Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Общи приказки




 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Полиращи пасти и козметика за нашите красавици
 Мнение Публикувано на: 11 Май 2013, 01:36 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 11 Юни 2010, 00:51
Мнения: 366
Местоположение: Терни, Италия - Видин, България
Кара: Lancia Delta 2 1.8 8V 836A5000
Колеги за съжаление не намерих такава тема в търсачката, а ако има извинявам се предварително. Та така реших да направя една в която иска да задам един въпрос и след това ако може да се пускат мнения за това какви продукти сме използвали за колите си и доволни или не сме от тях. Та въпросът ми е следният: Искам преди лятото да пастирам колата, но прочетох за 3 вида пасти, за дълбоки следи по боята (незнам как се казват точно за тожа се извинявам), за по финни и завъшваща паста която придава блясък и помага на водата да се стича по лесно. Аз лично съм ползвал от LIDL na W5 http://www.lidl-ni.co.uk/static_content/lidl_ie/images/IE/IE_48406wk1413_01_b.jpg на скромната цена от 1.99 евро (в Италия) , тя е от 3-я тип и останах наистина очарован от нея, но има и един минус когато минавах вратите и без да искам допирах някъде огледалата и цапах с пастата след това не можах да го измия и трябваше с водна шкурка 2000 и да го махам. Ако някой може да предложи каква паста е ползвал за дълбоките следи и евентуално някаква цена ще съм много благодарен. Поздрави :auto:

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 




Начало форум » Viva Lancia » Общи приказки


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов