Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Пътната обстановка




 Страница 1 от 1 [ 18 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Бариера + Патрулка = Нарушение
 Мнение Публикувано на: 07 Дек 2007, 22:27 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2005, 16:24
Мнения: 951
Местоположение: София
Здравейте

След дълго чудене къде да пусна темата (Интересни снимки, Истории или Общи приказки) и накрая я боднах тук. Надписа "...или къде дебнат куките?" в описанието на форума също наклони везните, защото сега те бяха издебнати.

И така, днес 07.12.2007 излизаме от офиса с един колега за обяд. Понеже времето беше хубаво решихме да се поразходим. Района в който работим - Захарна Фабрика не е особенно привлекателен, но слънчицето си заслужаваше. Отправихме се към прелеза. Бариерите бяха пуснати. Докато чакахме да отмине бавния товарен влак една патрулка прережда цялата колона и през насрещното (платното там е разделено) заобикаля бариерата. Сигнализацията за специален режим беше изключена. Подобен вид нарушени е често срещано явление на този прелез. От глоби там може да напълним хазната за по-малко от седмица. Шофьори с всякакъв вид превозни средства минават при пусната бариера без никакви угризения. Вижал съм маршрутки, баничарки, автобуси, дори една каруца. Господата полицаи не правят изключение. Бъркам си в джоба и вадя новия си телефон с 3.2mp снимачка. Щрак! Щрак!

Но! Полицаите ме забелязват.
Освен че споменават майките ни обръщат и ни догонват с бясна скорост на буркан. Следва кратък разговор, проверка на документите и устно предупреждение да не снимам пейзажа ако изневиделица изнике някоя друга патрулка.


От тогава се питам:
Как може от подобни хора - нарушавайки правилата и използвайки служебното си положение да очакваме да бранят реда и закона? Вместо да се извини за аругантото си поведение ме гони на буркан като престъпник. Такова ли е отношението на държавата към собственните си данакоплатци? Кой му плаща заплатата в крайна сметка?

Не знам, можеби е незаконно да засемам служител на МВР без негово знаеие? Така и не намерих нищо в нет-а по въпроса. В крайна сметка лицата им не се виждат така, че не виждам проблем. Лично аз не чуствам никакви угризения, дори напротив - горд съм със себе си и пак бих го направил при следваща възможност, а такава рано или късно ще има. Така че господа полицаи - внимавайте. А на останалите enjoy.


Прикачени файлове:
DSC00099.JPG
DSC00099.JPG [ 436.43 KiB | Прегледано 11733 пъти ]
DSC00100.JPG
DSC00100.JPG [ 460.05 KiB | Прегледано 11739 пъти ]

_________________
Alfa Romeo 156SW 1.9mjet Q2
Lancia Delta II 1.6ie - ex
Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Дек 2007, 23:04 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 06 Авг 2005, 19:07
Мнения: 539
Местоположение: София
По тоя повод:

Новина от новия брой на АБ, който сглобихме преди малко:

Уволнение на броя

Кметът на Рим Валтер Велтрони уволнил шефа на местния КАТ – поради особено нагло паркиране. Шефът на полицията Джовани Катандзаро паркирал своята Alfa Romeo Brera на абсолютно забранено място, поставил на таблото паспорт за инвалид и отишъл на ресторант. Един фотограф обаче реагирал бързо: на следващия ден целият град знаел, че паспортът принадлежал на 86-годишна жена, и освен това отдавна бил изтекъл.

Намерих и снимки в Il Messaggero

http://www.ilmessaggero.it/articolo.php ... OMA&npl=N#

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Хвала на таквизи кметове.

Хвала.

_________________
Volvo XC90 D5 '06

Alfa Romeo Spider 2.0 '90

Alfa Romeo 156 1.9 JTD SW Distinctive '02

ex Jeep Grand Cherokee 3.1 TD Limited '00

ex Alfa Romeo 166 2.4 JTD Q2 '99


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 07 Дек 2007, 23:35 
Offline
Аватар

Регистриран на: 22 Ное 2007, 15:41
Мнения: 2
Местоположение: София
На нас проблема ни е, че не си знаем правата, а дори и да ги знаем като се сблъскаме с корумпирания държавен апарат, ни се е+@+@ дроба. После си плащай данъците като поп. И тия тъпи ПУЦ-аджий, дето почти говорят книжовен български език имат наглостта да се нарекат: Полицаи!!. За голямо наше съжаление тук нема оправия в така наречения от един колега Булгаристан. Ще си плащаме шибаните данъци и тези келемета ще се правят на мъже пред нас, без да осъзнават че ние им плащаме шибаните заплатки. Колега , ЕВАЛА, че си ги снимал!!!! :!: В една нормална бяла държава ПОЛИЦАЯ е за пример на гражданите И Е В НЕГОВА УСЛУГА ДА ЗАЩИТАВА суверенността му, спокойствието и реда, и да предотвратява и не позволява за нарушаването на закона, валиден за всики... Е, в случая каква е ситуацията-органите на реда нарушават закона...бих искал да попитам... акт за тях ще има ли, Господин министър на вътрешните работи..... :?: Или може би това е било полицейска акция....? Ми поне да си бяха включили шибания буркан, малоумниците.....

_________________
Alfa Romeo 2.4 JTD Be free live well


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 08 Дек 2007, 10:51 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2005, 16:24
Мнения: 951
Местоположение: София
pinko написа:
Хвала на таквизи кметове.

Хвала.

Снимките са вече в Нова ТВ. Наказани едва ли ще има, камоли уволнени.

_________________
Alfa Romeo 156SW 1.9mjet Q2
Lancia Delta II 1.6ie - ex


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 08 Дек 2007, 11:34 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2007, 12:17
Мнения: 4278
Местоположение: Пазарджик,Враца
Кара: Lancia
CTOMAHATA написа:
pinko написа:
Хвала на таквизи кметове.

Хвала.

Снимките са вече в Нова ТВ. Наказани едва ли ще има, камоли уволнени.


Значи довечера да гледаме новините по Нова...Очакваме развитие :lol:

_________________
Изображение
LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000 LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000 LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046
Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp Grande Punto 1.2 LPG
http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=8463


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 05 Юли 2008, 13:24 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 28 Юни 2008, 14:58
Мнения: 19
Местоположение: Средец
Стомана да ти кажа аз сум полицаи и искам да кажа че не всички мои колеги са такива.Искам и да попитам когато заобикаляха бариерата с пуснат буркан ли бяха както се казва на жаргон и дали имаше звукова сигнализация на вупросната патрулка.А за заснемането мога да кажа, да цитирам наи вурховният закон на Република България които гласи,че никои няма право да снима или записва някого без негово сугласие обратното се наказва според закона.Може да се записва и снима само в определени случаи когато има издадено разрешение от прокурор и от други институции с цел разкриване на преступление извуршено умишлено ,подготовка за такова или извуршващо се. :)

_________________
Privilegiqta da si pruv rajda zaduljenieto da vodi6


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 05 Юли 2008, 14:18 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 26 Юли 2007, 16:05
Мнения: 467
Местоположение: София
Plamen Alfa izgonen написа:
А за заснемането мога да кажа, да цитирам наи вурховният закон на Република България които гласи,че никои няма право да снима или записва някого без негово сугласие обратното се наказва според закона.Може да се записва и снима само в определени случаи когато има издадено разрешение от прокурор и от други институции с цел разкриване на преступление извуршено умишлено ,подготовка за такова или извуршващо се. :)

Тука грешиш. Това важи само ако си в своята лична собственост. Тогава нямат право да те снимат. За обществени места няма как да се въведе такова ограничение :? Ако е така, както казваш, в такъв случай репортерите за всеки свой репортаж ходят до прокурор да искат разрешение ли??? Или както е случая на колегата, ако е снимал прекрасния софийски пейзаж и случайно тази патрулка е влезнала в кадър, колегата да не би да е престъпник, като няма прокурорско разрешение??? Какво трябва да направи? Като някой се снима пред НДК да не би да отцепва района за да не влезе някой случаен минувач, който не желае да бъде заснеман, в кадър?

_________________
Lancia Dedra 1.6 16v 103hp 1998


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 05 Юли 2008, 14:44 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 01 Окт 2004, 13:38
Мнения: 3637
Местоположение: Варна
Как пък я изрови тази тема от миналата година!:)
И след като си я изровил прочете ли я? Колегата някоко пъти споменава че патрулката не е била с пусната сигнализация!
Ще ги снимаме не ами... Аман от простотия! Накипяло ми е от демонстрации и на мен и се паля като сух кибрит! Всяко стадо си има мърша но в някой стада мършата преобладава... това е истината! То май в държавата ни като цяло си преобладава ама хайде....!:(
Нямали сме право да ги снимаме... еййй... ами да вземем да направим табла "Нашата гордост" , както в училищата! Да даваме пример и учим децата си... и да се надяваме че ще се оправим с такиа пътеводни светлини...
Не всички полицаи са такива, но малцина останаха идеалистите в професията! Корупция, облагодетелстване... това пробладава вече... честните и принципните не виреят, не са удобни...
Ако се чувстваш засегнат, сърди се на колегите си, които уронват престижа на професията, не на нас. Доверието се печели трудно, а се губи много лесно. Доста трябва да се потрудят служителите на реда за да спечелят отново доверието на хората...

_________________
LANCIA - начин на мислене
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 05 Юли 2008, 23:57 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 28 Юни 2008, 14:58
Мнения: 19
Местоположение: Средец
Съгласен сум с вас и не се супдя само искам да кажа че тия автомобили нашите се водят със специален режим на движение и могат да минават на червено и в забранена улица и така нанатук значи тука конкретно е трябвало да запишете номерчето на колата и да се обадите на дежурния по МВР веднага в можело тои да ви каже дали автомобила е пратен някуде и бурза или просто са решили да злоупотребят с служебното си положение и ако е било така пускате си там цялата колкона шофирите жалба за отнемане на предимство и повярваи те ми както има сега началници дето обичат да се натягат веднага някои герои офицер ще ги накаже повярваите.Има и случаи когато обаче трябва да посетиш сигнала максимално тихо защото това е от значение по залавянето на определеният човек ако в случа я е бил таук нямат вина колегите а вие сте се подразнили че са ми изпреварили така.Само дежурният мойе да ви каже на кое РПУ е колата и дали са били изпратени.Не защитавам никого просто се стремя да буда обективен.Не казвам че и ние не нарушаваме а за заснемането сум прав.Не спори.А за случаине снимки е друга темата и не казвам че ако заснеме е преступник тои не извуршва преступление а нарушение на закона което се наказва с глоба от суд обикновено.Ама сега стана кусно и не ми се спори аре утре с;ед формулата.Дано Ферари изкурти тия пенсинерски коли Мерцедес.

_________________
Privilegiqta da si pruv rajda zaduljenieto da vodi6


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юли 2008, 00:03 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 14 Мар 2006, 23:25
Мнения: 42
Местоположение: София
според мен има и свестни момчета.има и......патил съм.една девоика се подигра с мен но доказването на това щеше да трае поне година през която всеки месец печат за удължаване на акта докато трае делото.а на нея и дреме.и ти го казва.искам да питам като ни снимат нас защо нени питат.ако не се бяха усрали щяха да те оставят да ги снимаш


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юли 2008, 02:51 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 01 Юли 2007, 01:49
Мнения: 756
Местоположение: София, Кърджали
Кара: AR 156
Plamen Alfa izgonen написа:
Съгласен сум с вас и не се супдя само искам да кажа че тия автомобили нашите се водят със специален режим на движение и могат да минават на червено и в забранена улица и така нанатук значи тука конкретно е трябвало да запишете номерчето на колата и да се обадите на дежурния по МВР веднага в можело тои да ви каже дали автомобила е пратен някуде и бурза или просто са решили да злоупотребят с служебното си положение и ако е било така пускате си там цялата колкона шофирите жалба за отнемане на предимство и повярваи те ми както има сега началници дето обичат да се натягат веднага някои герои офицер ще ги накаже повярваите.Има и случаи когато обаче трябва да посетиш сигнала максимално тихо защото това е от значение по залавянето на определеният човек ако в случа я е бил таук нямат вина колегите а вие сте се подразнили че са ми изпреварили така.Само дежурният мойе да ви каже на кое РПУ е колата и дали са били изпратени.Не защитавам никого просто се стремя да буда обективен.Не казвам че и ние не нарушаваме а за заснемането сум прав.Не спори.А за случаине снимки е друга темата и не казвам че ако заснеме е преступник тои не извуршва преступление а нарушение на закона което се наказва с глоба от суд обикновено.Ама сега стана кусно и не ми се спори аре утре с;ед формулата.Дано Ферари изкурти тия пенсинерски коли Мерцедес.


колега, забавно ми е да чета коментарите ти :lol: :lol:
казваш, че си обективен ама мислиш ли го... а да и примерите с законите не са много уместни :D
просто съвет

_________________
Lancia Dedra 1.6 i.e. MPI-Webber 65KW 835А1.000 1993г. A/C punk

Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юли 2008, 11:37 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 10 Май 2007, 12:01
Мнения: 711
Местоположение: the entire fucking universe
Мда и като се обада на дежурния и питам абе еди коя си кола с еди кой си номер извършва нарушение, минава през прелез с пуснати бариери, та тази кола на сигнал ли е тръгнала. Какво мислиш че ще ми отговори дежурния? ... Бъди сигорен че няма да ми каже че просто си се развозват. Но нека си минават, все някога някоя патрулка ще стане железен кон, дано ти не си вътре че тогава друго ще говориш.

_________________
http://hopenhagen.org/
Q: "So why did you buy it?"
A: "Because it's a Maserati"


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юли 2008, 13:01 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 26 Юли 2007, 16:05
Мнения: 467
Местоположение: София
Plamen Alfa izgonen написа:
.Има и случаи когато обаче трябва да посетиш сигнала максимално тихо защото това е от значение по залавянето на определеният човек ако в случа я е бил таук нямат вина колегите а вие сте се подразнили че са ми изпреварили така.Само дежурният мойе да ви каже на кое РПУ е колата и дали са били изпратени.Не защитавам никого просто се стремя да буда обективен.Не казвам че и ние не нарушаваме а за заснемането сум прав.Не спори.А за случаине снимки е друга темата и не казвам че ако заснеме е преступник тои не извуршва преступление а нарушение на закона което се наказва с глоба от суд обикновено.Ама сега стана кусно и не ми се спори аре утре с;ед формулата.Дано Ферари изкурти тия пенсинерски коли Мерцедес.


Като призоваваш за това, нека бъдем обективни! :lol:

Значи колегите ти са преценили, че имат достатъчно време за залавянето на " определеният човек ", за да отделят 10 - 15 мин. за една проверка на документи на случаен човек, който снима?????? Горко и тежко на потърсилите съдействие граждани в този случай.
Второ: не ти ли се струва, че е малко опасно пресичането на оживени софийски кръстовища с " тих сигнал" ? На мен ми се струва много опасно! :?
Нека да си признаем, че в този случай нарушението е очевадно и да не смучем оправдания от пръстите.
Разбирам, че защитаваш професията си, която аз много уважавам, но когато има нарушение трябва да се понесат наказанията, така както всеки обикновен гражданин ако беше заснет щеше да ги понесе.

Сега относно снимането :lol:
Като цитираме конституцията на България нека започнем така: Всички граждани са равни пред законите!

Чл. 33. (1) Жилището е неприкосновено. Без съгласието на обитателя му никой не може да влиза или да остава в него освен в случаите, изрично посочени в закона.

1. (2) Влизане или оставане в жилището без съгласие на неговия обитател или без разрешение на съдебната власт се допуска само за предотвратяване на непосредствено предстоящо или започнало престъпление, за залавяне на извършителя му, както и в случаите на крайна необходимост.

Те за ей това ти трябва прокурорско разрешение за да влезеш и съответно снимаш! А не за самото снимане!

2. Чл. 32.
(1) Личният живот на гражданите е неприкосновен. Всеки има право на защита срещу незаконна намеса в личния и семейния му живот и срещу посегателство върху неговата чест, достойнство и добро име.
(2) Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.

Може би от тук си се заблудил! Става въпрос за ЛИЧНИЯТ ЖИВОТ на гражданите, а не за ОБЩЕСТВЕНОТО ПОВЕДЕНИЕ И ПРОЯВИ! "незаконна намеса в личния и семейния му живот и срещу посегателство върху неговата чест, достойнство и добро име". Точка 2 се отнася недвусмислено към точка 1. Предвидените от закона случаи са тогава, когато се налага намеса в личният живот за предотвратяване на престъпление, за залавяне на извършителя му Заснемането на нарушение или престъпление не е НЕЗАКОННО.
Не ми отговори на примерите в предния пост, но ще ти дам още материал за размисъл:
камерите по улиците, охранителните камери вън и вътре в сгради, полицейските камери и радари, журналистическите репортажи, предаванията със скрита камера НЕ СА НЕЗАКОННИ!!!
Незаконни са камерите, поставени в съблекални,тоалетни и др подобни, където се нарушава ЛИЧНИЯТ ЖИВОТ И ПРОСТРАНСТО НА ГРАЖДАНИТЕ.

3.Чл. 39.
(1) Всеки има право да изразява мнение и да го разпространява чрез слово - писмено или устно, чрез звук, изображение или по друг начин.
(2) Това право не може да се използва за накърняване на правата и доброто име на другиго и за призоваване към насилствена промяна на конституционно установения ред, към извършване на престъпления, към разпалване на вражда или към насилие над личността.

Пояснение:
Заснемането на нарушение или престъпление не накърнява правата и доброто име на извършителя на нарушението или престъплението!!! САМОТО ДЕЙСТВИЕ ГО ПРАВИ.
Чрез снимането и изказване на мнение, и разпространението му е абсолютно ЗАКОННО, защото в противен случай му се нарушават правата!!! :wink:
4. Чл. 40.
(1) Печатът и другите средства за масова информация са свободни и не подлежат на цензура.
(2) Спирането и конфискацията на печатно издание или на друг носител на информация се допускат само въз основа на акт на съдебната власт, когато се накърняват добрите нрави или се съдържат призиви за насилствена промяна на конституционно установения ред, за извършване на престъпление или за насилие над личността. Ако в срок от 24 часа не последва конфискация, спирането преустановява действието си.
Този последният член го цитирам, за да ти обясня, че ако снимането на обществено място е забранено, то в такъв случай всички апарати, камери и подобни устройства, трябва да се носят с разрешително, равно на разрешително за носене и притежаване на оръжие :| :| :|

_________________
Lancia Dedra 1.6 16v 103hp 1998


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юли 2008, 13:35 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2007, 13:23
Мнения: 2764
Местоположение: София
Кара: Lancia Kappa 2.4jtd
Lancia Dedra 2.0 Integrale S.W.
Те не са били с пуснат буркан. Написано си е много ясно от колегата, от там нататък всичко в тяхна защита са правни приказки.

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 06 Юли 2008, 20:36 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 02 Ное 2005, 13:04
Мнения: 794
Местоположение: София, Лом
Кара: Citroen C5 III '11 2.0 HDI 163 HP
Само забележете на снимките белия бус, който е прередил всички, и е подминал бариерата, извършвайки нарушение. Полицаите не го забелязват, а успяват да видят колегата, който снима, и да му направят проблем. :evil:

Изобщо всички приказки в защита на куките не вървят. На черното-бяло не можеш да кажеш.

_________________
Kappa '96 2.4TDS-ex
Lybra '03 2.4 JTD 150 HP-ex

Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 08 Юли 2008, 09:05 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 26 Юли 2007, 16:05
Мнения: 467
Местоположение: София
http://dnes.dir.bg/2008/07/07/news3171609.html

Ето какво става колега Пламен Алфа, когато кола със специален режим и секунда невнимание влизат в кръстовище. :( :( :(
Забележи, че линейката е била с включени светлинни и звукови сигнали. А представи си, какво може да стане с патрулка, която влиза неправилно в кръстовище, без светлинни и звукови сигнали, която е на " АКЦИЯ " и е в режим на " ТИХ СИГНАЛ " както обясняваш ти.
Спирам коментарите по темата!

_________________
Lancia Dedra 1.6 16v 103hp 1998


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 08 Юли 2008, 12:01 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 28 Юни 2008, 14:58
Мнения: 19
Местоположение: Средец
Сугласен усм с тебе бе Стан П не ме разбираи погрешно просто искам да кажа,че на мене сущо в името на залавянето на някои да минавам така без звукова сигнализация знам че не е било правилно но се е налагало и повярваи е имало ефект щото сме ги набарвали по бели гащи разбираш ли?Аз не защитавам че патрулката се движи правилно а исакм да кажа че понякога се налага да се наруши колкото и страно да ти звучи.Това е.И аз спирам темата по коментара. :wink:

_________________
Privilegiqta da si pruv rajda zaduljenieto da vodi6


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 08 Юли 2008, 13:07 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 01 Дек 2004, 19:25
Мнения: 2036
Местоположение: София
Кара: Lancha Dedra 1.8VVT 136k.c 97г - ( бившата)
Lancia Lybra 2.4JTD 150k.c Intensa ( 2003)-вярната
Lancia Delta III twin turbo 190к.с (2009) - палавата
Пламене , искам да ти кажа , че от колеги кото твоите кото чакат на някой ъгъл в храсталака и започват да се пазарят за да вземат някой лем ми е писнало. миналата седмица бях кум. с булченската кола която почти нямаше украса се движим по Т александрив и Опълченска . имаше спрял тролей , не го изчакахме . Направо го изпреварихме , като се съобразихме дали има кола насреща. И от храстите до църквата - ейго Батко с палката на пред ще си счупи краката да ни спира.
За 10лв ще се размаже по асфалта.

П.С. Аз съм фен на италианските автомобили, но Мерцедес ще грабнат купата при формулата. То се видя кой бра гъби в англия и кой кара:)

_________________
Lancha Dedra 1.8VVT 136k.c 97г - ( бившата)
Lancia Lybra 2.4JTD 150k.c Intensa ( 2003)- вярнатa
Lancia Delta III twin turbo 190к.с (2009) - палавата


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 18 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Пътната обстановка


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов