Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » lancia-bg.com Форуми » Новини




 Страница 1 от 1 [ 13 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Добра новина за Русе :)
 Мнение Публикувано на: 21 Авг 2009, 20:51 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 30 Мар 2008, 13:29
Мнения: 298
Местоположение: Русе
Кара: Lancia
http://www.ruseinfo.net/news_65771.html


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Авг 2009, 20:19 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 29 Ное 2007, 21:05
Мнения: 1247
Местоположение: Русе
Най после нещо истинско(надявам се), писна ми да гледам автосалони на Опели, Рена, Фолксвагени и т.н. hf_knee

_________________
Lancia Kappa 2.0 20V Turbo :mrgreen:
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Авг 2009, 23:19 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2006, 13:10
Мнения: 758
Местоположение: Русе
Кара: Киа
аз пък от ся ви казвам дан са надявате щот тия са пак поредните Дападжии дет могат да ремонтират само с
големия чук :!:
( Дано да греша! ) - ма пък едва ли!
Колкот до статията тя по бетер от платен репортаж бре.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Авг 2009, 23:53 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 30 Мар 2008, 13:29
Мнения: 298
Местоположение: Русе
Кара: Lancia
idm написа:
аз пък от ся ви казвам дан са надявате щот тия са пак поредните Дападжии дет могат да ремонтират само с
големия чук :!:
( Дано да греша! ) - ма пък едва ли!
Колкот до статията тя по бетер от платен репортаж бре.


Какво против имаш Дападжиите? Не помня да съм ползвал "големия чук", а и не съм разбрал това да го държи някой дападжия...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Авг 2009, 21:27 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Окт 2005, 13:36
Мнения: 2804
Местоположение: Русе - 0898 477 656
Кара: KAPPA 2.0 VIS - ZLA83800002053545 - 838А6000268799
http://carendar.com/public.php?offset=5 ... ic=0&name=
Ай ся ... не са дърляйте за глупости като квартални клюкарки.

Има надежда да стане .... съвременна сграда ...- ама - само толкова.

Не вярвам да видя ... народонаселението каращо италиански автомобили
да се нареди на опашка за ремонт ....

_________________
Изображение
Изображение
ЕХ - DEDRA 2.0 i.e. - 835A5.000 - 120hp - BRC - "СТАНКА НЕВЕРОЯТНА"


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Авг 2009, 16:05 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2006, 13:10
Мнения: 758
Местоположение: Русе
Кара: Киа
MirU написа:
Какво против имаш Дападжиите? Не помня да съм ползвал "големия чук", а и не съм разбрал това да го държи някой дападжия...


Принципно нямам нищо против дападжиите!
Колкото до големия чук незнам какво работиш колега( пък и не ме интересува ), Само знам че предните 2 сервиза които бяха уж фирмени( Росен Наиденов-до ВиК по пътя за средна кула и Иван-до ТЕЦ ) са абсолютно некадърници хората които работят там :!: Аз лично съм имал проблеми и то доста основателни след посещението на тези сервизи като се е налагало да стига чак до Ауто Италия.
Аз лично твърдя че в Русе хората които разбират от автомобили като нашите се броят на пръстите на едната ръка.


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Авг 2009, 17:19 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 29 Ное 2007, 21:05
Мнения: 1247
Местоположение: Русе
idm написа:
MirU написа:
Какво против имаш Дападжиите? Не помня да съм ползвал "големия чук", а и не съм разбрал това да го държи някой дападжия...


Принципно нямам нищо против дападжиите!
Колкото до големия чук незнам какво работиш колега( пък и не ме интересува ), Само знам че предните 2 сервиза които бяха уж фирмени( Росен Наиденов-до ВиК по пътя за средна кула и Иван-до ТЕЦ ) са абсолютно некадърници хората които работят там :!: Аз лично съм имал проблеми и то доста основателни след посещението на тези сервизи като се е налагало да стига чак до Ауто Италия.
Аз лично твърдя че в Русе хората които разбират от автомобили като нашите се броят на пръстите на едната ръка.



Абе Иване, устей ората по сервизите да се учат бре, ко ти пречат на тебе :mrgreen:

_________________
Lancia Kappa 2.0 20V Turbo :mrgreen:
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 27 Авг 2009, 23:12 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 30 Мар 2008, 13:29
Мнения: 298
Местоположение: Русе
Кара: Lancia
Не бъркай сервиз за тролеи и автобуси със сервиз, където искаш да си правиш колата! Не всеки, който работи там разбира от коли(явно при такива майстори си попаднал). Има обаче много кадърни мои колеги, които обаче не правят колите на тоя-оня. Това не означава че всички понеже са от "дапа"(макар и да не съществува вече) са некадърници..... А тези стари помещения и площи на бившите автостопанства от едновремешния ДАП явно са ги взели такива пишман майстори и разни други фирми - това е друг въпрос... Стига съм ги защитавал де. Казвам моята гледна точка. Друг е въпроса, че в Русе няма много хора които да разбират на тези коли. Това е ясно от много време....


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Авг 2009, 19:34 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2006, 13:10
Мнения: 758
Местоположение: Русе
Кара: Киа
MirU написа:
Не всеки, който работи там разбира от коли(явно при такива майстори си попаднал). Има обаче много кадърни мои колеги, които обаче не правят колите на тоя-оня.


Виж кво не искам да се заяждам но си мисля че всеки нормален човек отишъл в ОТОРИЗИРАН сервиз очаква като си вземе колата и заплати поне двоино услугата щот разбирашли бил сервиза точно за твоята кола трябва всичко да е нормално :!: Или греша а :?:
А може ли да попитам кои са аджеба тия твои колеги дет работят кадърно и къф тряя да бъда че да ми опраят колата щом не работят на тоя и оня :?: Не съм кои знае къв спец ма си мисля че познавам уж повечето кадърни автомонтьори в града.

Жалко че вече не влиза Иванко_РС тои щеше да ме подкрепи :!: И то не от солидарност :!:
В ОТОРИЗИРАНИЯ сервиз на Фиат след тест със невероятен Екзаминер му бяха извадили грешка
за релето на климатика :!: Нали се сещате какво ще съдържа следващото изречение :?:
Ми тои нямаше клима на Седичито :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Имаше и други изцепки от тоя сорт ма съм ги позабравил.


Гоше ко ма бърка да ги остаят да са учат на моита кола ли :?: Ми финикииските знаци :mrgreen:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Авг 2009, 19:57 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 30 Мар 2008, 13:29
Мнения: 298
Местоположение: Русе
Кара: Lancia
Ами да ти кажа колега и аз не съм искал да се заяждам. Дори не смятам, че тона ми е бил остър...или не е така? Защо смяташ, че трябва да си някакъв, че да ти оправят колата, въпросните колеги? Нима човек е длъжен да прави всички други коли? Аз лично всичко свързано с ел. по моята кола(макар и дърта) :) си го правя сам. Това, смятам не ме задължава да дойда и да правя твоята било за пари или не, прав ли съм? Или смяташ, че всички кадърни хора, трябва да си отварят сервизи? Града може да е малък, но не мисли че го познаваш целия :) Проблема идва оттам, че наистина повечето добри сервизни работници работят в сферата на черния бизнес и нямат възможност да направят нещо сериозно. А хората с някой лев от някъде, видял автомобил 2-3 пъти :) решил да прави колите на хората. Мисля, че не греша.....много. :)
Смятам, че се разбрахме за какво говорим двамата. Просто изказахме своите тези и възгледи по различни начини. Но ако искаш спорът може да продължи, макар и да нямам желание :) Другия вариант е да отидем да изпием бирата на мира и да заровим томахавката :)


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 28 Авг 2009, 22:14 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2007, 00:54
Мнения: 950
Местоположение: Бургас
Кара: Камион
idm,Иванко_РС,все още влиза,засичал съм го,ако не се лъжа преди 1 или 2 седмици,но просто не пише
отказа се момчето,ни аватар,ни нищо,само като име фигурира в списъка на посетителите :wink:
сори за спама и не се карайте,тук сме да си помагаме


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 04 Сеп 2009, 08:59 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 10 Апр 2006, 09:09
Мнения: 216
Местоположение: Русе
idm написа:
аз пък от ся ви казвам дан са надявате щот тия са пак поредните Дападжии дет могат да ремонтират само с
големия чук :!:


Ей... Ти пък не се научи къде да ходиш да си правиш колата бре :wink: А пък мани ги тия старите трошливи хЕталянки. Земи си един Гоуф (2) - него и с чука да го бъхтят - пак ще върви ;).

_________________
Lancia Delta 2, 1.6 i.e., 835.C1.000


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 04 Сеп 2009, 13:43 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 24 Юли 2006, 13:10
Мнения: 758
Местоположение: Русе
Кара: Киа
newbie написа:
Ей... Ти пък не се научи къде да ходиш да си правиш колата бре :wink: А пък мани ги тия старите трошливи хЕталянки. Земи си един Гоуф (2) - него и с чука да го бъхтят - пак ще върви ;).


Братле нъл знаиш аз де си ремонтирам колата и с кого :?: :mrgreen: Пред блока с чергата и гидорето :mrgreen:
За гоуфа ми знаеш мнението бре :!: Нямам толкова пари за такъв расов автомобил :mrgreen:


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 13 мнения ] 




Начало форум » lancia-bg.com Форуми » Новини


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов