Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Lancia




 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Въпрос за Ланча Делта 1.6 СПЕШНО!!!!
 Мнение Публикувано на: 08 Юли 2006, 11:47 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 08 Юли 2005, 13:10
Мнения: 31
Местоположение: Пловдив
значи колеги довечера имам оглед в 18.00!!!мотора е 1.6,преди съм имал Алфа 155 а от Ланча нищо не разбирам....кажете какво да гледам и каде.94 та е и е с всички екстри и евентуално каде има майстор в Пловдив кадето мога да я погледна!!!с Алфата беше трагедия ако трябваше да търся майстор който наистина разбира и именно за тава я продадох защото малко хора разбираха от такива а от динекспреса съм много разочарован.не е ли слаб за купето 1.6 моното?75 коня са малко според мен но е изгодна офертата има и още една-1.8,но тя пък няма клима и с тая кожа вътрее е кофти лятото.........и последен въпрос?скъпи ли са им много частите щото съм чувал че някои неща са едно към едно с Фиат?благадаря предварително


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 08 Юли 2006, 12:00 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Дек 2004, 00:14
Мнения: 1361
Местоположение: Пловдив
Частите на фона на Алфата ти ще ти се сторят направо смешни цени. Моторчетата са хубави верно че е малко слабичък за тва купе но да ти кажа върви си много прилично късите скорости осигуряват бързо ускорение и динамика, не се препоръчват обаче високи скорости над 140 примерно щото оборотите са високи и комфорта се губи. За сервиз в пловдив мога да ти кажа само едно място там човека от години се занимава само с италианки. Намирасе срещу рампата за линеиките на ВМИ (бул. васил априлов) Има една пресечка падасе маи първата в ляво след пешеходния светофар на ВМИ.(посока към гарата) като влезеш в пресечката на около 30тина метра в ляво едни големи сини врати има един "едър"маистор тои маи е в час с италианките. Успех с колицата ще си доволен.

_________________
Правило № 1- Нещо, което работи не се пипа!!!
Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
Правило № 3- Винаги спазвай правило 1!!!
DEDRA (EX) Bravo (EX) Lancya Y (ex)
BMW X3 E83 3.0D 218hp-AT : Dedra 1,6i 78hp


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 2 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Lancia


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов