Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Общи приказки




 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: "Застъпници за пътна безопасност" - има ли почва у нас.
 Мнение Публикувано на: 02 Сеп 2013, 13:19 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2007, 13:23
Мнения: 2764
Местоположение: София
Кара: Lancia Kappa 2.4jtd
Lancia Dedra 2.0 Integrale S.W.
И така - преди да продължите искам да спомена, че нямам общо, а просто днес получих имейл за него, покрай една друга организация.
Идеята ми е да запозная повече хора с та

Цитирам имейла:

Цитат:
Здравейте,

Пишем Ви, тъй като сме имали регистрация в бла-бла-бла на сдружение „Отворена младеж“, което означава, че сте имали отношение към пътната безопасност в България. Ако това все още е така смятаме, че проект „Застъпници за пътна безопасност“, ще Ви заинтригува... бла-бла-бла...

В програмата на сдружение „Отворена младеж“ сме заложили работа с групи от активни млади хора на местно ниво за изграждане на капацитет на местно ниво за качествено оформяне на послания в областта на пътната безопасност и предаването им до демократично избраните институции на местно, регионално и национално ниво по проект „Застъпници за пътна безопасност“, подкрепен и от НЦ „ЕМПИ“ в рамките на програма „Младежта в действие“ на Европейския съюз.

Целта ни е да се насърчим активността и сътрудничеството между всички заинтересовани лица на местно ниво, като създаде предпоставки да бъдат изградени центрове за превенция и извън столицата. Условието за участие е да се регистрира екип от четири човека на страницата на проект „Застъпници за пътна безопасност“ – http://rsa.open-youth.org. Последният ще подкрепя в рамките на една година участващите екипи, като критерият е генерирана обществена подкрепа във Фейсбук.

бла-бла-бла - тази част ми е малко неприятна, защото е свързана с получаване на пари и т.н, а смятам, че това е предпоставка за провал и опорочаване на идеята, поради привличане на хора, които няма да имат за цел разпространение на послания в областта на пътната безопасност....

бла-бла-бла... Пълна информация е публикувана в наръчника по проекта на http://rsa.open-youth.org. Ако имате въпроси, неотговорени в него или на Фейсбук страницата ни, моля, пишете на rsa@open-youth.org

С уважение,
Екипът на сдружение „Отворена младеж“


И така - линковете са пред вас.
Има ли някой запознат повече с проекта?
Ако има желаещи да се включат в него - да знаете, че нямам общо - просто темата винаги ме е вълнувала и който ме познава в това отношение знае, че съм малко вманиачен на тема инциденти на пътя. :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 




Начало форум » Viva Lancia » Общи приказки


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов