Регистрация    Влез    Форум    Търсене    Въпроси/Отговори
Loading

Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -




 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 



Автор Съобщение
 Заглавие: `Наско Ангелов` смяна гуми на Орион град София внимавайте !
 Мнение Публикувано на: 07 Дек 2015, 17:53 
Offline
Виждал Lancia
Виждал Lancia

Регистриран на: 29 Мар 2009, 00:25
Мнения: 14
Местоположение: София
Отивам в събота с ваучер за 20лв за смяна на летни със зимни гуми на ланчата ми Федра.Гумаджията направи едната гума като го наблюдавах как действа. При втората гума го изпуснах от поглед, той ме вика и ми казва виж гумата има дупка. Гумите са перфектни проверени и до последно карани на друга кола. Казвам му е как така, като бяха перфектни гумите размер 215 60 16 континенталки на 2 години, едната струва 250 лв. Тоя нещо смутолява, че бил длъжен да ми каже, казвам му еми много ясно интересно ми е как ще ми монтираш спукана гума. Спуканото представляваше дупка около 1.5мм с връхче гума, като вулкан.
Говорих с мой приятел, бивш гумаджия и той си ми каза,че е била ръгната със шилото, с което вадят камъчетата, които са се набили в грайфера. Гумаджията ми казва фитила е 5 лв, лепенка 12 лв, ходи до шефа си( Наско Ангелов) да му каже за дупката. Аз му казах слагай фитил, но имай в предвид, че е подло да ми прободеш здрава континенталка гума на 2 години без никви дефекти. За останалите гуми му гледах в ръцете за всяка стъпка, а гумаджията ме гледаше гузно. Значи за 5лв фитил ми прецакаха гума за 250 лв. подло и мизерно. После ми затяга болтовете само с пистолета, казвам му виж кво провери ги на ръка с ключа. После сменили ми вентилите, дето си бяха перфектни , връщам се и му викам, а къде са ми хромираните капачки на вентилите.
Та имайте си едно на ум като си сменяте гумите, не само при " Наско Ангелов" с ваучер или без ваучер, ами където и да било.
Омръзна ми от некви дребни тарикати дето искат да изкарат някой лев отгоре с простотия. И на мен ще ми говори, че те нямали интерес да правят такива глупости. Гумите лично съм ги преглеждал от 10 см отвътре и отвън и бяха перфектни, а тая дупка дето ми я сервираха се вижда от 2 метра.


Върнете се в началото 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
 
 Страница 1 от 1 [ 1 мнение ] 




Начало форум » Ремонти, подобрения и проблеми » Сервизи / Магазини -


Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

 
 

 
Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов