Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Общи приказки




 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: нкс автомечти оод
 Мнение Публикувано на: 01 Май 2018, 21:44 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 24 Фев 2006, 17:21
Мнения: 726
Местоположение: София 15 Младост
Здравейте,колеги.Отдавна не съм писал във форума,но си го следя :D .Планирам леко завръщане към любимата марка,след като 6 години и изневерявах :D .Отдавна не бях ходил по автобитаците.Много интересно ,забавно и поучително преживяване.Препоръчвам го на всеки.Да ви разкажа за конкретната фирма-нкс автомечти оод.Търся аз ланча ипсилон-последната версия с 4 врати,1200куб двигател.Работя далече от нас и ми трябва малка икономична кола,на която ще сложа газ.От споменатия модел има 3 броя,викам си чакай да видя конкретния модел.Фирмата има офиси в София,Пловдив и Гоце Делчев-колата в Гоце Делчев :D .Викам си-една хубава разходка до Неврокопско няма да навреди-хем не съм ходил до там.Взимам един приятел и в петък сутринта по хлад потегляме за Неврокопско.Хубав път,хубави хора по пътя,закусихме шкембе в една попътна кръчма,слънчево,изобщо красота.Имам един Нисан,с който ходя за риба и карам дърва и други крайно необходими неща до :D в къщи :D .С него пътя е песен и много шум и друсане.Уговорил съм с един от автокъщата -г-н Кехайов да смени ремъци ,масло и филтри и ако всичко е наред взимаме колата,хем е със Софийска регистрация.Изобщо песен.Колата по обява е 2012г,в перфектно състояние,на 128000км :D .Обявата я има още в мобилето.За 9600лв.Като знам,че в Германия тръгват от10000лв,викам си -тая от Италия няма да бъде съвсем гробница. :lol:.Пристигам аз,споменатия джамбаз докарва колата-леле :lol: -такова чудо не бях виждал.Някой боядисал предната броня и капак със все прахоляка и мухите :D .Тапицерията омазана колкото си иска-алкантарата изглежда просто чудесно като върху нея седи мазен некъпан тип и се трътньози :D поне 250 000км.Волана като за 250000 :D Отварям капака на двигателя-всичко в масло :D .Г-наКехайова вика-ми майстора като сменял маслото я е окапал :D .Махам капачката на двигателя-все съм виждал гняз,ма такова чудо досега-не.1см кал-филия да намажеш :D .На Нисана не бях сменял маслото 6 години :mrgreen: -етакава кал нямаше.Палим двигателя-и почво до пълни масло :D през въздушния филтър.Развивам капачката-щеше да ме удари в окото :lol:.Викам бе Унуфри,на тая кола двигателя е за основем ремонт,бре.Дай да се повозим.Тръгваме да се возим.Няма мощност-е като няма компресия,как да има :D .Преден десен носач,лагер главина отзад ,и биалетка на легналите полицаи :D .В Гоцето е пълно по центъра.Викам му на г-на Кехайова-нали беше в перфектно състояние бре.Идва още един юнак да ми обяснява как всичко било наред,тая гняз я имал и той на неговото коле дето било на 30000км и т.н.Викам бре хора ,аз съм сменил 15 коли,включително 2 нови от магазина,недейте така да ме обиждате :D .Дават ми 3 месеца гаранция хората. :D .После ще правим основния ремонт.Добре че го накарах да смени маслото-сложил и 5-40-идеално го духа през филтъра :D .Отказах сеот нещото.После разбрах защо колата е със Софийска регистрация и във Гоце Делчев-но не вярвам да има толкова загубени гърци.На връщане хапнахме чудесна рибена чорба по 2лв в едно крайпътно ресторантче,е,и кюфтета на скара,де :D .За разнообразие рекох да минем през Дупница :D -да се позабавляваме.Разходихме се,погледахме,попитахме.Там научих,че като стои колата цяла зима навън,гумичките на климатика се разсъхват и на пролет трябва само да го напълниш и си готов-работи си. :D .Харесах си една много читава муса,на която катализатора и работеше,обаче дизел-аз търся бензин.Загледах се в Кашкаите,от любопитство.Моя е от магазина,на 8 години,на 170000км.Като сравня,всичко е над 250000км,пък пише 120000км :D .Прибрахме се по тъмно.Хубава разходка беше :D .Сега ще му мисля какво да правя-избор на коли никакъв.Ще пообиколя джамбазите ,да видя дали мога да сваля цена наполовина :D -ако не ме бият де.В къщи са 4 коли вече,ма пусто като си навия нещо на пръста,не мирясвам.Та внимавайте с въпросната ланча-да не изгори някой.Предполагам че за 2000лв ще стане чудесен основен ремонт,но трябва ли :D .А и с въпросната фирма внимавайте-вероятно това им е начин на работа.Лека нощ на всички.


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 




Начало форум » Viva Lancia » Общи приказки


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов