Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » lancia-bg.com Форуми » Новини




 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Спират продажбите на Chrysler в Европа
 Мнение Публикувано на: 07 Юни 2010, 06:54 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 06 Авг 2005, 20:46
Мнения: 2319
Местоположение: София
Кара: Lancia Dedra Integrale
В опит да рационализира глобалните си операции, от Fiat съобщиха, че ще спрат продажбите в Европа на Chrysler.
Вече е известно, че има решение да се комбинират моделните редове на Chrysler и Lancia, но сега от Fiat потвърдиха,
че само една марка, тази на Lancia, ще бъде продавана в Европа.
Започва се с обединяване и евентуално съкращаване на дилърските центрове на Chrysler и Lancia в Eвропа.
Крайната цел е на Стария континент да има около 800 центрове за продажба на Lancia. От Fiat заявяват, че
се надяват тези промени да повишат продажбите на Lancia в Европа (заедно с моделите на Chrysler продавани
като Lancia) до 300 000 на година.
Засега е известно, че като Lancia в Европа ще се продават Chrysler 300C, PT Cruiser, Sebring и Voyager (Town &
Country в Северна Америка). Единствените места в Европа където ще се продават автомобили с марката
на Chrysler ще бъдат Великобритания и Ирландия, където и досега не се продават автомобили с марката Lancia.
Във Fiat искат да маркетират Lancia като по-луксозна марка, стояща малко под моделите на Alfa Romeo, Saab
и Volvo, но малко над моделите на Fiat и Ford. Главният проблем пред този план е това, че Lancia практически
не е популярна в Европа.
Продажбите на марката са главно в Италия, а дори на големите европейски пазари като Германия и Франция,
тази марка е практически малко известна. През миналата година Lancia произведе 121 000 автомобила, като
около 102 000 от тях са били продадени в Италия и едва под 20 000 в останалите страни от Европа.
В Европа ще продължат да се продават другите марки от групата Chrysler. Моделите на Dodge ще се предлагат
по-скоро като нишови автомобили - Viper, Challenger и 2011 Charger ще са основните модели за Европа.
Най-известната и предпочитана марка от Chrysler в Европа ще си остане Jeep. От Fiat казват, че всички
модели на Jeep ще се продават в досегашните дилърски центрове на Chrysler, а там където няма такива,
Jeep ще се предлага в центровете на Fiat и Lancia.



източник: аутомедия.бг

_________________
Lancia Dedra Integrale


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Спират продажбите на Chrysler в Европа
 Мнение Публикувано на: 07 Юни 2010, 08:26 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2009, 17:11
Мнения: 1079
Местоположение: Пловдив 05 Южен
Кара: Lancia
Ланча не била популярна... че кой я докара до тва дередже?

А и частта, където казват, че ланча щяла да бъде "по-луксозна, но малко ПОД моделите на Алфа и Волво, но над форд"... аз ли нещо не съм в час или алфа наистина неможе да се каже, че е луксозна, а спортно ориентирана? Къде тогава под алфа ще стои ланча като лукс... :roll:

Хич не ми харесва бъдещето определено за любимата марка... :cry:

Ако искат да върнат славата на марката няма да стане с крайслерски говна ами единствено с нов звяр като тези, с които е известна Ланчия от миналото!

_________________
Lancia Delta 2.0 16V GT /// Alfa Romeo 166 2.4JTD /// ex. Lancia Kappa 2.0 /// ex. Mercedes-Benz W124


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Спират продажбите на Chrysler в Европа
 Мнение Публикувано на: 18 Юни 2010, 13:20 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 10 Фев 2008, 10:06
Мнения: 422
Местоположение: Бургас
А и частта, където казват, че ланча щяла да бъде "по-луксозна, но малко ПОД моделите на Алфа и Волво, но над форд"... аз ли нещо не съм в час


Взе ми думата от устата 8O

_________________
Lancia Thesis Emblema


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Спират продажбите на Chrysler в Европа
 Мнение Публикувано на: 18 Юни 2010, 23:05 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2006, 19:07
Мнения: 1423
Местоположение: София/Перник
Това все едно не съм го чел...като се сетя само и си развалям хубавата вечер :cry: :roll:

_________________
== Fiat Stilo 1.6 (103 hp) ==


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 4 мнения ] 




Начало форум » lancia-bg.com Форуми » Новини


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов