Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Viva Lancia » Общи приказки




 Страница 1 от 1 [ 7 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Недеволен от Техно микс
 Мнение Публикувано на: 22 Юни 2012, 14:20 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Да ви се оплача колко съм недоволен от магазините на Техно микс. Тъй като съм в процес на обзавеждане на апартамент и ми трябваха нови кухненски уреди, мивки и пр., ми препоръчаха да ползвам услугите на Техно микс ( а и те са един от магазините, където се предлгат харесвани от мен марки кухненски електроуреди ( Бош, Горенье, Фабер и т.н.). Та поръчах 6 уреда и една мивка на обща стойност над 2 000 лв. До тк всичко беше ок. После се почнаха мъкте - днес ще ви ги докараме - утре ще ви ги докараме и така вече цял месец - 6 уреда ми ги карат на 4 курса ( всеки път се налага да чакам на адреса между 3 и 4 часа, защото не се знаело точно кога ще дойде доставката - ако искаш фиксиран или ориентировъчен час си плащаш 20 лв.). На всичкото отгоре като започнах един по един да разопаковам уредите, се оказа, че в нито един нямам подготвена гаранция - звънях няколко пъти в магазина, говорих с управителя с молба да ми подготвят всички гаранции и да ги донесат все един от 4-те пъти когато идваха - това уви не се случи. Сега трябва да се хвана и да ходя до магазина им, за да ми дадт отделно гаранциите. Поръчвал съм преди и от Технополис и от Техномаркет - ама такъв филм не се бях вкарвал. Купих ( платих ) уредите на 26.05 и едва вчера получих последната пратка ( без гаранциите разбира се), при това след постоянно достаждане по телефона от моя страна, защото мебелиста ми е готов с кухнята. ranting Едва ли ще си купя уреди отново от този магазин.

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Недеволен от Техно микс
 Мнение Публикувано на: 22 Юни 2012, 17:24 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Апр 2009, 16:12
Мнения: 1106
Местоположение: Плевен
Кара: Lancia Dedra (кашон на колела)
Е па за това ние на село сме си най-добре! Взимам буса на съседа отивам си до някой маркет товаря си го със уредите и гаранциите и лан дран и ме бооооли фара...
Just follow one simple rule - in Bulgaria selqnin always win! punk

_________________
ZLA83500000199107


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Недеволен от Техно микс
 Мнение Публикувано на: 22 Юни 2012, 19:21 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 13 Юли 2011, 17:47
Мнения: 900
Кара: Каква кола притежавате: Зелена!
Ако беше оставил само капаро и доплащане в момента на доставка и не вадиш парите от джоба преди да си видял гаранциите, да видиш бързо ли става.
Пък и парите са си пари, но без приятели не става. Не е важно да спестиш 10 лева, важно е да има отговорен човек отсреща, който дори и при пропуски ще ти съдейства.
Аз преди 4 години си взех всичко от малък магазин до работата ми. Карането ставаше: влиза човека при мен и казва "като имаш време".
И с моя късмет на 2 години и 4 месеца се запали пералнята и умря компресора на хладилника /аз цял живот съм така, излезе от гаранция и го лапвам/.
Като влезнах и му сипах новата я получих с голяма промоция, и ми уредиха уникален майстор за хладилника.
Парите са си пари, приятелите са си приятели. Много често спестяването на 50 кинта така може да те филмира, че ум да ти зайде.

Пожелавам ти накрая всичко да ти е 6, макар и с малко повече нерви да те радват любимите марки.
cheers

_________________
Не е ли изненадващо колко много неща, ако не ги кажеш веднага, след десет минути ти изглежда, че не си струва да бъдат казани.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Недеволен от Техно микс
 Мнение Публикувано на: 28 Юни 2012, 08:45 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист

Регистриран на: 27 Фев 2006, 11:49
Мнения: 1511
Местоположение: София Овча Купел1
Кара: Lancia, Alfa Romeo 159
Е, така или иначе вчера ми докараха и гаранциите...Но едва ли ще пазарувам повече от този магазин.

_________________
Lancia Delta II 1,6 i.e., 75 ph.
Alfa Romeo 159 1.9 JTDm
".... 150 На превала Ляв 5 и веднага Десен 5! спирай, че си ебало майката за Ляв 2 на скок !!!ХОРАТА... "


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Недеволен от Техно микс
 Мнение Публикувано на: 22 Юни 2014, 17:58 
Offline

Регистриран на: 22 Юни 2014, 17:33
Мнения: 1
Кара: Ауди
Здравейте,
специално се регистрирах тъй като имах подобен момент. Изкренно ме е яд че не се поразрових из интернет да видя мненията за този магазин.

Към казаното до тук бих искал да добавя:
- нещо положително - цените в магазина са доста добри
- още нещо положително все пак за магазина е че онлайн съпорта е наистина добър и отзивчив
- и отрицателно - първото ми позваняване от техния доставчик беше много грубо и ми се караше че в събота сутринта(около 10) не съм си вдигнал телефона(от магазина предварително бяхя казали че след 14:30 са доставките) без да се представи и затвори телефона. Интересното беше че може би защото не бях платил предварително или просто момичето от съпорта беше по-възпитана ме свърза с друг човек за доставката - обаждане на което човека си говореше нормално и се разбрахме за доставката (бях доволен). Час по късно ми се обади 3-ти човек, който започна разговора със следното "Аз съм за доставката, трябвало да се обадя" (каква доставка, кой магазин, малко контекст - тъй като обзавеждам цялостно нов апартамент тази събота имах 2 доставки). Няколко пъти го питах да ми разкаже каква е целта на обаждането и бях изумен че той разбрал че просто трябва да се обади ей така без да знае целта на разговора. :))) Отакзах поръчката разбира се тъй като това ми се стори наистина меко казано непрофесионално и тези гаранции които даваха от магазина (по 6 години за уредите които бях избрал) започнаха да ми изглеждат неизпълними на фона на опита който имах последните 3 часа при това в случая в който те трябва да получават пари.

Надявам се да съм помогнал на някой с тази информация :)

-- Георги


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Недеволен от Техно микс
 Мнение Публикувано на: 14 Дек 2016, 14:09 
Offline

Регистриран на: 14 Дек 2016, 13:51
Мнения: 1
Кара: Lancia
Да допълня списъка на измамените от Техно микс... НЕ пазарувайте он-лаин ,за тях не важат правилата и законите ... не стига че не ми изпратиха точно това ,което съм поръчал и платил , но дори най-нагло ми казаха,че не мога да го върна . Те си имали собствени правила ,не връщат и не заменят нищо. Казах им ,че съм подал жалба в комисията за потребители те казаха ,че не ги интересува ..
Сега съм твърдо решен да ги съдя до дупка,не ми пука колко пари ще похарча по адвокати и съдилища. Подобни нелоялни търговци трябва да знаят,че ние не сме будали да се гаврят с нас :)


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Недеволен от Техно микс
 Мнение Публикувано на: 15 Дек 2016, 20:45 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2007, 13:23
Мнения: 2764
Местоположение: София
Кара: Lancia Kappa 2.4jtd
Lancia Dedra 2.0 Integrale S.W.
Миналата година на "Черния петък" от магазина им на бул.Европа 148 си купих фурна, пералня и абсорбатор - на място, плащайки цялата сума.
Гаранциите ми ги издадоха още на касата, а уредите дойдоха заедно и до колкото помня в уговорения ден.

Не ми се е наложило да комуникирам допълнително с тях, но ще имам предвид написаното от вас.

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 7 мнения ] 




Начало форум » Viva Lancia » Общи приказки


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов