Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -




 Страница 1 от 1 [ 8 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Никога сервиз СИОН на Сточна гара
 Мнение Публикувано на: 22 Юни 2007, 11:34 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2006, 19:07
Мнения: 1423
Местоположение: София/Перник
След сума ти разправии в крайна сметка застрахователите ми признаха щетата (беше спукано предното стъкло)

Всичко хубаво обаче свършва дотук.Закарвам колата в сервиза и на другия ден заварвам следната картинка:
Колата ми вътре е кочина, стъклото е зелено, но не толкова зелено колкото трябва да бъде по принцип, а по-светло.
От едната страна силикона е повече и има половин сантиметър разстояние от пластмасата на колонката.
Отделно пластмасите под чистачките не са поставени като хората, защото са ползвани старите щипки, а не са сменени с нови... :evil:


Страшно съм разочарован :!:

_________________
== Fiat Stilo 1.6 (103 hp) ==


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Юни 2007, 17:08 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2006, 19:07
Мнения: 1423
Местоположение: София/Перник
Така...сагата продължава.

Излязох от работа и стъклото се беше напукало от основата вдясно до средата по диагонал.Побеснях.
Отивам в сервиза и оня ми вика тя гаранцията не важи за стъклото.
И аз: Е добре.А за какво важи??
Той: Ми за монтажа
Аз: Е ок то стъклото може да се е напукало от неправилен монтаж.
Той: Не съм сигурен и няма да го плащам от моя джоб.Заведи си нова щета и пак ела.

Бесен отивам и вдигам скандал(все пак днес си е и горещо..поизнервих се). Експертите казват, че това няма да го приемат като щета, защото не са виновни, че стъклото е дефектно, освен това е станало на паркинг и може да е от слънцето.Не ги интересувало.
Аз обаче тъп, но упорит казвам, че ще отнеса проблема до комисията по защита на потребителя и не ми пука кой е виновен...
Дойде някакъв шеф и казва, че по принцип това не го признават като щета, но за мен ще направят изключение.

Сега чакам да ми звъннат като доставят стъклото, за да откарам колата и да го монтират.


Следва продължение.... evil :evil: :evil:

_________________
== Fiat Stilo 1.6 (103 hp) ==


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 22 Юни 2007, 20:56 
Offline
Специалист
Специалист
Аватар

Регистриран на: 11 Апр 2006, 17:03
Мнения: 263
Местоположение: София
Остана ли, някаде, нормален сервиз! Всеки гледа да ти вземе парите, с колкото може по-малко работа, за старание да не говорим! Не виждам решение и както изглежда, ще става по-лошо :roll:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 23 Фев 2008, 22:41 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia
Аватар

Регистриран на: 19 Фев 2008, 19:42
Мнения: 37
Местоположение: София
колега ако искаш вярвай ама само го прочетох тва и как се изнервих няма да обеснявам!!!тия за кви се имат бе :evil: трябвало е да му засилиш колата в офиса на тоя `шефчето` и да му каеш ей ти са щета,мама ти д**а!и после да навестиш и тоя другия-механика!!! smackbum

_________________
...find your sport on the earth and ride it...


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 04 Апр 2008, 10:18 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 18 Окт 2007, 13:23
Мнения: 2764
Местоположение: София
Кара: Lancia Kappa 2.4jtd
Lancia Dedra 2.0 Integrale S.W.
В същия сервиз ми взеха колата за точно 2 часа и половина, страничното стъкло беше точния тонаж, монтажа перфектен, изчистили са счупените стъкла, сменени бяха уплътненията с точните такива... 2 месеца преди това бях там за изправяне и боя на багажника, точния цвят, без никакви дефекти за сега.

Кофти случка си имал и си прав, че са се отнесли некоректно с теб и некачествено при монтажа, това не значи, че като цяло винаги така става в този сервиз.

_________________
Изображение


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Никога сервиз СИОН на Сточна гара
 Мнение Публикувано на: 16 Ное 2013, 02:23 
Offline

Регистриран на: 16 Ное 2013, 02:19
Мнения: 1
Кара: Lancia
ПРЕДИ МЕСЕЦ СЕ НАЛОЖИ ДА ПОСЕТЯ АВТОСЕРВИЗ СИОН НА СТОЧНА ГАРА.ОЩЕ ПРИ ВЛИЗАНЕТО МИ НАПРАВИ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ОТЗИВЧИВОТО ОТНОШЕНИЕ НА ПРИЕМЧИКА КЪМ МЕН И ВНИМАНИЕТО,КОЕТО МИ ОТДЕЛИ.БЕШЕ МИ ПРЕДЛОЖЕНО ДОПЪЛНИТЕЛНО ОБСЛУЖВАНЕ НА КОЛАТА МИ ,ДОКАТО ТРАЕ РЕМОНТА ПО ОСНОВНАТА ЩЕТА.ПРИЕХ С БЛАГОДАРНОСТ ПРЕДЛОЖЕНИЕТО ИМ ДА МИ БОЯДИСАТ ОЩЕ ЕДИН ЕЛЕМЕНТ ОТ КУПЕТО, КАТО ЛИЧНА ПОРЪЧКА ИЗВЪН ЩЕТАТА,НА ДОСТЪПНА ЗА МЕН ЦЕНА.ОСТАНАХ ПРИЯТНО ИЗНЕНАДАНА ОТ ФАКТА,ЧЕ ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ НА РЕМОНТА ПРИЕМЧИКА ДЪРЖЕШЕ ВРЪЗКА С МЕН.ЗА КАЧЕСТВОТО НА РЕМОНТА И СРОКОВЕТЕ НЯМАМ НИКАКВА ЗАБЕЛЕЖКА.
АВТОСЕРВИЗ СИОН -МОЯТ АВТОСЕРВИЗ


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Никога сервиз СИОН на Сточна гара
 Мнение Публикувано на: 16 Ное 2013, 09:52 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Апр 2006, 19:07
Мнения: 1423
Местоположение: София/Перник
Като изключим факта, че крещиш докато обясняваш, като игнорирам странното съвпадение, че си успяла да изкопаеш тема отпреди шест години, за да си пльоснеш словоизлиянието в защита на сервиза и същевременно с това изключим, че в другата тема хвалиш пак същия сервиз ще се направя, че изобщо не се сетих, че си търсила всякакви резултати в нета за този сервиз, както и че не прилича на реклама и изобщо не целиш да изчистиш името им... просто съвсем агресивно и "добронамерено" споделяш :D

И виждам, че съм забравил да кажа тогава, но стъклото беше спукано по тяхна вина, защото при монтажа на корите на чистачките някой умник там явно е хващал щипките под тях с чук, защото стъклото беше счупено в самата си основа от удар и по мнение на приемчика на сервиз ТАНДЕР (доверен сервиз на същата ЗК) - категорично стъклото е спукано заради неправилен монтаж и ще им потърсят отговорност...

И понеже все пак са минали шест години и приехме, че изключваме като факти и съмнения всичко изброено горе, то може и да си помисля (докато не се убедя лично), че макар и да им е отнело много време са променили нещата :)

_________________
== Fiat Stilo 1.6 (103 hp) ==


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Никога сервиз СИОН на Сточна гара
 Мнение Публикувано на: 16 Ное 2013, 13:53 
Offline
Чел списания
Чел списания

Регистриран на: 28 Авг 2007, 16:17
Мнения: 53
Местоположение: Пловдив 01 Централен
Кара: Lancia Lybra SW 1,9JTD - 2003г.
Lancia Ypsilon Momo Design 1,3MJet - 2008г.
Slav написа:
Като изключим факта, че крещиш докато обясняваш, като игнорирам странното съвпадение, че си успяла да изкопаеш тема отпреди шест години, за да си пльоснеш словоизлиянието в защита на сервиза и същевременно с това изключим, че в другата тема хвалиш пак същия сервиз ще се направя, че изобщо не се сетих, че си търсила всякакви резултати в нета за този сервиз, както и че не прилича на реклама и изобщо не целиш да изчистиш името им... просто съвсем агресивно и "добронамерено" споделяш :D

И виждам, че съм забравил да кажа тогава, но стъклото беше спукано по тяхна вина, защото при монтажа на корите на чистачките някой умник там явно е хващал щипките под тях с чук, защото стъклото беше счупено в самата си основа от удар и по мнение на приемчика на сервиз ТАНДЕР (доверен сервиз на същата ЗК) - категорично стъклото е спукано заради неправилен монтаж и ще им потърсят отговорност...

И понеже все пак са минали шест години и приехме, че изключваме като факти и съмнения всичко изброено горе, то може и да си помисля (докато не се убедя лично), че макар и да им е отнело много време са променили нещата :)


А още по-странно съвпадение е че профила на потребителя "Elena" е регистриран само няколко минути преди да се публикува мнението, явно стават и такива съвпадения.


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 8 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов