Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » ИталФест




Автор Съобщение
 Заглавие: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 27 Юли 2010, 12:27 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 23 Ное 2005, 10:54
Мнения: 1795
Местоположение: София 06 Подуяне
Кара: Lancia Lybra 2.4 jtd
Уважаеми колеги, след като договора с пистата вече е подписан, можем да ви съобщим че ИТАЛФЕСТ 2010 ще се състои на Картинг писта Хасково на 18 -ти и 19-ти септември.

http://www.karting-haskovo.com/bg/

Очаквайте изненади в програмата Първата може би сте забелязали- За пръв път ИТАЛФЕСТ 2010 ще бъде в два дни, като вторият ден ще е свързан с каране на самата писта.

_________________
Alfa 147 Q2 1.9 JTDm 16v @150++++ 2007 червената злобичка ;;; Zafira 1.9 JTD@120++ - белият кенеф
ex. Alfa 155 1.7 '93;;; ex. Alfa 147 1.9 JTDm 16v @140+ R.I.P. ;;; ex. Lancia Lybra 2.4 JTD@140HP+ 2001

Изображение - Lybra
Изображение - Alfa 147


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 28 Юли 2010, 07:55 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Юли 2009, 18:42
Мнения: 2870
Местоположение: Благоевград
Кара: Срам ме е да кажа... някакъв немски варел...
Да, само дето в календара на пистата още не е вписано меропрятието.
Други подробности около мероприятието и проявите?


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 28 Юли 2010, 13:36 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2009, 17:11
Мнения: 1079
Местоположение: Пловдив 05 Южен
Кара: Lancia
И 2та дни съм на работа, но ще направя всичко възможно да присъствам!

_________________
Lancia Delta 2.0 16V GT /// Alfa Romeo 166 2.4JTD /// ex. Lancia Kappa 2.0 /// ex. Mercedes-Benz W124


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 01 Авг 2010, 03:53 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2009, 17:11
Мнения: 1079
Местоположение: Пловдив 05 Южен
Кара: Lancia
В Алфа форума организаторите споменават, че има вероятност да бъде предоставена Делта Турбо за тест драйв! А, дано!

_________________
Lancia Delta 2.0 16V GT /// Alfa Romeo 166 2.4JTD /// ex. Lancia Kappa 2.0 /// ex. Mercedes-Benz W124


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 07 Авг 2010, 16:48 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 25 Окт 2008, 16:05
Мнения: 271
Местоположение: София
Кара: Lancia
Peakone написа:
В Алфа форума организаторите споменават, че има вероятност да бъде предоставена Делта Турбо за тест драйв! А, дано!


Наистина ДАНО ! img173 П.С ; И аз ще сам там.

_________________
Lancia Delta 2
Lancia Lybra 2.4 jtd


https://www.facebook.com/superstrongparts/
Авточасти Гуми Акумулатори Масла


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 24 Авг 2010, 01:08 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2006, 14:46
Мнения: 1330
Местоположение: London UK +447845319992 paunovwork@gmail.com
Кара: comming soon......:):)
king_nasko написа:
Peakone написа:
В Алфа форума организаторите споменават, че има вероятност да бъде предоставена Делта Турбо за тест драйв! А, дано!


Наистина ДАНО ! img173 П.С ; И аз ще сам там.


Хе хе ех ако е вярно опашката от кандидати ще е до Свиленград :lol:

_________________
Изображение
///X-DELTA GT///X-DELTA HF///X-DEDRA 2.0 i.e///X-ZETA 2.0 turbo///COMMING SOON...///


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 24 Авг 2010, 15:09 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2005, 14:00
Мнения: 360
Местоположение: София
Колеги, ето и заведението, в което ще се проведе официалната вечеря на 'Италфест 2010' :)

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение



Дон Менюто :D

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


До края на седмицата очаквайте отделна тема с оформени три варианта меню за предварителна поръчка.
Консумацията без предварително поръчано меню ще бъде възможна СЛЕД обслужване на предварителните заявки.
Работи се и по въпроса за внасяне на алкохол в заведението.

П.П.
Благодарности на Явор!!!

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 30 Авг 2010, 20:47 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2005, 14:00
Мнения: 360
Местоположение: София
Папането е готово в ПРИМЕРЕН вариант, за това и го публикувам тук, а не в отделна тема!
Както сами можете да сравните от менюто, крайната цена е завишена леко, заради условието да внасяме алкохол в заведението и да поръчваме хляб на място без да се смята кой, колко филийки е сгънал!
Също така не е включено безалкохолно, заради личните предпочитания на всеки - лесно може да се добави 0,5л. мин. вода, кола, фанта, спрайт и т.н....


МЕНЮ 1 - 20,00лв.
Овчарска салата.
Пикантни картофки.
Свинска пържола.
Мелба.

МЕНЮ 2 - 20,00лв.
Гръцка салата.
Задушени картофи (соте).
Пилешко филе с гъби.
Палачинка (2бр.).

МЕНЮ 3 - 20,00лв.
Салата букет.
Чушка бюрек (2бр.).
Бяла риба пане.
Плодова салата.

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 03 Сеп 2010, 08:50 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2007, 09:33
Мнения: 131
Местоположение: София
D. Stanev написа:
Да, само дето в календара на пистата още не е вписано меропрятието.
Други подробности около мероприятието и проявите?

Вечек го има :) http://www.karting-haskovo.com/bg/kalendar.html

_________________
Lancia Dedra 1.8 SW
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 08 Сеп 2010, 14:40 
Offline
Експерт
Експерт
Аватар

Регистриран на: 26 Юли 2007, 16:05
Мнения: 467
Местоположение: София
Айде стига бе :))) В Хасково ли ще е Италфеста??? :D :D Супер :))) Там съм значи :)

_________________
Lancia Dedra 1.6 16v 103hp 1998


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 10 Сеп 2010, 09:12 
Offline
Ентусиаст
Ентусиаст
Аватар

Регистриран на: 02 Авг 2007, 09:33
Мнения: 131
Местоположение: София
Хора има ли организация за тръгване към ХАСКОВО? даите малко инф... четох че от Монтана,Враца и Берковица се организират , хаиде да патуваме всички заедно.....ако се съберем ще е купон :roll:

_________________
Lancia Dedra 1.8 SW
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 17 Сеп 2010, 12:29 
Offline
Аватар

Регистриран на: 26 Окт 2009, 23:01
Мнения: 3
Местоположение: София
Искам да ви пожелая лек и безавариен път на всички! Ще се видим на пистата :)))


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 19 Сеп 2010, 21:35 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2008, 21:40
Мнения: 265
Местоположение: Велико търново
Кара: Lancia delta 2.0 16v
колеги искам да изкажа своето недоволство и моето дискриминиране относно майсторското шофиране(вярно е че нищо не показах) обаче на първите три места бяха алфи за това нямам нищо против оваче защо имаше награда за най бърз фиат а ланчията я пренебрегнаха

_________________
LANCIA DELTA2 1.8 103-113 HP
LANCIA DEDRA 1,6-90 HP
LANCIA DEDRA 1,6-75 HP
RENAULT ESPACE 2,2
LANCIA DEDRA 1,8 90 HP-НОВА


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 19 Сеп 2010, 22:03 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2009, 17:11
Мнения: 1079
Местоположение: Пловдив 05 Южен
Кара: Lancia
И вечерта в ресторанта се търсеше само алфистка или жена на алфист да покаже плът и да вземе ксенон... е после се поправиха ама май никой за нищо не ни брои нас ;) Пък и ти беше единствената Ланча т.е. трябваше да ти дадат награда за участието :D

Според мен истински ощетени бяха 2ма представители от пловдивската бригада в конкурсите за оптичен тунинг и най-запазен автомобил.. за първия, Змея (147-цата с цвят 8c) е без конкуренция, а за 2рия пловдивската мареа комби (бордо) беше истинския победител... 155-цата дето спечели какво ли не и е било сменяно и до преди няколко месеца беше зелена... май само шасито е оригинално img181

_________________
Lancia Delta 2.0 16V GT /// Alfa Romeo 166 2.4JTD /// ex. Lancia Kappa 2.0 /// ex. Mercedes-Benz W124


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 19 Сеп 2010, 22:33 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2008, 21:40
Мнения: 265
Местоположение: Велико търново
Кара: Lancia delta 2.0 16v
а и после защо нямало ланчии да участват еми как да има при това положение няма и да има

_________________
LANCIA DELTA2 1.8 103-113 HP
LANCIA DEDRA 1,6-90 HP
LANCIA DEDRA 1,6-75 HP
RENAULT ESPACE 2,2
LANCIA DEDRA 1,8 90 HP-НОВА


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 19 Сеп 2010, 22:43 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 16 Яну 2009, 17:11
Мнения: 1079
Местоположение: Пловдив 05 Южен
Кара: Lancia
Ми незнам, аз ако бях с по-малка кола щях да се пусна не заради наградите, а за изживяването и емоцията пък ако заслужа нещо добре дошло ;)

Мисля, че нямаш право да се чустваш ощетен. Както казах ти беше единствената Ланча и да ти дадат награда за най-бърза Ланча щеше да е меко казано смешно. Ако си дал по-добро време от най-бързия Фиат тогава можеш да си обиден и да претендираш за наградата като най-бърза "не-алфа" cheers

_________________
Lancia Delta 2.0 16V GT /// Alfa Romeo 166 2.4JTD /// ex. Lancia Kappa 2.0 /// ex. Mercedes-Benz W124


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 19 Сеп 2010, 23:21 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 25 Авг 2008, 21:40
Мнения: 265
Местоположение: Велико търново
Кара: Lancia delta 2.0 16v
да така е спор няма за другата година ще гледаме всичко да е изправно cheers cheers иначе феста беше мн добър и най вече автомивката bowdown bowdown bowdown bowdown bowdown bowdown

_________________
LANCIA DELTA2 1.8 103-113 HP
LANCIA DEDRA 1,6-90 HP
LANCIA DEDRA 1,6-75 HP
RENAULT ESPACE 2,2
LANCIA DEDRA 1,8 90 HP-НОВА


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 02 Окт 2010, 14:02 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 02 Окт 2010, 13:26
Мнения: 10
Здравейте, колеги. Доста време се чудих дали да пиша или не и реших да си кажа мнението. За мен лично организацията на "Италфест 2010" беше много зле направена.

1. Никаде не видях докато не отидох на място ценовите листи за вход и участия.
2. Така наречения DJ който беше на сцената се издъни многократно : заби му програмата и спря музиката, изобщо не обърна вснимание какво става пред него, пускаше 10 - 20 песни а да не говорим за микс все едно съм си нагласил Winamp - a да смесва песните на 10 секунди преди края.
3. Уж щеше да има тестдрайв...
4. Появи се някакъв елемент, който неможа да прочете характеристиките на колите. Извинете ама ние бяхме на Италфест и всички сме запознати с характеристиките на колите. Поне да беше ги научил.
5. На мацките, които миеха коли поне някой да им беше обяснил доло горе как се мие. Алфата отиде чиста и след автомивката стана мръсна.
6. На майсторското шофиране се засичаше само 1 време. Тоест тестовата обиколка никой не я засече, а имаше хора, които се справиха много по-добре на тестовата обикола.
7. На Итеалфест по принцип трябва да има италиански коли нали? Ако някой може да ми каже какво правеше онова BMW X6 на пистата ще е добре.
8. Алфите бяха в средата, фиатите в края на пистата, а за ланчийте дори невидях место за паркиране.
9. Никаде не видях флаери, брошури или плакати, че ще се организира Италфест. Нали целта е да се привлекат по-вече фенове на италианските коли?

П.С. да се надяваме, че оргаизацията за Италфест 2011 ще е по-добра. Ако неможете да се справте сами винаги може да поискате помощ. Едва ли някой ще ви откаже. Ако съм забравил нещо моля да ме извините.
Относно Администрацията на сайта и форума мога да ви посаветвам да не си правите труда да ме банвате или блокирате ползвам прокси.


Host of the IP: www.lancia-bg.com
Host IP [?]: 87.119.79.150 Copy
IP country code: BG
IP address country: ip address flag Bulgaria
IP address state: Grad Sofiya
IP address city: Sofia
IP address latitude: 42.6833
IP address longitude: 23.3167
ISP of this IP [?]: Interoute Bulgaria JSCo.
Organization: FColor Ltd.
Local time in Bulgaria: 2010-10-02 14:07


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 02 Окт 2010, 14:42 
Offline
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: 12 Яну 2007, 11:09
Мнения: 2560
Местоположение: София
Кара: Lancia Dedra SW Integrale 16VT
Piaggio mp3 250ie
S203 OM612
Организаторе, всеки има право на мнение и стига да се спазват правилата за етикет във форума няма нужда от бан. И един съвет от администрацията, спазвай правилата на форума, защото ако решим, че не трябва да пишеш тук няма да можеш. Лек ден.

_________________
Non e una macchina, e un Integrale.
Изображение
Имало едно време Dedra TDS SW, Y10 GT, Kappa SW 16VT, Delta GT.i.e, Lybra SW Comfortronic, Musa 1,4 DFN


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ИТАЛФЕСТ 2010
 Мнение Публикувано на: 02 Окт 2010, 16:10 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2007, 13:23
Мнения: 2764
Местоположение: София
Кара: Lancia Kappa 2.4jtd
Lancia Dedra 2.0 Integrale S.W.
organizatora - като човек криещ се зад такъв ник, би трябвало да имаш поне най-елементарна представа колко пари струва това, всичките ти забележки да бъдат покрити и организацията на такова мероприятие да бъде на 6...
Нали?
Освен ако не си просто поредния "разбирач"...

Сега сметни как това може да бъде организирано с крайно ограничени средства, при липса на особен интерес от страна на някакви рекламодатели/спонсори или несериозност от тяхна страна, при липса на достатъчно членове в клубовете и т.н.

Ако парички имаше - 100% съм сигурен, че мероприятието щеше да задоволи и най-капризните...

Интересно ми е - ти би ли споделил с какво си допринесъл за това, то да съществува и на базата на какво вложено в тази цел мрънкаш?

Тези неща важат и за останалите недоволни...
Как може някой, който идва за първи път, да търси обяснение за ниска посещаемост?
Или някой, който не е член на клуба, не е дал предварително пари или помогнал по някакъв начин на мероприятието, да мрънка "защо това и онова"
Извинете, но дори таксите събрани от вход в деня на мероприятието едва ли са покрили и половината от разходите за него.

Освен всичко това - лично аз дори просто хей така да се съберем 200+ коли и още повече хора на гола поляна, при липсата на каквито и да е като атракция бих си изкарал супер - защото идеята на Италфест не е да си платиш входа и като го прекрачиш да имаш персонален гид, 2 какички да ти го местят от ляво в дясно и обратно, лична кола за тестдвайв и свободна писта само за теб, организаторите да ти се кланят и всичко това за няколко леФчета...
Имате крайно нереални и неоправдани очаквания!!!

Лично за мен - тази година не можах да дойда, поради финансови проблеми, но в предишните 2 грам не съм обръщал внимание на сцена, музика, какво говори водещия и куп други детайли - забавлявах се, запознавах се с нови хора и сам си правех атмосферата такава, каквато искам... Не съм разчитал на това някой друг да ми "вкара" настроението, нито съм гледал с лупичка пропуските на организаторите... Даже се опитвах да им помагам с каквото мога...
Също така - предпочитам да съм със 50 човека, които знаят защо са там и са фенове на марките и идеологията на италианското автомобилостроене от миналото изобразена с различните си нюанси в различните марки, от колкото да се съберат 500 семкаджии, дето се отишли да гледат някакво шоу...

P.S. Хайде за следващата година - дайте по 50лв да кежем от Март до Май месец за вход на мероприятието, което ще между края на Септември, до средата на Октомври... ама не да бъдете 10-15 човека дето ще го направят, ами поне 350-400+ и да видим какво ли ще бъде... когато освен всичко, ще може да се отиде и при спонсори/рекламодатели с думите "имаме 400 сигурни посетители, плюс поне 200 очаквани да дойдат допълнително... да видим какво ще бъде...
Ма тива няма да стане нито другата година, нито по-другата, нито която и да е, защото на другаря зрител няма да му изнася... пък и няма да има много поводи да мрънка...

Бъдете здрави и следващия път, преди да отидете на такова мероприятие помислете - "защо отивам - да гледам някакъв сеир, или защото искам да бъда в компанията на хора, които споделят моята любов/интерес/знания/страст/друго към някоя от италианските марки автомобили" cheers

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 2 [ 31 мнения ] Отиди на страница 1, 2  Следваща




Начало форум » Viva Lancia » ИталФест


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов