Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Dedra/Delta2




 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: въпрос за задна чистачка на Делта II
 Мнение Публикувано на: 11 Фев 2005, 13:06 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 17 Дек 2004, 02:40
Мнения: 13
колеги ако някои знае куде се намира клапата на маркуча за задната чистачка на Ланча 2 нека да ми каже,че явно се е запушила а не мога да я намеря за да я сменя,

_________________
VIVA AUTO ITALIA


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: въпрос за задна чистачка
 Мнение Публикувано на: 11 Фев 2005, 14:18 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
bluebird написа:
колеги ако някои знае куде се намира клапата на маркуча за задната чистачка на Ланча 2 нека да ми каже,че явно се е запушила а не мога да я намеря за да я сменя,

Имаш впредвид възвратното клапанче... ами отпред на видно място беше зад казанчето... направо го разкарай ко ше го сменяш!:)
С него, без него се тая... и аз го метнах... ама при мен и маркуцха се беше пречупил от купето във задната врата където влиза... наложи се да го отрежа и да го внадя с медна тръбичка...

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: re
 Мнение Публикувано на: 11 Фев 2005, 16:19 
 
да за същото става въпрос но отпред прио двигателя имам само за предните чистачки което разделя главния маркуч на две за двете прускалки а маркуча които тругва за задната влиза под ватата и потъва някуде в купето след което го намерих в един сноп под задната седалка а от там вече се качва кум задния капак,а искам да го слойа понеже ми се жръща течноста и когато пръскам от зад има един период в които чистачката стърже на сухо а и самат струя не е както трябва силна,а че и моито беше скъсано на сгъвката беше но там го оправих, на Типото никога не съм имал такъв проблем?????


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 11 Фев 2005, 21:46 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2005, 21:28
Мнения: 156
Местоположение: София
Аз също имах проблем с пръскалката на задното стъкло. Първо си мислех, че не работи моторчето, но си работеше. После тръгнах по цялата система и накрая открих, че маркуча се е скъсал от прегъването от отварянето и затварянето на задната врата. Сложих една снадка, но след две седмици отново започна да пропуска вода :x . Сега смятам да опитам това, което е направил Delta, за да реша кардинално проблема.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 11 Фев 2005, 22:11 
Offline
Професионалист
Професионалист
Аватар

Регистриран на: 08 Ное 2004, 01:35
Мнения: 707
Местоположение: София
На Делта 2 това клапанче се намира точно над спирачната помпа и малко вдясно (за 1.8 ), а за 1.6 е зад казанчето на антифриза (клапана е черен).

_________________
Lancia Delta е номер едно


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Dedra/Delta2


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов