Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Спорт




 Страница 1 от 1 [ 13 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: "фиат"-а ни предаде
 Мнение Публикувано на: 09 Окт 2006, 14:54 
Offline
Професионалист
Професионалист

Регистриран на: 28 Сеп 2004, 22:27
Мнения: 5333
Местоположение: София
Кара: Lancia
гледам никой не коментира вчерашната формула
много ме е яд
и той най-вече защото трябва да се молим Алонсо да отпадне, което просто няма да е спортсменско
иначе наистина битката щеше да е много зрелищна


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 09 Окт 2006, 17:40 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2006, 21:11
Мнения: 940
Местоположение: София
е то няма нищо за коментиране, случи се нещо дето не го бяхме виждали тая година - мотора да се строши. в крайна сметка не може само на алонсо да не му върви...знаете последните 4-5 състезания кво беше. вече всички гледат и се готвят за следващият шампионат, макар че има интрига при марките

_________________
we all have wings, but some of us don't know why

fulvia s2 coupe, delta HFturbo, T25 d4d
ex - 145 jr, Y 1.2, r 620 sdi, dedra 1.8, 126 p


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 10 Окт 2006, 09:53 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2005, 12:25
Мнения: 736
Местоположение: София
Кара: Škoda Octavia
Нека все пак да отбележим, че такова нещо се е случвало на Ферари за последен път на Маникур през далечната 2000 година. Ако някой друг може да се похвали с такова постижение...

_________________
Път без препятствия обикновено не води до никъде!
Имах Lancia Dedra 1,6 LE S.W. 159B9.000


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 10 Окт 2006, 12:47 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
Какво да му коментираме... Един от най-гадните моменти в историята на Formula 1. Но както казва Алонсо "Справедливостта възтържествува!". Кофти е да се молиш този надут щъркел да отпадне, но също така е кофти да гледаш и тъжните последните мигове на една блестяща кариера. Но дори и да не вземе 8-мата титла Шумахер и Ferrari вероятно ще си останат непобедими в историята. Но въпреки този факт последното състезание донесе много тъга и омраза към Ferrari, постепенно събирани от миналите глупави състезания на скудерията: Унгария и може би Турция. Много важни грешки допуснаха тази година, и най-вероятно всички ще съжаляваме за тях. ranting

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 10 Окт 2006, 16:27 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 31 Мар 2006, 11:14
Мнения: 387
Местоположение: Русе
Както вече казах не искам да скривам симпатиите си към Алонсо! Може би само аз се радвам на това което се случи! Но в голяма степен съжалявам за пилето, защото ако беше спечелил летвата щеше да е много вдигната и само професионалисти можеха да я прескочат. За да не ме линчувате ще ви кажа, че съм се преорентирал към Кубица! Бихте ли коментирали играта на това хлапе. Наистина ще ми е много интересно да чуя мненията ви! И въпроса който не спирам да си задавам е какво би станало, ако Алонсо караше за Ферари? Ха помагайте!

_________________
Lancia DEDRA 2.0 TDI
Има два вида автомобили: LANCIA и останалите


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 10 Окт 2006, 21:27 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2006, 21:11
Мнения: 940
Местоположение: София
за кубица споменах още след Монца, много добър пилот е това момче, дано да се развие. не бих казал че се радвам за това което се случи. дори предпочитам да бяха завършили по този начин. отвсякъде шумахер щеше да има огромно психологическо предимство, но и алонсио е с железни нерви и с тези две точки разлика можеше да стане много интересно. а сега дето се вика за едната точица алонсио може да си позволи да завърши осми на една или две обиколки разлика...някак си интригата отпадна, почти.

_________________
we all have wings, but some of us don't know why

fulvia s2 coupe, delta HFturbo, T25 d4d
ex - 145 jr, Y 1.2, r 620 sdi, dedra 1.8, 126 p


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 11 Окт 2006, 09:19 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 29 Юни 2005, 12:25
Мнения: 736
Местоположение: София
Кара: Škoda Octavia
Обаче я си представете следната ситуация: Шуми стартира, да речем, четвърти, а механиците на Алонсо, както винаги, му избират грешни гуми и той се завърта и отпада по средата на състезанието :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

_________________
Път без препятствия обикновено не води до никъде!
Имах Lancia Dedra 1,6 LE S.W. 159B9.000


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 11 Окт 2006, 12:59 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Яну 2005, 20:19
Мнения: 2141
Местоположение: Ямбол, София
punk

_________________
Вече Знаем Какво Ще Стане ...Но Не Можем Да Го Предотвратим... (В памет на братчеда...)

Италианските коли са като жените - само фасони и номера ти правят :?


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 11 Окт 2006, 15:59 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 06 Окт 2006, 11:48
Мнения: 442
Местоположение: Пловдив 01 Централен
Кара: Lancia Delta 3 1.6Mjet Selespeed
Харесвам италианските коли..... но не харесвам Шуми..... :lol: Затова гръмването на Ферари-то ми допадна доста :P А и Ферари са малко лигави автомобили.... :lol: Виж Ламборджини по-ми допада .... Мазерати......тва е друго нещо! хихихиххи 8) :lol: Не ама сериозно - колкото и да съм фен тоя Шумчо е мноу надуто копили.... и дразни ... :D А че няма да стане шампион тази последна му година, се вижда от самолет :mrgreen: NO HARD FEELINGS! :D


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 11 Окт 2006, 17:39 
Offline
Специалист
Специалист

Регистриран на: 16 Окт 2004, 13:11
Мнения: 203
Местоположение: Пловдив
Аз не се оплаквам от нищо,а мисля ,че такъв сезон не сме гледали от 10г.Да жалко ,че му изпуши двигателя на Шуми
и то в толкова важен за него момент,но това е спорт и в него всичко се случва.Но от догодина при нас това може
да са чести гледки с Кимито като пилот.Но аз съм на мнение ,че печелим всички ЗА ШОУТО И ПРОГРЕСА В СПОРТА!!!


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 11 Окт 2006, 22:23 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 18 Фев 2006, 18:52
Мнения: 79
Местоположение: Ямбол
Колкото и да ми се иска, едва ли Ферари ще прегърне купата тази година, а при такъв развой на събитията за ШУМИ, едвали някой му се ще да повярва, а камо ли да се пише по темата...
Някак си не е справедливо... при толкова много труд и нерви, при този безпорен принос към Ф-1 - такъв финал на една велика кариера просто е трагедия.
И все си мисля, че Маса можеше да направи много,много повече- ако не за Шуми, поне за отбора или поне за бетониране на третото си място!
Стискам палци все-пак за Бразилия...

_________________
FIAT-SPORT www.axm-auto.com - Авточасти, Автосервизи, Автомобили


Върнете се в началото 
 Заглавие: Интересно...
 Мнение Публикувано на: 12 Окт 2006, 09:09 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 16 Окт 2005, 14:35
Мнения: 507
Местоположение: София
Интересно как никой от Вас, не предположи най-логичния вариант...
Шумахер блъска подминаващия го Алонсо, той отпада и Шумахер е пак шампион...
Знам, че е най-добрия във формулата и направи от тия клоуни Ферари наи-добрите. С Бергер и Алези си бяха никакъв отбор. Обаче винаги ще го мразя за тези му безумия срещу Хил и Вилньов. Никакъв спортист не е той, пълен фашист. Жалко, че рядко му гърми колата и ми е адски кеф, че точно когато трябва най-после му изгърмя. Всичко се връща.

П.с. иначе за автомобилни състезания - карт сериите, там поне има изпреварвания и драма до последния завой...

_________________
eX - Lancia Delta 1.6i.e 94' ; Ford Orion 1.4 ; Lancia Lybrra 1.9 jtd SW 00'
Present - Lancia Y 1.2 98'


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 12 Окт 2006, 12:38 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 07 Апр 2006, 16:59
Мнения: 40
Местоположение: София
Много интересно как ще стане това с бльскането?Ще отпаднат и двамата а Алонсио пак ще е с 10 точки повече.А когато лигльо(Алонсио)отпадне от някое сьстезание и постьпи като Шуми тогава говорете колко е голям пилот.Надали Алонсито ще отиде да прегрьща механиците си .А и е много е лесно да си сьс силните на деня. ФЕРАРИ е отбор който сьм подкрепял без значение дали Бергер,Алези или Прост се разхождаха по пистите.НО за това КЛОУНИТЕ имат най много верни фенове и догодина няма като теб да сменят сините дрешки сьс сиви.

_________________
Lancia Y 1997-1.2 60. Fiat Stilo MW 1.8 16v.


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 13 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Спорт


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов