Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Срещи и мероприятия




Автор Съобщение
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 14 Мар 2005, 02:15 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 27 Фев 2005, 04:32
Мнения: 239
Местоположение: Prague /Czech Republic/
Цитат:
Да не би да си им създал лошо"скоростно" име


Ами не точно просто като се връщах от България ме държаха на Калотина 5 часа на "Канала" много съмнителен тип излязах, и ме свари ноща в Сърбия, един съвет от мене каквото и да правите никога не пътувайте нощем през сърбия малко по-страшно и опасно е от България, както и да е, като включим, че около Пирот се насладих на невероятно дълбоки дупки ме спряха за превишена скорост с 2км при ограничение50 аз съм бил с 52 и взеха да ме бъзикат, я се виж какъв си млад ще ми караш такава кола и т.н. както и да е взеха ми шофьорската книжка и ме пратиха да обменям пари защото имах само евро не флоринди, как съм обменял пари посред нощ в Сърбия само аз си знам, връщам се спирам подавам им парите а те ми викат, че навръщане пак съм карал с превишена скорост, при което явно те очакваха да им ревна на колене, но аз се качих в колата и си тръгнах с мръсна газ, след около 300км близо до Београд на един от пунктовете за плащане имаше полицейска бутка, там отидох и обесних какво е станало, излезаха много разбрани полицайте няма да забравя един от тях станахме приятели казва се Свобода само ми повтаряше "Нема да са плашиш българче" заведоха ме наблизо до един паркинг там съм спал в колата около 4 часа донесоха ми книжката и ми обещаха, че повече в Пирот ланчии с български флаг отпред няма да бъдат спирани :D дадох им една бутилка домашна ракиика и по натам до Прага не съм имал проблеми. :roll:

_________________
A Men with nothing to loose. Only one car can change that : Lancia Forever
____________________
[OO]\_____Y_____/[OO]


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 2 от 2 [ 21 мнения ] Отиди на страница Предишна  1, 2




Начало форум » Viva Lancia » Срещи и мероприятия


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 27 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов