Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading



 Страница 1 от 1 [ 7 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: BRC България ЕООД
 Мнение Публикувано на: 15 Юни 2013, 15:40 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2006, 14:46
Мнения: 1330
Местоположение: London UK +447845319992 paunovwork@gmail.com
Кара: comming soon......:):)
Пичове искам да попитам колко от Вас освен мен са имали горчиви срещи с "компетентните" БРЦ БГ в София?
Понеже за трети път ми се наложи да отида при тях по обяснимата причина че никъде другаде (поне аз не знам) имат софтуер за тези инжекциони. Накратко историйте ми с тях.
1 път : Смяна на изпарител поради гръмнал в което няма лошо- доволен останах и нямаше забележки.
2 път : Колата започна да ми харчи от 13/100 градско 18-19/100 отидох уж я оправиха казаха че няма проблем и всичко е оправено и разхода падна до "завидните" 16/100 img189 няма да споменавам как я оправих да си мине в нормален разход . Взеха ми по спомен 35-40 лв. за настройка

3 път беше вчера: Отивам за диагностика понеже колата заби муцуната на газ и не можеше да се изфорсира хич.
Още на вратата ме посрешнаха с обичайното "Свещите смени ли?" ако не си смениги и пак ела.
Понеже моят човек в моя сервиз е отпуск звъннах не един познат и той ме прати за смяна на свещи при "негов човек"
в младост 3 това е друга тема обаче Въпросният човек ми каза да пия кафе някъде около час щял да ми се обади.
Мота се час и нещо звънна каза че всичко е ок и съм готов взе 50 кинта и аз обратно в БРЦ
Там се почна едно разследване и настройки в което няма нищо лошо откриха се в крайна сметка инжектор който леко изпуска газ и друг който уж не работел добре. Всеки струва по 120лв! Замениха ги с нови за проба но уви едно тотално нищо.накрая един чичка дето нищо не казва обикновенно щото обича да си попийва и лъха на ...
извади 2 свещи и за моя огромна изненада си бях със старите свещи (за този сервиз след това)
В момента в който видяха че са старите свещи,ме отсвириха тотално като ми предложиха и те да ги заменят с техни на скромната цена за свещ 9л и за смяна на ВСЯКА свещ по още 5лв. на което не издържах и има казах да затварят всичко и да си ходя Добавям че принципно свещите ми бяха точно на 20 000 км. , А колата на бензин си вървеше като обезумяла без да се замисли без нищо.
Диагнозата на "професионалиста" беше че всичко е от свещите но в следващият момент се обърна и ми каза че и да ги сменя пак няма да се оправи че бил мотора много капризен и не знам кво си. взеха ми 50 лв.
50лв. за стари свещи + 50 лв. за диагностика без диагноза! това е резултата
Без да мога а я закарам при никой друг се захванах сам както винаги Отново няма да обяснявам какво и беше но колата е в перфектно здраве в момента вървяща прекрасно на газ,въпреки че Аз НЕ разбирам много от ГИ.Следвах само логиката че няма начин да спре тотално заради свещ освен ако не е изгоряла пробила което щеше да се отрази и на бензин.
Само дето аз съм олекнал със 100 лв. за нищо от монополиста на БГ пазар.Прочетох доста негативи за сервиза от други хора,други газаджий се оплакват от тях,има хора които са брутално изгонени от сервиза щото са им се "издървили" един вид,а те си търсят правата.
Идеята ми е следната:Не може един "представител" на подобна фирма да се отнася по този начин с клиенти а още по малко да взима пари при положение че не е намерил проблема и не го е отстранил!
Ще формулирам едно писмо до BRC в Италия и се надявам недоволни като мен НО НАИСТИНА които са ходили там и имат пряк контакт с некомпетентността на НЯКОЙ от служителите там. да ми помогне да го напишем тоест да си каже случая може тук може и на ЛС.

Имаме колега във форума който работи там и който в интерес на истината се опита да направи каквото може софтуерно но накрая се отказа понеже нищо не ставаше.Нищо лично към него,даже днес минах да го видя специално и да му кажа какво мисля да направя но уви там беше само чичката дето не говори поради обяснимите ,причини с алкохола. Извиках го обясних му как стоят нещата и че колата коят нямаше шанс да заработи без да сменя половината им инжектори,свещи и не знам си кво работи прекрасно при което той ме попита:"И кво и беше?"
Представяте ли си? Идеше му да му кажа дай 50 лв да ти кажа. ама айде Каза че мога да се оплача на шефовете му,но аз му казах че ше се оплача не на неговите а на ТЕХНИТЕ шефове.Мисля че това е единственият начин да се оправят нещата за хората с тези и без това скъпи системи. Половината от хората които познавам ходят до пловдив да им ги правят.Явно са малко по добри майсторите нищо че фирмата е една и съща.
Ще драсна и в един два други форума за да видим колко са потърпевшите.

пп: Темата ако не е за тук да се премести където трябва моля.
Ще започна да пиша писмото и очаквам да помагат само хора с реален случай а не само да си чешат пръстите
Не съм такъв че да преувеличавам или да плюя по някой без да има причина за това.
Благодаря за вниманието.

_________________
Изображение
///X-DELTA GT///X-DELTA HF///X-DEDRA 2.0 i.e///X-ZETA 2.0 turbo///COMMING SOON...///


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: BRC България ЕООД
 Мнение Публикувано на: 15 Юни 2013, 18:00 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 16 Юли 2008, 11:56
Мнения: 2632
Местоположение: Стара Загора
Кара: ше хубава Lybra Berlina 1.8 LX bifuel :)
Един единствен въпрос, защо по дяволите им даде пари ?


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: BRC България ЕООД
 Мнение Публикувано на: 15 Юни 2013, 19:04 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2006, 14:46
Мнения: 1330
Местоположение: London UK +447845319992 paunovwork@gmail.com
Кара: comming soon......:):)
Е кво трябваше да направя?Някак си нереално ми се вижда да се разправям с 20 човека там. За това избрах този начин от който или ще ми/Ни обърнат внимание талянците или бизнеса им тук в бг няма да процъфтява особенно
Един приятел наскоро направи така в Тойота. Има лексус GS и му даде проблем в абс-а естествено аз имам опит от преди с тойота и знам че и там са "майстори" нищо не направили,човека полудя и писа направо на хапонците
след 3 дни му се обадиха от тойота дадоха му оборотен авенсис с 1000 извинения кво стана обаче с лексуса още не знам че не сме се виждали.....т за това си мисля че това е по добрия начин.Ако си уважават фирмата би трябвало поне да ги стегнат малко от малко.

_________________
Изображение
///X-DELTA GT///X-DELTA HF///X-DEDRA 2.0 i.e///X-ZETA 2.0 turbo///COMMING SOON...///


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: BRC България ЕООД
 Мнение Публикувано на: 15 Юни 2013, 20:56 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Окт 2005, 13:36
Мнения: 2804
Местоположение: Русе - 0898 477 656
Кара: KAPPA 2.0 VIS - ZLA83800002053545 - 838А6000268799
http://carendar.com/public.php?offset=5 ... ic=0&name=
Е Стефко .. ми то по твойте думи - ами пиши на ТАЛЯНЦИТЕ.

Ко тука ....

_________________
Изображение
Изображение
ЕХ - DEDRA 2.0 i.e. - 835A5.000 - 120hp - BRC - "СТАНКА НЕВЕРОЯТНА"


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: BRC България ЕООД
 Мнение Публикувано на: 15 Юни 2013, 21:44 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2006, 14:46
Мнения: 1330
Местоположение: London UK +447845319992 paunovwork@gmail.com
Кара: comming soon......:):)
i_v_ivanov написа:
Е Стефко .. ми то по твойте думи - ами пиши на ТАЛЯНЦИТЕ.

Ко тука ....


Аз че ще пиша ще пиша това казах но споделих тук за да видя дали няма друг случай който да добавим и трети и така за да се обърне внимание по сериозно.

_________________
Изображение
///X-DELTA GT///X-DELTA HF///X-DEDRA 2.0 i.e///X-ZETA 2.0 turbo///COMMING SOON...///


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: BRC България ЕООД
 Мнение Публикувано на: 15 Юни 2013, 21:47 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Окт 2005, 13:36
Мнения: 2804
Местоположение: Русе - 0898 477 656
Кара: KAPPA 2.0 VIS - ZLA83800002053545 - 838А6000268799
http://carendar.com/public.php?offset=5 ... ic=0&name=
А дано .. ама ... надали!

Италианците - не са ... японци.

УСПЕХ!

_________________
Изображение
Изображение
ЕХ - DEDRA 2.0 i.e. - 835A5.000 - 120hp - BRC - "СТАНКА НЕВЕРОЯТНА"


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: BRC България ЕООД
 Мнение Публикувано на: 15 Юни 2013, 23:02 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 28 Юли 2006, 14:46
Мнения: 1330
Местоположение: London UK +447845319992 paunovwork@gmail.com
Кара: comming soon......:):)
Абе не са японци ма уж са водеща марка би трябвало да я защитят.Ще пробвам

_________________
Изображение
///X-DELTA GT///X-DELTA HF///X-DEDRA 2.0 i.e///X-ZETA 2.0 turbo///COMMING SOON...///


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 7 мнения ] 





Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов