и тук в България. Успех в ремонта и после да кажеш какво е станало. Хубаво е да направиш и снимки, преди и след смяната. cheers

_________________
Изображение
Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03 Изображение
Lancia Kappa Coupe, 2.0t 16v, 205 hp, 838A4000 '97
Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91
Изображение
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 3 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Kappa


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов