Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -




 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.
 Мнение Публикувано на: 09 Юли 2018, 19:40 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 24 Фев 2006, 17:21
Мнения: 726
Местоположение: София 15 Младост
Здравейте.Реших да споделя горчив опит,защото това леко преминава границите на сервизна издънка :-D .Преди повече от 2 месеца закарах Нисан Серена в емкомплект за ремонт на спирачки.Задържаха предните и тресеше при спиране.Казаха ми-рециклиране на спирачни апарати предни,струговане на дисковете и нови накладки.Ок,правете. :-D .Казах им ,че минималната дебелина за дисковете по каталог е 24мм-ако не стават,да купим други.Взех си колата.След 2 дена пак започна да тресе :mrgreen: при спиране,но реших да не се занимавам.Миналата седмица вече стана невъзможно да се спира,люлее се като пияна патица колата.Проверих как са цените на дисковете и взех 2броя.Като свалих старите,ми те се напукали.взех че ги измерих с шублера-19мм.Голямо струговане е паднало. :mrgreen: .Представих си как се чупят по време на движение и ми стана :mrgreen: .За това,че няма лепило на болтовете,не са изчистени и смазани водачите на супортите и не са сменени маншончетата им няма смисъл да споменавам :-D .За мен това граничи с престъпна набрежност,да не кажа по-силна дума.Правете си сами изводите.


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.
 Мнение Публикувано на: 10 Юли 2018, 09:06 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 25 Сеп 2007, 12:17
Мнения: 4278
Местоположение: Пазарджик,Враца
Кара: Lancia
tinalex написа:
Здравейте.Реших да споделя горчив опит,защото това леко преминава границите на сервизна издънка :-D .Преди повече от 2 месеца закарах Нисан Серена в емкомплект за ремонт на спирачки.Задържаха предните и тресеше при спиране.Казаха ми-рециклиране на спирачни апарати предни,струговане на дисковете и нови накладки.Ок,правете. :-D .Казах им ,че минималната дебелина за дисковете по каталог е 24мм-ако не стават,да купим други.Взех си колата.След 2 дена пак започна да тресе :mrgreen: при спиране,но реших да не се занимавам.Миналата седмица вече стана невъзможно да се спира,люлее се като пияна патица колата.Проверих как са цените на дисковете и взех 2броя.Като свалих старите,ми те се напукали.взех че ги измерих с шублера-19мм.Голямо струговане е паднало. :mrgreen: .Представих си как се чупят по време на движение и ми стана :mrgreen: .За това,че няма лепило на болтовете,не са изчистени и смазани водачите на супортите и не са сменени маншончетата им няма смисъл да споменавам :-D .За мен това граничи с престъпна набрежност,да не кажа по-силна дума.Правете си сами изводите.


Очакваме г-н Мулетаров да се включи и да изкаже становище по случая: memberlist.php?mode=viewprofile&u=189 :D

_________________
Изображение
LANCIA DELTA II 1.6ie 75HP 835C1.000 LANCIA KAPPA 2.0 20V 838A1.000 LANCIA DEDRA 1.8 105hp 835A2.046
Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8 215hp Grande Punto 1.2 LPG
http://www.lancia-bg.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=8463


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.
 Мнение Публикувано на: 11 Юли 2018, 11:56 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 24 Фев 2006, 17:21
Мнения: 726
Местоположение: София 15 Младост
:D Има ли смисъл


Прикачени файлове:
d0bbd18ed0b1d0bed0bcd0b8d180-d0bcd183d0bbd0b5d182d0b0d180d0bed0b2-d0bcd0b0d0bdd0b5d180d0bad0b0.jpg
d0bbd18ed0b1d0bed0bcd0b8d180-d0bcd183d0bbd0b5d182d0b0d180d0bed0b2-d0bcd0b0d0bdd0b5d180d0bad0b0.jpg [ 43.03 KiB | Прегледано 7935 пъти ]
Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.
 Мнение Публикувано на: 11 Юли 2018, 15:32 
Offline
Маниак Ланчист
Маниак Ланчист
Аватар

Регистриран на: 03 Юни 2005, 09:27
Мнения: 1066
Местоположение: София
Кара: Нек'вa Ланчa и Нек'ви Авдита!
Тези от години ги подминавам мноого отдалече.
Ако няма къде да идете и се наложи да влезете в някой от техните сервизи,
за каквото и да било, то при приемане на автомобила си след ремонта -
проверете дали катализатора ви на мястото си! /ако сте имали такъв все пак/

_________________
ex. Lancia Dedra 1.8 8V SW - 1995
Lancia Lybra 1.8 16V SW - 2002
Audi Q5 3.0 V6 TDI - 2015
Audi Q5 Sport 40 2.0 TDI - 2019


Върнете се в началото 
 Заглавие: Re: ЕМкомплект Дружба-престъпна небрежност или некадърност.
 Мнение Публикувано на: 11 Юли 2018, 16:39 
Offline
Кандидат на HF науките
Кандидат на HF науките

Регистриран на: 24 Фев 2006, 17:21
Мнения: 726
Местоположение: София 15 Младост
Трябва да кажа,че момчето на ауспусите е отличен специалист.Другото е кошмар-не знае,не може,не иска да се учи,и нагло. :D


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 5 мнения ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов