Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Dedra/Delta2




 Страница 1 от 1 [ 11 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Бордови компютьр на Делта?
 Мнение Публикувано на: 25 Фев 2005, 22:03 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 11 Яну 2005, 20:51
Мнения: 219
Местоположение: София
От 3 месеца не ми индикира бордовия компютьр когато изгори крушка на някой от фаровете.Нямам никаква идея в какво е проблема.Някой сбльсквал ли се е с подобен на прьв поглед незна4ителен факт?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 26 Фев 2005, 16:37 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 13:39
Мнения: 336
Местоположение: София
Мисля че на късите и на дългите не показва че е изгоряла крушката, работи само ако изгори габарит, поне при мен е така, а не е изключено и при мен да не работи :shock:

_________________
Изображение
Lancia Delta II 1.6 835С1000


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 26 Фев 2005, 17:24 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2004, 20:13
Мнения: 5736
Местоположение: София
Кара: Lybra SW 2.4 JTD Executive
nas ™ написа:
Мисля че на късите и на дългите не показва че е изгоряла крушката, работи само ако изгори габарит, поне при мен е така, а не е изключено и при мен да не работи :shock:


Ами незнам при теб дали е изгоряла, но при мен досега за 3.5 години ми светна веднъж и наистина беше изгоряла едната крушка на късите. Лампи4ката ми е наи отгоре вдясно! Виж за дългите си прав те не се индикират на Check Control-a.

_________________
Изображение
Lancia Lybra SW Executive, 2.4JTD, 150 hp, 841C000 '03 Изображение
Lancia Kappa Coupe, 2.0t 16v, 205 hp, 838A4000 '97
Lancia Kappa, 2.0, 145 hp, 838A1000 '95
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 159B9000 '94
Lancia Dedra, 1.6, 90 hp, 835A1000 '91
Изображение
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Бордови компютьр на Делта?
 Мнение Публикувано на: 26 Фев 2005, 21:03 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 30 Сеп 2004, 17:26
Мнения: 1127
Местоположение: Асеновград
tozzidozzii написа:
От 3 месеца не ми индикира бордовия компютьр когато изгори крушка на някой от фаровете.Нямам никаква идея в какво е проблема.Някой сбльсквал ли се е с подобен на прьв поглед незна4ителен факт?
виж да неби самата крушка на борда да е изгоряла.тия крушки много лесно горят.на мен ми бе спряла да свети крушката за колана и един ден иронично ударих таблото(навик от москвича) и взема та светна и сега даже ме дразни понеже карам без колан в града.

_________________
LANCIA DELTA II 1.6 ie 55kW/835 C 1.000
Изображение
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Фев 2005, 00:40 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2005, 04:32
Мнения: 239
Местоположение: Prague /Czech Republic/
Колеги моля Ви за помощ. От един месец насам имам проблем с Ланчията Делта 2 е 1.6 16вин. HPE. Преди месец свалях акумулатора за профилактика долях му течност и го заредих върнах си го, и видимо никакъв проблем, обаче понякога от тогава като мина през неравност целият ток в колата умира просто се чува ужасен звук как цялата електроника дава едва ли не на късо ходих на диагностика нищо, проблема е доста сериозен защото един път като прекъсни после няма ток в колата близо 5 мин и без нищо да правя в момента в който спра да се движа или отбия пак се връща напрежението понякога изобщо не се появява този проблем, но напоследък е често явление, и просто немога да си карам каручката, само мога да гадая от какво е дали бордовия не е решил да здаде богу дух? Искренно ви моля да ми помогнете защото този проблем е направо нечовешки като последица ми се скапа и Сидито от тея прекъсвания. :? :shock: :cry:

_________________
A Men with nothing to loose. Only one car can change that : Lancia Forever
____________________
[OO]\_____Y_____/[OO]


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Фев 2005, 01:11 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 30 Сеп 2004, 17:26
Мнения: 1127
Местоположение: Асеновград
може да е от хлабава маса ама по всичко личи че дава някаде на късо.виж дали не си засегнал някакви кабели до акумолатора.аз имах страшно предърпване и какво ли не ми казваха накрая се оказа че в магазина ми дали други свещи.аз сменях дефиринциал заради тази грешка.дано да се открие повредата че знам какво е да ходиш по майстори и да не се оправя проблема.

_________________
LANCIA DELTA II 1.6 ie 55kW/835 C 1.000
Изображение
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Фев 2005, 01:42 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2005, 04:32
Мнения: 239
Местоположение: Prague /Czech Republic/
благодаря за отговора още утре ще се разрова из кабелящината, но немога да си обесня как понякога цяла седмица карам и нямам проблем и изведнъж сутринта паля колата работи нормално включа задна потегля и опп всичко е оффлайн много гот, но най симпатичното е че този проблем се проевява понякога и без да се движа, просто отивам сутринта и заварвам колата отключена и без аларма първо поглеждам някой братчет да не тича с касетофона ми, бре нема, после отварям предния капак с тръпката, какво ли са ми оставили вътре! Там всичко е наред, врътвам ключа и тока идва, колата се заключва и почва да вие на умряло, добре че още крадците не са ме надушили. Наистина аз не се притеснявам от това ама все някой ден ще отида на паркинга и ще видя само диода на алармата ми закачен на някой стълб, а останалото ...... :twisted: а аз goodnight

_________________
A Men with nothing to loose. Only one car can change that : Lancia Forever
____________________
[OO]\_____Y_____/[OO]


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Фев 2005, 10:13 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 26 Сеп 2004, 20:19
Мнения: 386
Местоположение: София
Аз имах подобен проблем още от момента когато си взех колата буквално от първите 10 км. с нея. Отидох в КАТ да я регистрирам и там изгасна нямаше никакви токове, после от самосебе си се появяваха и си палеше без проблем после гаснеше и т.н. беше ужасно. Като отидох в сервиза за смяна на ремъци, ролки масла, филтри т.н. майсторите още като видяха клемата на акумулатора ме попитаха дали нямам проблеми с тоците. Та се оказа че клемата на минуса ми е с нещо като ключ-маса едно по-дълго месингово което се разглобява на 2 части захванати с един винт с пластмаса на главата за по- лесно развиване на ръка. Изхвърлих го веднага в кофата за боклук и от тогава този проблем не се е появявал. Провери си клемите и ги напръскай с контактен спрей много вероятно е да е от тях.

_________________
ИзображениеAlfa Romeo 156 SW 2,4 JTD
EX Dedra 2.0 ie LS


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Фев 2005, 13:58 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2005, 04:32
Мнения: 239
Местоположение: Prague /Czech Republic/
Pioneer браво браточка, наистина съм сто процента сигурен, че е така както казваш нямам възможност да я тествам сега, но мисля, че приключих с тоя проблем, а най-интересното е че като напръсках с контактен спрей и махнах тая смехория имам чувството, че колата дори пали по-добре мисля, че се разкара тоя ад от главата ми. Pioneer ако имаш път към Чехия свиркай да те, черпя една бъчонка бира cheers

_________________
A Men with nothing to loose. Only one car can change that : Lancia Forever
____________________
[OO]\_____Y_____/[OO]


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 03 Мар 2005, 22:10 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Окт 2004, 19:04
Мнения: 1893
Местоположение: Варна, Ямбол
а вие можете ли да си представите на караш с 100км в час на фарове вечерно време.влязох в дупка.Ама дупка ви казвам.Така изтрещя колата че контактния ключ се завъртя в положение OOF.Тъмно като в рог и наи-тъпото е че не можах да разбера ко става в първите секунди.

_________________
Голяма бела!!! В памет на FOKO!!!



Lancia Delta HF turbo
Lancia Thema хубава ама дърта
Lancia Дедра друсаща доста 159B9000
Lancia Delta2 835C1000
Lancia Kappa 838А1000 това е колата за мен
ALFA ROMEO 166 2,4 JTD сегашната любовница


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 03 Мар 2005, 22:27 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 16 Окт 2004, 13:11
Мнения: 203
Местоположение: Пловдив
Лошо ,малкият дявол,ааа?


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 11 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Dedra/Delta2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов