Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » lancia-bg.com Форуми » Новини




 Страница 1 от 1 [ 6 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Невиждано задръстена София, хората тръгнаха пеша
 Мнение Публикувано на: 08 Авг 2007, 14:54 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 06 Авг 2005, 20:46
Мнения: 2319
Местоположение: София
Кара: Lancia Dedra Integrale
Невиждано задръстване се образува от сряда сутринта по целия булевард “Цариградско шосе” по посока Орлов мост – до разклона за Ситняково (към румънското посолство), тъй като оттам движението е затворено заради ремонт.

От румънското посолство към Орлов мост булевардът е затворен за ремонт и автомобилите се отбиват. Заради голямото забавяне на градския транспорт, пътниците слизат и вървят пеша по “Цариградско шосе”. По всички съседни улици около булеварда има огромни колони от автомобили, предаде БГНЕС. Движението е затруднено и по бул. “Шипченски проход”, където също се е образувала огромна колона от автомобили.
Натоварен е трафикът и по "Сливница" - в участъка от кръстовището с бул. “Константин Величков” до ключовото кръстовище на Сточна гара, предаде Фокус. За да се премине разстоянието от един светофар до друг по булеварда, автомобилите тръгват и спират по шест, седем пъти. Изнервени водачи се оплакват, че светофарите на кръстовищата на бул.“Сливница” с по-малките улици, по които автомобилният поток не е интензивен, пропускат автомобилите и в едната, и в другата посока за еднакво време.
Автобусите на градския транспорт в участъците, засегнати от ремонтите се движат със закъснение от 20 до 35 минути, съобщиха от Градския транспорт. Автобусите от кварталите “Дружба”, “Младост” и “Дървеница”, които минават през бул. “Цариградско шосе” се движат с 20-25 минути закъснение. Превозните средства на градския транспорт по бул. “Ломско шосе” закъсняват от 20 до 35 минути. Автобусите, чиито маршрути не са засегнати от ремонтите се движат с отклонение от графика в рамките на 5-6 минути.
Зам.-кметът на столицата по транспорта Велизар Стоилов апелира за търпение от страна на гражданите и гостите на София. Той съобщи, че от общината са се съобразили с данните, които им е предоставил НСИ, че през август почти наполовина намалява пътникопотокът в столицата. Ремонтните работи ще се извършват на три смени, като през нощта ще се извършва фрезирането и почистването, зарече се Стоилов.


източник:дир.бг

_________________
Lancia Dedra Integrale


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 08 Авг 2007, 17:54 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 29 Апр 2007, 16:22
Мнения: 297
Местоположение: София,Плевен
Абе незнам дали е по-малко потока коли,ама днес ми отне цял час да стигна от попа до симеоновско шосе...Добре,че си бях в настроение и не се ядосвах 8) А между другото големите трапове дето са след моргата на италианеца,май са ги позапълнили!

_________________
Lancia Delta II 1.6 LE 93г. 75hp
Alfa Romeo 146 1.9 JTD '01


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 08 Авг 2007, 18:54 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 30 Сеп 2004, 17:26
Мнения: 1127
Местоположение: Асеновград
koлеги утре ще се ходи до нои та като идвам от магистралата на каде да карам.принципно е лесно по цариградско ама като е тапа от каде да мина.

_________________
LANCIA DELTA II 1.6 ie 55kW/835 C 1.000
Изображение
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 08 Авг 2007, 23:25 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 04 Окт 2006, 11:10
Мнения: 1556
Местоположение: София
Кара: Lybra
Незнам къде се намира НОИ, но преди София, отбий задължително по околовръстното и влез откъм Гоце Делчев !

_________________
Lybra '2000 1.9 JTD 105h.p.
Alfa Romeo '99 1.9 JTD 105 h.p..
Dedra '95 1.6 90h.p.
Lancia Dedra Combi 1.8 i.e. 8v , 74kw(101h) 95' SW - R.I.P.
ИзображениеИзображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 09 Авг 2007, 16:03 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Здрасти колега. Ами аз, доколкото знам, Нои е на Стамболийски, до Възравждане. Само , че твърдо бих ти казал, да не минаваш по Цариградско или през обходните му маршрути(Слатина или през Телевизионната кула)-там е същата работа, да ти кажа честно. И общо взето ще имаш точно 2 варианта- околовръното-въпрса е коя дъга да хванеш. Ако хванеш южната дъга, е много задръстване пак, но е по-поносимо и примерно през Красна поляна да минеш и да слезнеш Стамболийски. Другият вариант е северната дъга(там е доста по-добре като трафик , но е повече като километри( аз съм го засичал като разход в задръстването от другата страна и през северното е все тая.) . От там, ако решиш да минеш, мисля, че ще ти бъде по-добре, като стигнеш отбивката за Люлин( или т.н.бул. Европа-противоположната посока е пътя за Мрто и Сърбия) тръгваш оттам, стигаш бул. Сливница оттам надясно по бул. Константин Величков и след 3 светофара си точно на Стамболийски.
Тио си прецени, но като знам какъв ад е от другите места, аз ако бях на твое място бих си спестил малко нерви и бих минал през северната дъга-по-дългата.

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 09 Авг 2007, 18:59 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 30 Сеп 2004, 17:26
Мнения: 1127
Местоположение: Асеновград
koлега мерси.едно приятелче ми даде един хубав маршрут.през кулата,отам стадиона и после на руски паметник.там малко се обърках ама пак се справих с питане.като час бе към 10 сутринта,та не беще много задръстване.очаквах да е по зле.

_________________
LANCIA DELTA II 1.6 ie 55kW/835 C 1.000
Изображение
Изображение


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 6 мнения ] 




Начало форум » lancia-bg.com Форуми » Новини


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов