Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -




 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: Сервиз за ауспуси и гърнета ЕМ Комплект33 Павлово
 Мнение Публикувано на: 24 Сеп 2006, 12:31 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 22:33
Мнения: 3619
Местоположение: София
Кара: Lancia Ypsilon 1.2 16v 2006 , Jeep Grand Cherokee 4.7 '99
Значи тия мега ме издразниха ония ден.Да обясня - те ми правиха всичко от меката връзка нататъка и общо взето съм доволен от новата си изпускателна система, ОБАЧЕ:
има едно обаче - когато 2 дни след направата се похвалих на един приятел и той прилежно залегна да разгледа ми каза: - Абе що жилото за ръчната минава под тръбата на ауспуха?
Навеждам се аз и ко да видя?Освен на тампоните системата се обляга и на жилото.Недоглеждане или "бляскава идея" не знам.Съответния поток от ругатни беше впечатляващ.Но понеже ме мързи,пък и няма кога да ида до тези скапаняци си карах до ония ден така.Постепенно си появи едно притропване по системата като потеглях.Ония ден съвсем случайно киснейки си в задръстването осъзнах, че съм до този сервиз.Влязох с подобаваща скорост на паркинга и се намерих с приемчика.Изчаках си 3те коли които бяха пред мен културно и вкарах мойта.Приемчика каза - демонстрирай.Аз дръпнах ръчната и симулирах рязко потегляне.Ония - добре,добре загаси."Кажи сега какво не ти харесва по последното гърне?"(кратко пояснение - последното гърне е описано в една тема в тунинг и наистина за него гаранция НЯМА от тях,макар те да ми го завършиха).Казвам - Нищо му няма на последното гърне,просто ме дразни тва тропане.Тоя явно настроил се да се скара и да се отметне от гаранцията увехна малко и каза - е тук(захващането на първото гърне(аз отдавна нямам катализатор)) има някаква ламаринка и тя дрънка.Ей ся ще ти я прикапя.(следва търсене на работника - такъф не биде открит.Ония приемчик фана и точкова нещо."Айде пробвай ся".Пробвам аз - верно не успях да накарам да изтропа или задрънчи.Викам - ОК е.Ония само ми даде знак да отлитам(ако сте гледали как дават знак на хеликоптерите да развъртат нещо подобно е).И си тръгнах.След това сам си прекарах сам жилото на ръчната откъдето трябва и хванах с 2 опашки до не се опира до тръбата.Регулирах си ръчната и тръгнах нанякъде.На привидно равен участък чувам кратко и ужасно задиране.Шок и ужас :)Викам си не съм видял камък.Обаче в Практикер има гърбици...не е камък явно.Слизам,поглеждам и виждам че от едната страна закрепването се е откъстало от тръбата и си виси свободно надолу. - @#$@#$@#$%! - изкоментирах аз роднините на ония приемчик.Кво е прикапвал не знам,ама искам да му подскачам на парченцата от паспорта на заварчик(ако има такъф).Ест после се разтърсих за гараж с СО.Не намерих,примирих се и едно цигане ми завари закрепването отново с оксижен.Между другото притропването остана.Ма иди го хвани... :lol:


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 24 Сеп 2006, 18:52 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 14 Сеп 2005, 15:21
Мнения: 1503
Местоположение: София
Кара: Lancia dedra HF turbo integrale
Тея аз ги бях писал в Сервизи + но какво стана.Отивам да си купя тампон за задното гърне на Капата и го питам приемчика има ли такива тампони при което следва:
-Абе то твойта кола я нема и у каталога.
Аз му казвам ела да го погледнеш може да става от друга кола.
-Нема нема нали ти казвам.
Отговор без да погледне.Тръгнах си аз псувайки отидох в Крафт купих си не един ,а всичките тампони и с кеф сам си ги смених.Интересно че в на Крафт каталога Капата я имаше.Или тоя го мързеше или му е бая дъртичък каталога.Все пак става въпрос за десетгодишна кола.А щях да забравя това в сервиза в Дружба 2.

_________________
Изображение

ИТАЛФЕСТ-2007 Драг с две шапки.
Lancia Dedra HF turbo integrale
Тоyota Rav 4


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 25 Сеп 2006, 00:46 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките
Аватар

Регистриран на: 11 Май 2006, 21:11
Мнения: 940
Местоположение: София
те в дружба може и да работят по жигулски каталози. е толкова голяма като каполината лада няма

_________________
we all have wings, but some of us don't know why

fulvia s2 coupe, delta HFturbo, T25 d4d
ex - 145 jr, Y 1.2, r 620 sdi, dedra 1.8, 126 p


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: Сервиз за ауспуси и гърнета ЕМ Комплект33 Павлово
 Мнение Публикувано на: 18 Апр 2008, 01:09 
Offline
Чел списания
Чел списания
Аватар

Регистриран на: 11 Дек 2006, 04:40
Мнения: 71
Местоположение: София
колега данеби приемчика да е един слабичък на око 25 години


Върнете се в началото 
 Заглавие:
 Мнение Публикувано на: 18 Апр 2008, 10:20 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 27 Сеп 2004, 22:33
Мнения: 3619
Местоположение: София
Кара: Lancia Ypsilon 1.2 16v 2006 , Jeep Grand Cherokee 4.7 '99
Хич нямам спомен вече аз....


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов